Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Чаеве, кафета - най-добрите смески за прасета  (Прочетена 6703 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Гле сага Иве,   "Привлича: пчели
Филаделфусът присъства в много храстови композиции, но често погрешно го наричат жасмин.
Белите цветове са в изобилие през юни и юли, а ароматът на портокал може да се долови дори от разстояние в топлите летни вечери. Средната височина на храста е около 1,8 м, но има джуджета и по-високи сортове. "

До назе има кошере, и не съм видел да ги превлича мого  ;D, не че е цъфнал, ми вече преминава а беше 1 юни,  а освен че не мерише на портокал - не мерише и на банан  :smeeeh: а за височината, ами доста е над 3 метра, етъ еба ли майкя му кво имам у двора, ма си праа чай екстра, и ми неа зор, я не съм бутаник  :green:
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Тава ша да е, нема друго, поне я са не сещам. Моо стане и доста високо, до назе има парк и бая от тоа вид има, там некъде -около 3 метра са. 
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Сега е време да са бере цвет от бъз. Ароматен чай стаа, а и сироп. За събота или неделя бех планирала да са разодим из покрайнините на София и да си наберем, ако не завали дъжд. Днеска, обаче ми са изпречи едно дръво и си набрах около 40 цвета. Накиснала съм ги у вода, почти три литра им ливнах. На литър прецеден сок по 1.5 кило захар сметам да тура и лимонтозу. Я кажете по ква рецепта праите такъв сироп, ако некой е правил де  :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
мине не мине и тоо чайник на фирма Бодум земе да ма преследва па , на аванс го поръчвам па ако ще да а от Даниа

http://chajnik.pazaruvaj.com/bodum-danija/chajnik-s-metalen-filtyr-bodum-assam-p196063443/
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Абе,Станко къ ше дадеш толко кинти за тава  ??? Тука у секи гастроном ги има и са по около дестина кинта,па с некои чаеве ги дават и пударак тиа чаеници.Дееба и обирджийте дееба,къ вика Буба "Говна ше едът от моите ръце" или там къ беше че неповна баш.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
мани го Станчо, он е човек естет - човек посветен на искуството и дзеня

У кипар, може би пият чай, що са виделе по по фюмете че негде има токово

В кулскио дзен монастир, чаепиеньето е заложено изосновно и издалеко - да не казваме че осен чай, у тава мудерен чайник моо са грее рекиа, вино и т.н. разни други лечбени вещества
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
офф офф тегобило

към тоо датскио спиртоварник има и чашленца от същата сериа

http://www.pazaruvai-lesno.bg/view_product.php?pid=1183

офф тиа сакат да ма работат

офф офф и купа за чаени слатки - малии , тиа немат срце
« Последно редактиранье: Юни 06, 2014, 12:01:38 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
мине не мине и тоо чайник на фирма Бодум земе да ма преследва па , на аванс го поръчвам па ако ще да а от Даниа

http://chajnik.pazaruvaj.com/bodum-danija/chajnik-s-metalen-filtyr-bodum-assam-p196063443/

Влезнах тука да са пофала къф чай пих и са зачетох кви сме ги писали преди две и кусур години. Станко, откъснаа ли ти са от сръце тия пари за чайника?  ;D
С Кънчо сме спрегали жасмина, а тамън за него ше ви приказвам. Щерката пила у заведение зелен чай с мента на Липтън, аресал й . Пита ма откъде моо да купи такъв, а я зех та я пратих при Перо от Шри Ланка(писала съм за него напреде некъде) Връна са оттам със зелен чай с жасмин. На мене много ми допадна таа комбинация, следобед си черпевах и гости с него, бисвитки, глезотии  :) Горкия Перо, съга почти не зарежда магазинчето, бизнеса му запада, бъш до него копат за метрото и тава ше продължи още неколко месеца.
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
а кво му е епанското на тоа чаймик
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Страницата е създадена за 0.239 секунди с 25 запитвания.