Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Да не казваш на маки си от Колю Капитанино  (Прочетена 2804 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Да не казваш на маки си от Колю Капитанино
« Reply #15 -: Октомври 14, 2012, 01:06:42 »
При възможност с най големо удоволствие ,ма не знам Кептън къ ша се развият работите при мене...иначе-с кеф би дошъл! thanks
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #16 -: Ноември 03, 2012, 09:15:48 »
Да отпочна я, па кък дойде. Снощи я зачетох книгата, ако не беше кака ви Сийка да ми звъни на телефоня и да си приказваме, щех да съм десетина страници напреде. Къкто и да е, преполових я. Кептана писал, спирка нема. Еде са тава като топъл леб.  :punk: Летературна критика требва да има, дако ние сме тука сбрани от кол и въже, нема па кък да слушаме сал Митко Новковиа. Да го почваме Фенера, че ша му дойдат млогу фалбите ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #17 -: Ноември 05, 2012, 10:27:15 »
Я почти я изчето, коту расказа "Ендел..." нещо си /не моа го кажа! :udri:/ го четох два пъти що ме фпечатли ногу.
Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #18 -: Ноември 05, 2012, 12:45:41 »
Я, а прочето преду неколко дена! И ми много ареса, нема а се бава много и шаа прочета па! Ма най-ма докосна разказа, Цялятаистина за моите пет кучета. По разбираеми причини  сещате са, предполагам?!  thanks thanks
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #19 -: Ноември 05, 2012, 04:29:33 »
Я, а прочето преду неколко дена! И ми много ареса, нема а се бава много и шаа прочета па! Ма най-ма докосна разказа, Цялятаистина за моите пет кучета. По разбираеми причини  сещате са, предполагам?!  thanks thanks

Я немога да кажа ,че сам я прочела ,по скоро че съм я преживялла,секи един разкъс ееее уникален сам по себе си !!!  :no: не ми са сакаше да свършва
Активен

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.