Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Северозападен роман - Торлашки  (Прочетена 27421 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Северозападен роман - Торлашки
« Reply #330 -: Ноември 04, 2015, 01:09:37 »
я ще чекам да доете па у Вди ще претфкусвам кефа и насладата

Ча напролет, баце.
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #331 -: Ноември 04, 2015, 08:43:04 »
я ще чекам да доете па у Вди ще претфкусвам кефа и насладата

наместо да чакаш наготово кефа, земи бъбри с другаря Дичеф и Цецко Тигара, че ората сакат да напраат преставяне и ф Кула, нагодите кво що и тогава вече може бъбреш за истинска наслада, а не бъди сбркан насила
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #332 -: Ноември 04, 2015, 10:26:36 »
интчръстинг айдия
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
« Reply #333 -: Ноември 04, 2015, 10:35:37 »
Айвар
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #334 -: Ноември 05, 2015, 04:29:08 »
Днеска получи guru АФТУНОМИАТА guru от Торлака и почвам да я четем.
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Рошковец

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 623
Re:Книги
« Reply #335 -: Ноември 27, 2015, 09:16:45 »
Да ви каем за продължението на Северозападния романь, ако ви са занимава да четете мнениа и коментаре. Ку сте челе кво съм споделил малко по-нагоре (да са не самоцитирам като Мао Цзедун  :green: ) сте разбрале, че книгата вече ги има по книжарниците. И тава, че ку си ги купите от книжарница, от ваште пари Стоян и Кою ша земат некому краката. Ма тава а друга тема. Да си кажа за "Автономията????", къде ги отфрълих вече полвината, да полиба аз тоа торлак сладкодумен, добре че не съм жена  :green:

Различна а таа книга. Северозападниа романь (пръвата час демек) дава убаво и топло усещане, нещо, къде го чустваш със сека една пора. Усещане сакчеде сте седнале под асмъта с неко приател, къде сте израсле заедно, тичале сте по баирете на село, правиле секи ден по една камара дивотии, па сега сте са отпущиле, натегате на рикиа и си прикаате благо-благо.

Втората час а друга. Кя дава усещането за разговор със същия приател, ма на друго место. На местото, къде сте са завлекле коги сте виделе, че работата у дома нема а стане и сте фанале шущавата накъде Софиа (Варна, чужбина или кой накъде са а завлекъл). Па а минало малко време, стъпиле сте си на краката,  пробвале сте от благинките на съвременниа свет и живота в голем град, па па сте си седнале, тоа път в апартамент, да му го набиа. Ма имате убавото чуство, че вече нещата са под контрол, управлявате си живота в голема степен сами, има вече неква цел, неа сал оцелеване, връ му го. И па ви убаво, некакси спокойно, па са наливате и прикаате щуретии, сал отвреме-наревме неко са пресети за неко историа и кя ви стега яко за грълата. Юскате по още една рикиа и продължавате с приказките, докъ па ви не стегне. И те така.

И накраа, също къто в живота, излаза некво такова сбръкано, къде никой го неа мислил. Ма са са нарежда. Добре, че Господ ги решава теа работи, че аку ги редехме ниа кой знае кви да сме ги наредиле.
« Последно редактиранье: Ноември 28, 2015, 12:08:07 от Рошковец »
Активен
"Между преди и след е целият живот. Всичко. Между преди и след е нищото, в което увисваш и разбираш колко си се скапал." Николай Фенерски, "1994".

