Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Коя обществена личнус не аресвате ели ви бръка у здравето ?  (Прочетена 15989 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Айде кво остане от тоа педер го дайте навам да го закопаа щото като гледам секи ша извършва неква дейнос па за мене остана копаньето па съм и специалис де  ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Бисерчока

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1845
  • душманин

тва е новина да сера на неги и да мажа ка си знам азе
а тва  dnes.bg е най-просташката медия на балканите. :udri: :udri: :udri:

Активен
Я т'ва де ми пречи на пиеньето..ич не еба да са занимавам с него.

бай-хуй

• Гостенин
Со Азисо ше нараним све софийски бездомни песове.Хем е дебел като за десет дебелака,таман ше има за све. :green:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
а дали кучетата едът месо от нещастни педерасе ? що да не долетат ониа защитници на бездомните животинки и да каат че сме неелити да тровиме пцетията така  :green:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Шшш да манете батко ви Васко,че без негу ,а утекла и Петък и Събота вечер нема кой да напииа девойчетата и да ги сбиа накрааа,елииии поне у Видин ,а така !  :smeeeh:  :green:

Ама ако зависи ут мене,я си го би драла,убавиня !
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
само дранье за него, догде пропее српски песми  :green: :smeeeh:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
само дранье за него, догде пропее српски песми  :green: :smeeeh:

Лично я съм го чувала да пее сръбско тава е лошото ..
Активен

Гняз

• Гостенин
Млогу ми а неприатна таа феликощерицъ Гала............. тууууууу........... противньоч. Куту и видех фотките у Плейбои ми стана ньело за таа гнидъ... жалка картинкя.... ку пупаднем на самотен остроф с ньеги......... че дръжи козътъ(къкто у вица). Па и конпетемнтнъ у сички въпроси - од еденьие до изсираньие. Яла нъ Луковит ма, куги колиаме свиньатъ а видиш ква е северозападната жна..........  грижовнъ, топлъ, работнъ, щасливъ, усмифкътъ и не слаза од лицето, кък помага на назе колячите дъ ни е дубро, до къ ръзфасоваме....... а тааа Галатъ вика: ежте Активиа и че ви стане животъ на шес...... връи нъ.......
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
+10

я съм я витвал у некъв софииски газимин една вечер - купваше неква салата 30 мин си не мое исбере между три вида насипен матрял и облечена като у филм от 80 год - па и бес кит по лицето с едни минички очета като плъ мига и проскубана
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
Вчера дирих таа тема, ма така и не стигнах до нея. Та саках да реча, че много мраза флегматични ора - малеее, откачам направо къвто съм нервак. И гледах вчера в нета дали па таа Миролюба Бенатова неа землячка, та барем да ми стане малко по-симпатична, ма неа - у Софеа а раждана таа флегма  :udri:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Гняз

• Гостенин
Вчера дирих таа тема, ма така и не стигнах до нея. Та саках да реча, че много мраза флегматични ора - малеее, откачам направо къвто съм нервак. И гледах вчера в нета дали па таа Миролюба Бенатова неа землячка, та барем да ми стане малко по-симпатична, ма неа - у Софеа а раждана таа флегма  :udri:

Сигур е од Коньовица................ Софеа.
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
Мале, тава Коньовица (коньо-педераст), къ ли ше звучи на няко испанец...  :smeeeh:   Нещо като джипа Pajero (пахеро-чикиджия)  ;D
Активен
За глупочата граници нема!

Малък Шемет

• Гостенин
А Галка аааа перфекнта ,,,, маните я ,че ако я немаше неа цело лето немаше на кфо да сса смеа доде пия кафе заран   :punk:
Активен

Wintry

• Гостенин
Мене най-ме дразни Мария Силвестър...
Мега-некадърна актриса, супер тъпа и постоянно я лансират като водеща на предавания и участничка в реклами.
В повечето случаи има мнение по всички дискутирани въпроси, което без изключения е банално и некадърно изказано.
Възможно е и сценаристите и да са виновни за част от провалите и, но със сигурност тя е в основата на тъпотията с която ни залива от екрана на телевизора.
Ето ви един пример за вездесъщата компетентност на неуспялата актриса:

Активен

Страницата е създадена за 0.154 секунди с 22 запитвания.