Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За морала,даскалъка и елита-ръкА за ръкА  (Прочетена 9990 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jaio

• Гостенин
абе верно ниа що немаме децки кът у форумъ ??? ;D
Активен

pep4o_berk

• Гостенин
И я тва се чудим ;D ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я сметам да се заформира дружинкя млад чикибоец,ма оделно од форума.Там на спокойствие да съзрева младото поколение резервисти,че тука ниа смо дръти ора и не смо свикнале на тукова темпо.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

pep4o_berk

• Гостенин
Абе,чвек да не смеа да пише от назе у форумо.Ниа веднъга го нападнааме ;D ;D
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
И с право а нападнат младия чекиджия-ма тва с децкия кът гу невида изобщо-тава а правенео с обратната стран на уя и сеги ша бъде затръкано за назидание-я куто бех куто него,на даскал не смеах да кажа "Добър ден!" па тава уя шси вади....
Пустиняци,отглеждат пустиняци-тава е моата теория....
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
за тоа си пост сакам да черпа Дръмона една /ели повече/ рикиа /ии/ - не треа да има примиримос към нито еднъ дивотиа ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

snooped

• Гостенин
Бех пиан бе хора :D:D аз не знам и как съм го измислил.тоя форум къде съм го намерил па кога съм се регистрира юл в него не знам,ма ся кат гледам е як а...Ще измислим нещо по стойностно че някой не ме е харесал и ме е изтрил :D:D:D:D:D
Активен

snooped

• Гостенин
Га говорим за простотио оти не казувате къв сте гу дървили га сте на били на даскало,пък и тея който още са.Са и я прайме глупости ма сме дребна рибка сравнение с другуту.Я казувайте да чйми да го ева   :) :)
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Правиле сме щуротии, я  ;D къ да не сме  ;D
ама куту са замисла, кво сме праиле - да са скриеш да изпушиш неко фас, да закъснеаш за час или един път на 2 месеци да избегаш  - тава кажи ми ти какво е у сравнение с днешните дечурлия?
Па да реча на даскал - а марш от тука бе  :o или па да скоча да го бия - тава не можеше да са случи никоги, що изфръчам директно и нема спасение  ;D
Па ша ви кажа, млого слободия нги дадоа на дечурлията, требва да има некакви правила и норми, иначе не стаа.
Айде да не е така строго куту некоги/що и тава не беше млого добре/ ама малко барем бе джанъм... малко а ги съпикасат.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Бех пиан бе хора :D:D аз не знам и как съм го измислил.тоя форум къде съм го намерил па кога съм се регистрира юл в него не знам,ма ся кат гледам е як а...Ще измислим нещо по стойностно че някой не ме е харесал и ме е изтрил :D:D:D:D:D
Могу ти а рано да са напиваш,не мислиш ли?!? :o
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
тиа незнаа кво е да си малък сами си праа да немат детсво ;)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бе манко се по изложи и затава те затръкаа,ма моа се реваншираш с нещо по-дубро.Нема да се плашиш,сал да си умен и сичко че ти а на ред тука.А даскалете нема да ги опраиш ни ти ни никой.И я на времето си мислее че сам по-умен од даскала,ма съга се смеам на мене си къф пръдльо сам бил.Па ако си ученик и пиаш, по-дубре си мирвай що и тава неа фала.Кага некага имаш дете че се сетиш един пустиняк у един форум кви дивотии ти а приказвал и тагава че видиш че си а така.Аре до после.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
къ вика бако Аврам баш за пиеньето немоа да ти бъде фала.он0о се знааа че нема такъв каде да не помпа ма и я викам да се не фалиме много с това. а за другото сичко че си доа по местото само требе малко повече време да мине да улегнат некои неща
Активен

snooped

• Гостенин
Бъли ги те квит са сюртюци моат да посакат да измислят и ощи некоя простотия да ги ева.Ще напраят уй че да не а завършим  ;D ;D Ма я па да ти кажа минава ми през ую.А що се отнася до алкохолу я просто изрекох управданието баце,не съм се фукал джинги би хе хеее   ;D ;D ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Не бой се баце,че завръшиш!Сичките смо биле шашуви куту мининки па смо сфръшиле се по нещо .А я знам че не си ча такъф пианица що те видим че си интелигентно момче.Иначе немаше да ти а интересно да четеш тука.Они пианиците ги не интересува да се завират при назе що си глеат порканьето.Ти кво учиш съга?Я на времето учи да карам тракторе и да орем,ма после ни трактор кара ни ора.Оно не знааш куту завръшиш на каде че те вейне сприата.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.146 секунди с 22 запитвания.