Торлака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 41
« Reply #336 -: Ноември 28, 2015, 07:59:37 »
Ей, ламере негодни!
Сакам да ви поканим да се видиме по повод шопското предстаянье на "Автономията ????". Я не обичам млого-млого да одим у големата лудница, ама па камара ора, къде живеат там сакат да признем и да си поприказват с мене, та викам "Писатело требе да огажда на читатейете си. Щом еднъж е заапал тоа уй, требва да си го джвака до живот", та склоних да размаам гащи до тамока.
Кое е доваждал на мои предстаяния на летературка знаа, че оно тва си чисто и просто лакардия и разнасане на чаши. Мое да попрочетеме некой откъс, да си поприказваме, ама не чекайте нещо помпозно у никакъв сючай. Я не съм се зел на сериозно, ако го напраим, лично ви позволевам да ме годите с правата лопата.
Та, викам, кой мое да четвръти декември да се довлече у клуб "Макао" от седам часо. Знам, че секи има различно понятее за обхвато на центъро на Шопето, ама тва си е у идеалнио център баш - на кръстовището на "6-и септември" и "Иван Вазов". Елате да пинеме по нещо, да си надумаме думи без закони, па кой сака и книжле мом да му разпишем. После се завратнячваме по еднъж и кой от къде е, ебал съм го...
Айде, съ' здраве, моми и момци!
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #337 -: Ноември 28, 2015, 08:10:52 »
Тава, къде кааш у седам часа, лаас да е къде 19 часа, а? :green: Що я пО би отишел у седам сабаалем :green: , ма тава зимно шофиранье по тевница вече нещо ич ми не иде. Ма добре си се обадил, па де да видиме.
Абе, кво праиш, бе Торлак сбръкан, имаш ли си рикия? :green:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #338 -: Ноември 28, 2015, 10:08:33 »
Миташки, ти сал речи, че сакаш да дойдеш, па ше ти уредиме едно преспиване у Софето. Оно е срамота, да не моо срешнеш свои ора. Я нема да моо ида на представянето, че по същото време е концерта по случай 65 годишнината на Двореца на децата у зала 1 на ендекато. Щерката участва и ше са сръди, ако не ида. По късните часове моо са включа у неофицялната част, ако има такава у некоя кръчма :)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Рошковец

• Тумбак
« Reply #339 -: Ноември 29, 2015, 12:42:59 »
Ей, ламере негодни!
Сакам да ви поканим да се видиме (...) Елате да пинеме по нещо, да си надумаме думи без закони, (...)

Пиенье викаш.  :krkanje: Гласиш ни тизе неко куркапан, усещам азе. Кви думи без законе, кът тава место къде ни каниш толко мило да додем, е на 20 метра от МВР-то?  :kosh: Тава заедение било на "ф"-то на Софиа. Верно, че ти аресваме книгите и писането, ма ти лааса назе ептен за откачени ни имаш.  :green: Нали ша пием по 1-2 пиенета, ша са отпущи неко без да ще да кае неко дума напреки на властъ и на службите, къде несправедливо ги обвиняваш в таа твойта книга, че крадът пари, одат по курви и са душат с мафиата, и шси ебе мамата. Тава завдение е толко близо до меверто, че постовиа  C:-), къде седи на вратата мое да си ни слуша без секви сересета, къде после да истичат по медиите. Дармоня не мое да нее наясно, ма си мълчи. :riba: :green: Да знаеш, че ша додем, разчитаме на свободата на словото и на демократичните ценности, па ако стане неко белъ ша викаме, че та не познаваме. :green:
Активен
"Между преди и след е целият живот. Всичко. Между преди и след е нищото, в което увисваш и разбираш колко си се скапал." Николай Фенерски, "1994".

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #340 -: Ноември 29, 2015, 02:58:42 »
...ееее,клепарестиа ,кво си заревал кът вдовица за уй...?!? Я ша съм тама пръва писта бе,нема кой а та закача...!  :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Рошковец

• Тумбак
« Reply #341 -: Ноември 29, 2015, 07:10:36 »
...ееее,клепарестиа ,кво си заревал кът вдовица за уй...?!? Я ша съм тама пръва писта бе,нема кой а та закача...!  :smeeeh:

Ееее, не докачай са  :green: Къ разбра, че са ми клепнале ушите не можа а разбера. Полициата знаа сичко.  :rockon: Шса радвам да са запознаем на место.  :krkanje:
« Последно редактиранье: Ноември 29, 2015, 07:12:39 от Рошковец »
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #342 -: Декември 29, 2015, 12:20:51 »
Некой моо ли ми каже кво е црънь муж?
За растение стаа дума. Те така го е написал Торлака: " Чък горе до границата са мотках по цели дни. Най обичах да берем цръни муж"
Имам предположение, че за левурда приказва, ма не съм сигурна.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
« Reply #343 -: Декември 29, 2015, 12:22:22 »
Див чесън.
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
« Reply #344 -: Декември 29, 2015, 12:23:45 »
А знаю ли кво е бели муж?
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Страницата е създадена за 0.271 секунди с 23 запитвания.