Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: гъз път да види  (Прочетена 3571 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
гъз път да види
« -: Март 02, 2012, 02:49:46 »
Моа и да има такава подобна тема, ма положението е на зор.
Думата ми е за така наречение ниско тарифни авиукомпании и промоционалните им оферти.

Та...

тука https://book.flyairone.com/ има много добра оферта за полети от Софето до Венеция в промеждутъка 16-21.06 2012

Кой му са оди да побръза оти маи само днеска е промоцията.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Re:гъз път да види
« Reply #1 -: Март 02, 2012, 02:58:26 »
я съм летел е с тиа : http://wizzair.com/?language=BG
само да вметна, че нискобюджетния оператор не всеки пат е най доброто решение..
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #2 -: Март 02, 2012, 02:59:09 »
А некъкси за тънка цена полет от Варна до Будапеща на 29 март нема ли? Или от София? Ама да а по-евтино от двеста евра, и ако може билета да го купа на 28?  ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #3 -: Март 02, 2012, 03:05:07 »
Тава за венецияв си заслужава, 150 лев отваане и връщане двама човека...ма нещо не видох койо летище е, че акое Тревизо си има още разходи за трена
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #4 -: Март 02, 2012, 03:10:04 »
има едно спаружено летище у едно ливагье до улицата за венециа - неа далеко от там
Активен

илюшин

• Пустиняк
« Reply #5 -: Март 02, 2012, 03:45:46 »
Па я загледа хотелите - под 100 еврака много трудно, освен ако не я неко хостел, дето рискуваш група негри да са съблачат до главъта ти, ели не дай си боже малко по-надоел от кръстта
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #6 -: Март 02, 2012, 04:08:59 »
А некъкси за тънка цена полет от Варна до Будапеща на 29 март нема ли? Или от София? Ама да а по-евтино от двеста евра, и ако може билета да го купа на 28?  ;D
за 208 еврака можеш да летиш  с турска авиокомпания, ама на 31-ви :green:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

onufri

• Гостенин
« Reply #7 -: Март 02, 2012, 04:38:01 »
не сакам да инги права реклама, ма я най-често си дира полети с expedia.
swodoo също а добра търсачка.
а за нощувки по чужбините може да дирите bad and breakfast, я съм спал така в Рим и беше много добре.
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #8 -: Март 02, 2012, 04:54:33 »
Тава за венецияв си заслужава, 150 лев отваане и връщане двама човека...ма нещо не видох койо летище е, че акое Тревизо си има още разходи за трена

Лаазде е онава Марко Поло, дека верно е у ливагето

иначе има и разни апартаменти airbnb.com или сравнително ефтини хотели otel.com
« Последно редактиранье: Март 02, 2012, 04:56:09 от калафаченин »
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

илюшин

• Пустиняк
« Reply #9 -: Март 02, 2012, 05:13:04 »
Е я у букинг гледа, и уж B&B, ма не съм дирил по-стабилно
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #10 -: Март 02, 2012, 06:11:51 »
Значи преди да фалира скайюръп летех неколко пъти с тех, после неколко пъти с визеър, нормални полети и самолети, цената наполовина на автобусната до тама, има полза от такива компании. Сеги некаква почва полети от Пловдив за Европа. Я обаче съм се зарекъл ако не е въпрос на живот и смърт и може да се намери алтернатива, повече на фръчоплан да се не качим, тава е от предпазливост, предпочитам ако ще са случва нещо лошо да е на твърдата земъ, не горе у безвъздушното пространство.

Имах намерение да летъ до Барцелона за гъз път да види. Ма една позната вика маани недей, не е убаво. Та ще си дира неква дестинация докъде може да се стигне с кола... Или ще се престрашавам да са напия на мотика преди полета и па да литна.

Оди ми се у Сръбия и Русия. Не оди ми се у Турция и Гърция. А най ми се оди у Исландия и Финландия. Има едни острови край Африка, некъде около екватора беа... те тама па ми е мечта, ама неосъществима.

Ентетава - Кабо Верде

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%B1%D0%BE_%D0%92%D0%B5%D1%80%D0%B4%D0%B5
« Последно редактиранье: Март 02, 2012, 06:16:21 от Капитаня »
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #11 -: Март 02, 2012, 06:36:09 »
коя а таа де вика, че у Барселона не а убово!?  :o ???
На мене мнооого ми ареса там и па ша ида!  ;D

Иначе на тиа острови с кулолото трудно ша идеш, ма иначе па що да а неосъществима таа мечта  ;)

Я сакам насекъде да ода, ма пръво сакам да са прибера до България с колата и там поне по Северна България да пообикола, че и там има толко много места де още не съм одил...па за Южна да не говорим... :(
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #12 -: Март 02, 2012, 06:47:32 »
Една де работи у френска фирма за пенсионно осигуряване и знае френски и рече, че у Барцелона много гето, много мръсотия. После гледах един моооого тежък и разкапващ филм с Хавиер Бардем, де е некакъв дребен мошеник у Барцелона и тоа филм ми създаде некаква лоша представа за града...
« Последно редактиранье: Март 02, 2012, 06:54:57 от Капитаня »
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #13 -: Март 02, 2012, 06:48:45 »
....
Я сакам насекъде да ода, ма пръво сакам да са прибера до България с колата и там поне по Северна България да пообикола, че и там има толко много места де още не съм одил...па за Южна да не говорим... :(
и аз така.

тия търсачки де сте ги пуснали зимат ли комисионна за издаване на билет?
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

onufri

• Гостенин
« Reply #14 -: Март 02, 2012, 08:34:44 »
при Expedia май има 2-3 евро такса при покупката...
я дира там, ако ми предложат полет само с една компаниа гледам директно при компаниата и зимам по-евтиното.
последно летех до мадрид с луфтханза и беше по-евтино от експедиа, отколкото директно от луфтханза. мисла, че платих 96-97 евро отиване и връщане. можеше и за 89 да го зема, ма шефа приказваше с една овцъ, па исках да го питам за 1 ден отпуска. 5 мин по-късно билета вече беше 7-8 евро по-скъп.
Активен

Страницата е създадена за 0.264 секунди с 22 запитвания.