СЕВЕРОЗАПАД > Репортажи от Северозапада и туризъм в Северозападна България

Видео клипове от Северозапада в Youtube, Vimeo, талевизии разни...

(1/5) > >>

Aнe:
Позволевям се да пущим таа тема, да згода един вид, кой го мръзи да чете, да погледа :)
Да не се качват клипове  от vbox, че се не моа видват у чужбина.
Моа да се качват от vimeo, ако там има вопще нещо.

Пръви репортаж от Връбово, има и кадри прекрасни от цръквата също.
За съжаленее куцат манко музикалните фонове - я на инки, я на ....глеам на некой ОливАр Шанти...
На първата минута и 20 секунда видох интерсни фкаменелости - фосили.

Върбово е село в Северозападна България. То се намира в община Чупрене, Област Видин. В него има два язовира -- единият е в планината, а другият е по пътя за Чупрене.Село Върбово е разположено на 12 км от град Белоградчик и на 65 км от град Видин в живописен планински район в полите на Предбалкана на Западна Стара планина.

www.youtube.com/watch?v=iatT6UtNKAQ

Aнe:
ааа има и у vimeo-то.
тоа клип па е па с усвоени пари, личи. млого добро качество.
сал не разбра Видин, Враца, а Михалоград го нема :(

Северозападна БЪЛГАРИЯ - Видин, Враца и региона on Vimeo

ПЕШИЧ:
Монтажа е зле на второто видео, пръвото не съм го гледал. Много врътележки, на драгия зрител му се завива свет. Има неизрезани корекции на камерата, а в същото време много от движенията са резнати до никъде. Панорамите са прекалено много, почти нема статика, като минават от десно на лево и после обратно, въобще вртоглавица. Едни общи планове с врътележки. Тръгва камерата нанекъде и после се връща наопаки... Ако оператора е направил две панорами, монтажиста що ги е оставил и двете? И тея транзишъни дето са ги намаали насекъде, лоше ми стана. Некой од надписите тоже са плеснати на неподходящи места. Най-подходящото место за надпис е било да го турат връз друг надпис, като отдолу м-увременно се сменят три кадъра, и мозъка ти се чуди пръвия ли да чете, втория ли, или да осмисля трите сменящи се кадъра... Които естествено са преливки, да се не губи стилистиката на целия филм. Немам нерви да го изгледам до края.

Дръмон:
....И като цело,темата а изцело безсмислена и излишна-и без друго сичките клипове къде ги качваме са от You Tube 95%...А на тава отгоре Vbox вече май че е видим от чужденеция...!  ;)
Да не говорим че по тоа начин ша са наплескат туке клипове по иляда теми и ша са получи нещо кът нищо-видео-Глъчава...! :no:

Aнe:
ами таа идеа с клиповете ми се връти одавна, я много се зазяпвам.
и вече се реши, ти като качи фюма за теснолинейката :)
моа се пущат и линкове къди талевизии....
а лично често качвам клипове и съм ги расфръгала у свички теми - репортажи, Градивно, СЗ Туризъм, документални фюлмове....
ако нема никой нищо изнапротиф, те тука ше ги збера, ше виате ее стане убаво и прегледно и за госкьетата на форуня ;)

и у репортажите е хаос, пълно е с кви ли не теми, снимки...ма карай де, тва не йъ съдбовно.

Пешич, не съм го гледала клипа - напудрен,  хаотичен...за него са усвоени много пара, като за проект :(
сложи го те така, що го видо.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница