Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За консервантите в еденьето и пианьето...  (Прочетена 10609 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
а млечница ял ли си бе.............................с пресно млеко от овцата или кравата?
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
е де - предишни а ми пост е точно за тава ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
опаааааааааааа изфинявам се :)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
хм - на лозенцето мисла да сада 20тина дръфчета - праски , каисии , круши - те така за ватамини ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
"Биволско срце домат" е да си издеш пръстите, ебем ти благиа сорт. Кинеш од градината, плакнеш на чешмата и ръпаш. Благо, све едно шекер има на нйего. Я като отодим на село и едем пресно сиранйе и кисело млеко, нищо опщо нема с купешките даноне и "на баба и на дядо". На биволицата си е друго... А най обичам да си откинем дуди и малини.
Активен

masok

• Гостенин
не плакнеш на чешмата оти ше избега убаото...............сал го кинеш и леко затръкаш от синио камик дека е пръскан и едеш,едеш,едешшш,едеш
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Може и така, затръкаш от камизолката и ръпаш. Мале, кви убови сортове имаше... Съга сорта е грцки, турски и дзандзибарски.
Активен

its

• Гостенин
У целата схема сал едно ми не е ясно - турат уж у месищата и млекото разни растителни добавки, та да е по-евтино. После кад окнуше сви туриа оделен щанд за теквие продукти и они два пути по скупи. Е кво е той? Ми ли смо балами или они мислу, че смо?
Активен

its

• Гостенин
А колко до пиеньето - не знам. Не смо остаили до съг вино да ни се порази, та не знам колко са му консервантите. Ми дом само вино пиеьмо, ама како си требе. И кад ми рече некой, че у отелът имало канцерогенни вещества ми дое да му дзудзнем йедън у пралицуту. Я от кво се помним пием теквой вино, бащу ми и он, баба, деда - сви....Но у Резерватът да не йе останул жив човек ако от отел се мреше. Они ни трую с кво ли не па после вреву глупости...
Активен

masok

• Гостенин
отеля е добро вино..............сал дека могу ора го не приемат и я незнам що..........мое сал да ти каам що дом сека годин се тура едно буре таквоз вино 300кила...........оно расло у длъги дел и пито у стубел...........................................едно време пра деда ми праеше от бел отел вино кат зеиьетинь,кат го точиш от бурето се едно олио баце...........нема такова,къ я от тава сам се напивал и сам драл пръчо сал я си знам :P ;D
Активен

its

• Гостенин
Но те той е вино, ама що блюеш после - не знам. Я колко съм изпила, да съм га сбирала - море би напраила, ама никада не съм блювала. А белото е еликсир! Ако и ма неко и му е остануло - пратете бутилку, че ошкъд не съм пила теквой.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Но те той е вино, ама що блюеш после - не знам. Я колко съм изпила, да съм га сбирала - море би напраила, ама никада не съм блювала. А белото е еликсир! Ако и ма неко и му е остануло - пратете бутилку, че ошкъд не съм пила теквой.
не си блювала що не си испила колку Стубелската ала... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
сал да каем що тва беше у младите ми годин коги настроивах организмо колко да изпие ;D
Активен

MuffDaddy

• Гостенин
"Биволско срце домат" е да си издеш пръстите, ебем ти благиа сорт. Кинеш од градината, плакнеш на чешмата и ръпаш. Благо, све едно шекер има на нйего. Я като отодим на село и едем пресно сиранйе и кисело млеко, нищо опщо нема с купешките даноне и "на баба и на дядо". На биволицата си е друго... А най обичам да си откинем дуди и малини.

Еее като тоа домат нема! А то ониа са некви измислени сортове, де са праени куто с обратната стран -- у штайгата да траат сума ти време, а иначе немат ни мирис ни фкус, тричави ени такива...
А сиренйето, мноо видове от купешкото сам ви казвал, не е никво сиренйе, ами си е направо миренье щото му турат некъв клес, незнам къв точно беше, да зрее по-бързо, ама то аромата му са губи от тава
Активен

nerezo

• Гостенин
 а да каам и я за доматете дали ви е напраило впечатление че са  като плсмасови да ги еба  и имат вътре едно като неква жила каде сърцевината се едно бръстиш шума!
Активен

Страницата е създадена за 0.149 секунди с 22 запитвания.