Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 24018 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Re:Свине или ора
« Reply #15 -: Септември 12, 2009, 11:17:08 »
Ако сакаме да живееме у нормална държава,требе се спазват правилата! Кой ги не спазва,Манарата! Кой си гледа съвестно работата ,да има мегдан да расте и да прай кариера! Що такъв човек е знаещ и можещ! Що работещи и кадърни ора че ни изкарат от тинята, а не такиви като тия 8 гламара >:(

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #16 -: Септември 12, 2009, 11:18:49 »
Виновните че си понесат наказанието.

А доно! Чул та Господ.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #17 -: Септември 12, 2009, 11:49:52 »
Е па но а ясно че ниа сакаме възмездие за виновните.За ората къде си връшат работата къ требва-поклон и подкрепа!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

golyam_zum

• Гостенин
« Reply #18 -: Септември 13, 2009, 11:33:44 »
Абе ора ,тае тема май си е за оремага,що е много гулема,па и секой има разно гледанье за тие рабути,барем я така си мислим де,ама дако де,и по оделно па е добре,та по темата мислим,че шашкънье и ситни камънье са не свршват!Кеф ми е ,че ББ ги почна,а белким ги и довърши!
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #19 -: Септември 25, 2009, 08:09:50 »
Абе  ора ми ко стана с часния КАТ у Бела Слатина?!? Язе ептем забоварих за тва!
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #20 -: Септември 26, 2009, 07:55:44 »
Абе  ора ми ко стана с часния КАТ у Бела Слатина?!? Язе ептем забоварих за тва!
разтурия ги :'(

Лазда тиа мачно за тиа тумбаци   :)
Активен

gigof

• Гостенин
« Reply #21 -: Октомври 06, 2009, 08:45:46 »
Збърканяк означава , кога некой се роди погрешка , като в последствие разие генната болест збръкаидност .Таа болест се изразява в тва , че субекта се занимаа само с разни збръкотии ,като мани дека пречи на него си ма и мене ми пречи. Е те същите те тиа са свине бе . Мое ли те тава те да бъдат ора . Епа немоа .Деба баба му деба , он чеми кае кога я съм вие. И тетака те
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #22 -: Октомври 06, 2009, 08:48:01 »
баце тава е добре, ама врътни през таа тема дека е най-озгоре закачена, за сички нови да ги видат
Активен

gigof

• Гостенин
« Reply #23 -: Октомври 06, 2009, 09:11:12 »
Чичи , я мислим( не много) па мислим , че докъде ги траеме и ги раниме , тава се че гърди за още . Абе тава требе дасе фане за гръцмуня и да го натиснеш , Баце , не с крак, а с бело  магаре , та като го ебе да го нецапа , що после че каже ти си

Мое да съм тумбак , ама я си знам колко голем
« Последно редактиранье: Октомври 06, 2009, 09:16:50 от gigof »
Активен

gigof

• Гостенин
« Reply #24 -: Октомври 06, 2009, 09:40:50 »
Чичи , тоа е излезнал преди  три часа изподи земята ,па затва така

Мое да съм тумбак , ама я си знам колко голем
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #25 -: Октомври 06, 2009, 11:13:18 »
Гогоф, преди да цвъкаш, тук и там,  мини те тука ,баце  ;)
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=32.0

zmeio

• Гостенин
« Reply #26 -: Октомври 30, 2009, 10:41:09 »
я да ви реча баце стигам до заключението че тааа дръжава нема да се опрай никога и се чуда дали да си не купа еднопосочен билет за некоа бела дръжава що май само това че е правилно. ма що требе зарад некакви тумбаци я на бегам .моа да е брутално ама требе да има кръв иначе нема да се промени нищо нема как да се ремонтира вече требе ново айдуците немат страх от никой вече а и че става по зле
Активен

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
« Reply #27 -: Октомври 30, 2009, 11:00:10 »
баце не е нужно да пущаш по два пъти едно и също нещо

а е редно преду тва да идеш у пръвата тема да кажеш неко изречение - къв си що си дека го дръвиш, дека сереш
аватара ти е убав - тия деца твой ли са - добре си ги почнал на бирица  ;)
Активен
Елвис е жив !!!!

zmeio

• Гостенин
« Reply #28 -: Октомври 30, 2009, 11:29:54 »
не са мои ма мисла да напра същите  че и по убави
я сам от белоградчишкио край
а по темата сам писал по преди не сам влизал оти бех малко у чужбина 
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #29 -: Ноември 05, 2009, 04:17:49 »
Гледам тема сте подхванали за свине или хора. Аз изкам да кажа за свиня.
На един мой съгражданин тейко му се обадил да му намери хубаво прасенце, да отгледа от него свиня. Човекът избрал едно прасенце, обаче нямал път към село, та взел и едно чувалче свинска смеска. Като го занесал у тях, намокрил покрай сифона с водичка - така се прави, прасето винаги търси мокро, там да пикае и ака. И го затворил в банята на панелката. После дошла жена му на тоя човек и вдигнала пара, както си е редно за жена да вдигне. Обаче децата искали да гледат прасенцето какво прави, и жена му го къпала с шампоан, и търкала с четка за дрехи. И така заживели. Прасето обичало да гледа телевизия, легнало на пода, да го къпят, а като звънне някой, тичало да види кой, подскачало нагоре и квичало. Като ставало 60 кила, жената го извикала в асансьора, после в жигулата. Обаче на село тейко му много го харесал,  ходел до фурната за хряб с прасето. И го оставил за свиня-майка, и живяло до дълбоки свински старини.
Не те упреквам, що сравняваш ората със свине, рекох по-хубаво за свине да ви кажа.
А от тез ора-свини, явно има много. Наскоро нали хванаха в Софето едни пък, дето крали кола от министерство. За 8 стотака на кола.
Активен
Животът с назе се ебава.

Страницата е създадена за 0.168 секунди с 21 запитвания.