Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Медиите за "Резерват Северозапад" и неговия създател Колю Фенерския.  (Прочетена 4488 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Ми опчивай бе,за уя ли ма дръжиш...?!?  :green: :smeeeh: :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Ей, Ушев, нема да ти доде акъля. Я прикаам не за физическа почивка бе. Не съм са презорил, не бой са.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Донекъде те разбирам, Коьо. Ама откъде некъде, което е нормално, нещем да те разбирам. Се пак, алманах е годишник, нали? Верно, че по некое време, тава вече не буди същиа интерес, къкто ф началото. Но па да знаеш, че има и верни фенове, които остават разочаровани от дългата пауза. Знам и чисто материалните спънки за да го има тава нещо сека годин, ама па нали за тава сме ниа, да подпиняме колко можеме. А и не а да нема материал. Приемам, че имаш нужда от почифка, понеже те знам, че си заамен по целата глава и не умееш да почиваш. Оно тава е искуство и ако сакаш да научиш нещо за ньего - провеждам нескъпи курсове :green: Има риск, ако праиш голема пауза от издаването на Алманаха, да падне мерака на списващите, а мене тава истински ме тревожи (неам предвид мене си). Та те така мислим я!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
Цитат
провеждам нескъпи курсове
Евреин си ти  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Митак, тизе умно приказваш. Ше се замисла, белким до април сбагриме книжле. Матриалец има.

Алманах не значи задължително годишник, може и тригодишник да е. Я просто изревнувах, че тематичните СЗ книги ги продавам повече от моите разностранни писания, ще ми се и я да постигам такъв успех с мойто писане, без да е СЗ ориентирано. Те, изповедах се и я, ама у таа тема.  :green:
Активен

Страницата е създадена за 0.17 секунди с 25 запитвания.