Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Медиите за "Резерват Северозапад" и неговия създател Колю Фенерския.  (Прочетена 4487 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Цитат
"Николай Фенерски е непоклатим разказвач, който владее думите така, както грънчарят владее грънчарското си колело, както хвърлячът на ножове владее ножовете си, както тромпетистът владее тромпета си", коментира писателят Деян Енев.
И Деянчо ги е наредил думите като мъниста :punk:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Красивото при Фенерски е, че той владее онзи изискан вид простотия, който бърка в дълбочина, и вади чисти бисери.

Е те тоа коментар е знаменит!
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Оффнюз:
"Излезе вторият брой на алманаха „Резерват Северозапад”
на http://offnews.bg/index.php/164310/izleze-vtoriyat-broj-na-almanaha-rezervat-severozapad
« Последно редактиранье: Февруари 26, 2013, 01:39:21 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Те, оняденка с кво се занимавах, напраих една рибена чорбица с 8 вида риба плюс калмарчета и мидички:

https://bg-bg.facebook.com/helikon.bg/posts/10152569098758060

Изедоа си пръстите. Ше си свара и саламурка неко ден скоро време, че ми са е дояло.

А днеска набрах гъбки у горъта, показах ги на снимка на бащата, знаех, че са гълъбки, ама той е разбирач и ми потвърди. И си ги пръжнах. Живот си живееме.
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
Освен лук... не видох друго! А рибата ша даа още у морету?! ???
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Още съм под пресни вчепатления и сигурно съм са стресирал малкочко, ма ше ми мине. Не видох темата със статиите ми у нета, затава рекох тука да го напиша.

Получих мейл от редактора на сайта, у който има два файла, копия от документи, изпратени му от комисия за защита от дискриминация, КЗД, тия ги сезират разни грантажии като БХК и подобни. Сеги ги сезирала една професионална обжалвачка и явна грантаджийкя, соросоидна путка заспала, че у две статии лицето Н. Ф. било използвало слово на омразата и подстрекавало по тоа начин към дискриминация. И ше го глобеват автура на статиите. Чакаме развитие да видиме ка ше се защитиме, кви действиа ше се предприемат у отговор и те така те. Пръво получават писмото у редакцията, после ше му пратат и на афтура едно писъмце и после следва глобица, след което ше последва обжалванье и диганье на пушилкя из медиите, белким ората се обединът против тва ограничаване на слободата на словото и тава гонение за защита на християнски и патриотични позиции. И те така те.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Рошковец

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 623
Още съм под пресни вчепатления и сигурно съм са стресирал малкочко, ма ше ми мине. Не видох темата със статиите ми у нета, затава рекох тука да го напиша.

Получих мейл от редактора на сайта, у който има два файла, копия от документи, изпратени му от комисия за защита от дискриминация, КЗД, тия ги сезират разни грантажии като БХК и подобни. Сеги ги сезирала една професионална обжалвачка и явна грантаджийкя, соросоидна путка заспала, че у две статии лицето Н. Ф. било използвало слово на омразата и подстрекавало по тоа начин към дискриминация. И ше го глобеват автура на статиите. Чакаме развитие да видиме ка ше се защитиме, кви действиа ше се предприемат у отговор и те така те. Пръво получават писмото у редакцията, после ше му пратат и на афтура едно писъмце и после следва глобица, след което ше последва обжалванье и диганье на пушилкя из медиите, белким ората се обединът против тва ограничаване на слободата на словото и тава гонение за защита на християнски и патриотични позиции. И те така те.

Ша пущиш ли линк да видиме кво-що? Ели та а стра', че така още повече распростаневаш езика на омразата?  :green:
Активен
"Между преди и след е целият живот. Всичко. Между преди и след е нищото, в което увисваш и разбираш колко си се скапал." Николай Фенерски, "1994".

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Активен

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 699
Има петициа в peticia.com за забрана на тиа недоклатени клесове от БХК. Я сам гласовал оттавна да ги маинят ама и ако некой друг от тука го направи, ич нема да сгреши от мене да знаете.
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
бе то ако ставаше с петиции

ако БХК натиснат Кою , ще го напраат мъченик на православната вера и уместо да му избодът очи ще му испишат вежди - само манко по фб трее се притисне
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
Четох ги и двата...и кво толко-изложел е ени факти, къде секи ги е гледал по талавизоро, човеко си заштитава верата и семейството.
Дубре е тоа кумитет, къде името му започва с "Български", да съ съпикяса, че требе дъ заштитава правата и на българете, иначе дъ фашта шуштавата накъде Финландеа, Блискио исток, еле усвет!
 :udri:
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
(Получих мейл от редактора на сайта, у който има два файла, копия от документи, изпратени му от комисия за защита от дискриминация, КЗД) Цитат.

Абе таа комисеа, не требеше ле да заштитава от дескременацеа българските гражданье, я мислим, че она се издръжа от българскио данъкоплатец, да не дъ е станала и она неква глобална такваа... ???
« Последно редактиранье: Декември 03, 2015, 12:39:07 от Бай Еван Астрилецо »
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Понеко път усещам натрупана умора. Требва и малко почивчица да си давам.

Пръвият текст е писан през 2011, важен е последният абзац за сегашното ми изказванье.

http://liternet.bg/publish8/nfenerski/statii/literatura.htm

Мислим дека съм успел до некаква степен. Въпреки, че официозите у наща китна столица нема да го признаат.

Вторият текст е написан преду малкочко:

http://www.belezi.eu/public/121-nw
« Последно редактиранье: Декември 13, 2015, 09:56:08 от Капитаня »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
Ехааа Кою - азе па съм пръво Пустиняк и после българин
Активен

Страницата е създадена за 0.233 секунди с 22 запитвания.