Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: АГНЕШКО ЕЛИ СВИНСКО  (Прочетена 12565 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Re:АГНЕШКО ЕЛИ СВИНСКО
« Reply #105 -: Ноември 18, 2010, 12:23:47 »
най-убаво ша е да ви покажа нагледно, ма тва мое стане напролет кога има ягнета  :)
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #106 -: Ноември 18, 2010, 01:25:44 »
kalafa4enin спомена, че у кошарата му има ена подранила офца. Сеги, ако е далеч пролетта, думам, че изгоря. Да му натиснем ягнето. ;D
Активен
Животът с назе се ебава.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #107 -: Ноември 18, 2010, 01:46:16 »
ако я за показване, може и прасетия да са опече, а може и да я по големшко  ;D
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #108 -: Ноември 18, 2010, 02:04:50 »
Бе стига сте ревале пъ вие бе - вие ги намерете - па баце Краско че ви ги упече-Те яжте и са укротете

Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #109 -: Ноември 18, 2010, 02:12:56 »
Малее, тава мининко прасенце, ка му лепне кожицата на пръстите ми. Кокалчетата да му осмучеш. Лебеца у масчицата да си топиш.
А пили ли сте бира у студа, през зимата. Един приятел еднаж ме нави. Гулема глътка ни се отвори. Стуууд, снееег, печката у кръчмата направена от варел, зачервена. Ние сме се омазнили от свински крачета залети с оцетец и счукан чесън, и натегаме на бирици.
Активен
Животът с назе се ебава.

jaio

• Гостенин
« Reply #110 -: Ноември 18, 2010, 02:20:23 »
еее  Красиии     немаш ли си друга работа      сага ма караш да ода ча до Джордана да си купувам прасенце на жар ;D
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #111 -: Ноември 18, 2010, 03:04:36 »
еее  Красиии     немаш ли си друга работа      сага ма караш да ода ча до Джордана да си купувам прасенце на жар ;D
;D ;D ;D ;D ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #112 -: Ноември 18, 2010, 03:05:40 »
Малее, тава мининко прасенце, ка му лепне кожицата на пръстите ми. Кокалчетата да му осмучеш. Лебеца у масчицата да си топиш.
А пили ли сте бира у студа, през зимата. Един приятел еднаж ме нави. Гулема глътка ни се отвори. Стуууд, снееег, печката у кръчмата направена от варел, зачервена. Ние сме се омазнили от свински крачета залети с оцетец и счукан чесън, и натегаме на бирици.
бирица Цоне сме пили по секо време на годината,усеки час на денонощието,на секви места-вкючително у кенефа на ,,мазния влак"-софия -видин,и със секви възможни мезета-като почнеш от свинско и свършиш с компот ,лимонада ели сурава трушия и кисело зейе!  ;D ;D ;DМа си а най убаво с приятеле и на масата да има те тава къде баце Краси го пущи! ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.189 секунди с 22 запитвания.