Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Бъдни вечер и Коледа по Северозападнио начин!  (Прочетена 4385 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кака Маца

• Гостенин
Офф Уйне недей така ма...ден като ден ...е сега ша доде да стегаш па куфара за насам и куту си дийдеш па а празник (**)
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
Така е, Уйне, но това е само още 1 ден и той ще мине. :krkanje: Живи и здрави всички, очакват ви още много празници заедно. cv :)
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Е, така е. Ама понеже за пръв път на празник съм некъде на майната си самичка и затва манко съм са поразкиснала. Ма нищо, ше са закисна заран с манко ракийка, та мисля, че ше ми мине.  :krkanje:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Е, така е. Ама понеже за пръв път на празник съм некъде на майната си самичка и затва манко съм са поразкиснала. Ма нищо, ше са закисна заран с манко ракийка, та мисля, че ше ми мине.  :krkanje:

Аааа, уйнеее, нема а са даваш!   :no:
Ниа ше ти викаме  :nazdrave: от БГ-то и нема а си сама! Ти само дръш печено!  :punk:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Уйна ша дръжи печено,сигурен съм-я у нея са кълна!!! :krkanje:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

sanda

• Гостенин
Небой са Уйне! Ша си пиеме виртуално, нема си сама! (**)
Активен

iakim

• Гостенин
Я дако съм самичка, ма ше си напраа една мънинка руска салатка, за адет, па и да има с кво да преглъщам рикийката  ;D И кори за баница донесох, и сиренце, моо врътна една баничка мънинка, да има.  :krkanje: Иначе съм приготвила пържоли и малко замразени зеленчуци и те така те.
Абе, не е си работа човек да си не е дом по празниците, ма нема начин...  :(

Уйне - от дваесе и три години бес прекъсване рабута по кръчми... Ут тиа сал 2-3 съм си бил у назе( квартирата) , що несъм имал рабута...  papa
За мене е било нурмално да съм си с женътъ и дечорете на празник у кръчмата...  :mogosmesenapile:
Таа година  шефа ни не потсигурява места за семействата , ми и нищо нема ни даде на масата утре вечер....  :mg:
Мани другуто ми ша требва и да си плащам кво си поръчам...  :udri: :no:
Я са съгласих да му плата ено шише вудъ ут чушмътъ и ша си занеса половинка рикиа... :ad:
Така че та разбирам кво е да си сама на празника...  :no:
Лошото е , че и у БГ сме самички...  :udri:
Силни сме - ша го преживееме...  :punk: :krkanje:
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Небой са Уйне, ножа е дръвен, а прасето гумено  ;) ;D :krkanje:

Азе нема да ода никъде таа годин по рестуране и глупотевини, ша си седа дома, лекинко от ената стран ша пуща да ми сфири сръбско, от другата телевизора ша си мумоти, ша подлагам с вино и те така те, па се ша доде таа нова годин, а доно де  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

jaio

• Гостенин
и азе така    дотегнало ми а от кръчми       днеска съм накупил тава онава    утре по някоа време ше зема да уготва и си сядам у дума с жената и съм му ебал мамата        па и кво толко има да посрещам като знам че догодин още по-четврътит ни чака
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
 thanks благодарско за моралната подкрепа, мили орица  :)
ше го преживея, не е ча толко фатално, ма понеже съм човек, силно привързан към семейството си, много ми е криво, че таа годин съм на майната си... освен тва, укята се пада нощна смена и децата до 12 ше са самички дом, тва ме сдухва още повече, ма ше го преживея некак си, немам избор  :)
Весело изкарване на сички пожелавам!
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

apostolicia

• Гостенин
Ние също ша сме си самички със свеки и мъжо ми Кольо дом. И лани така беше, па кво? Да не е да сме се извърнали нещо. Ковшиите от третио етаж и они са си сами, па викат къде полунощ като срещнеме новата и изпратиме старата, да турнеме нихното дете и наща бабичка да нанкат и да се сбереме да се повеселиме. Може и така да стане.
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
Дано сал не заспа, ма азе миналата нова годин заспах, че бех на кръчма, та таа ли нема да заспа  :smeeeh:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
Ние също ша сме си самички със свеки и мъжо ми Кольо дом. И лани така беше, па кво? Да не е да сме се извърнали нещо. Ковшиите от третио етаж и они са си сами, па викат къде полунощ като срещнеме новата и изпратиме старата, да турнеме нихното дете и наща бабичка да нанкат и да се сбереме да се повеселиме. Може и така да стане.

Между вашто "самички" и мойто "сама" има огромна разлика, ма а да не подфащаме отново темата  :krkanje:
Активен
Ние сме ора естете.

манечкио Кошер

• Пустиняк
Нее болка за умиране Уйне, питай си уя  ;D :krkanje:
Активен

masok

• Гостенин
Те вчерашната баклавица ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.249 секунди с 21 запитвания.