Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Горд съм,че съм българин  (Прочетена 23661 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Re:Горд съм,че съм българин
« Reply #255 -: Март 19, 2013, 04:32:48 »
Мааалеее... па я са разревах от кеф докъ ги гледах тиа момци! Дууу, алал им вера!  :o :punk:
Активен

Марчето

• Гостенин
« Reply #256 -: Март 19, 2013, 06:03:34 »
100% свадба на танцьори. :punk: :punk: :punk: :punk:И мене тръпки ме бият...
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #257 -: Март 19, 2013, 06:37:15 »
Не бой се, Буле, двама сме разциврени вече! Алал нги вера на тия деца! Браво!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #259 -: Март 28, 2013, 07:20:25 »
Така е, а и миналата година бяха добре. Аз понеже имам отношения с Лавена - Шумен, та бях учуден като разбрах, че сме станали световен лидер в това производство. Лавена прави много голяма част от това производство, а иначе в инсталациите ми се вари над половината количество, включително и на ишлеме, произведено в БГ. Лавандулата в България се гледа в екологични райони, дето наблизо няма никакво производство дето да замърсява въздуха им. Тиа райони са из Ришкия балкан, Айтоския балкан, Казанлъшко на към планината, около Гурково и други по-малки райони. Тоя бизнес има смисъл ако са гледа на големи площи и има наблизо казани за варенето им (около 10 м3). След отрязването на стеблата от коренната система трябва до няколко часа да се сварят и да им се извлече маслото, защото много бързо се губи от стеблената маса.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #260 -: Март 28, 2013, 07:44:49 »
Изключително приятно ми беше да прочета таа новина. Редко са добрите вести на Територията за жалост.
Те и таа фирма http://www.diamondtoolbg.com/  доколкото разбрах, най-големия производител на диамантени дискове с вакуумно нанесен диамант. Каквото и да означава това, щото съм скарана с техниката, обаче браво!  thanks
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #261 -: Февруари 19, 2016, 08:51:11 »
Тава съм го побликувал преду две гОдин, ама къкто е вечно актуален Човекът, посветил себе си на една кауза, без да си помисли даже, че а кауза пердута, така, мислим, че сичко казано за ньего, остава актуално за сви времена. И като въспитаник на училище, носещо името му, винаги съм почитал тоа ден и съм се покланял пред вярата му! Не доживехме и ние за тава, къде се беше посветил, па дано преди Апокалипсиса, неко жив българин види тава. А дано, ама....

Земя - копие на райската градина.
Народ със ценност - здравата гърбина.
А Левски си ойде мърцина!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 21 запитвания.