Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Малко помощ за представяне на Романя от Стоян Николов - Торлака  (Прочетена 3305 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
че забоварих. имаме ено синпатично моме от Борван, къде работи у администрацеата на Ректората.
ако мислите, че моа да стане и такава зала, мислим збира 200 човека с правстоящите. но така с консумацеа, сак че а по-приятно.
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
 сконсумациа е винаги по-приятно ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aнe

• Тумбак
Чворе, надевям се да споделиме пианьето  ;D
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
За мен ще бъде чест  :punk:  :)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Как у Ректората, тава е шашува книга за шашуви ора, не е нещо наука или такова префърцунено, да не земат да ни изгонат по средъта на събитието?

Иначе сериозно, немаме претенции вече. У момента чакам отговор от Клуб ДаДа, дето представяхме алманаха, ама тама сбира максимум 80 човека, а са притесняваме, че ше додат повече и ше се издъниме.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Славянска беседа -  ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aнe

• Тумбак
Студио 5 предлaгa 150 и повече местa кaзaхa. Ще питaм у понеделник зa условеa.
Местото си е бaш зa текивa сaбитеa, пa и съ згодно местонaхожденее.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Как у Ректората, тава е шашува книга за шашуви ора, не е нещо наука или такова префърцунено, да не земат да ни изгонат по средъта на събитието?

Иначе сериозно, немаме претенции вече. У момента чакам отговор от Клуб ДаДа, дето представяхме алманаха, ама тама сбира максимум 80 човека, а са притесняваме, че ше додат повече и ше се издъниме.
Малко е местото у ДаДа. Нема да ни сбере и верно ше стане издънка.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Ане, ако имаш връзки у Студио 5 питай, ама съм скептичен за датата, тогива натегат да прават партита и е трудно. Там си представях втората книга, изобщо не е лошо и даже е много добре. Просто не знам как са с времето, требва да питам лично. Индиректно питах чрез един приятел и той ми рече, че е невъзможно точно у събота вечер.
Активен

Aнe

• Тумбак
имах усеаньето, че като дзвъннем на управител/ката, ше бъде от нашия край, не знам що.
саответно управителката Цвети Цветкова от Видин  ;D

свичко е фул, предложи 7 Декември от 2 до 5 следобед, недия.
200лв наем за три часа и кой кво си поръча.

тава е.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Нема начин. Клекнах на условията в Студио 5. Който идва тама на 13 декември, да знае, че входа е слободен, ама консумацията препоръчителна. Една бирица да е, ма да си отвори нещо, щото иначе на назе ни са пише и ше требва да се бръкнеме у джебевете длъбоко.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
я ша доем с двете братчедки - они почват лекинко да са осазнават СЗ
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Сигурен ли си че ша додеш?!?  ;D Ша проверЪ лично...! Сал да не падне таваня по тоа повод...! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
Неми ли нещо потвръждение в резюме? Колко по-наближава, я толко по-забуварвам? От колко чесо, дрес-код (чисто блъгарска дума), демек- с кви кюлоти и секви таквиа рабути....
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
Сигурен ли си че ша додеш?!?  ;D Ша проверЪ лично...! Сал да не падне таваня по тоа повод...! :green:

я па немое да доем - очевидно съм пропаднал по целата глава , куги я праа планове оногова отгоре са усмихва , на тринаасти требе да съм у Вд следобедо а допладне съм на работа и немое исбегам
« Последно редактиранье: Декември 11, 2014, 06:40:38 от Самотока »
Активен

Страницата е създадена за 0.138 секунди с 21 запитвания.