Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Свине или ора?  (Прочетена 23969 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
Re:Свине или ора?
« Reply #240 -: Февруари 16, 2013, 08:55:55 »
 Тава ич неа лоше,само че и сеги шъ отклонът фниманието нъ протестиращите нъ друга стран.Тава го умеат убове,дееба тиа боклуци!
Активен

Джазо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 293
« Reply #241 -: Април 09, 2014, 11:47:44 »
Добър ден мамини синове и дъщери! Кък сте днеска, убав ли вие деньо!? подфанах таа темица щото вида, че нещата отваждат назле у България! Деба нихната макя проста и шашава у газо!!! Простите предателе у народното събрание па са ни издокарале сеги с кредитете и банките-еврейски! Ма я сакам друго да ви покажа, кво прочетох на едно местенце! Тего те! Сакам да вида кво мислите и вие пустиняци и тумбаци, па шъ почерпа по една рикия, а наздраве :nazdrave:

БРОЙ I
01-02.2014 г.
Издание на Движение “Воини на Тангра”
Разпространява се безплатно на интернет адрес:
http://www.voininatangra.org
Това изявление на
Българският Саракт ще
бъде малко по-особено
заради природните анома-
лии.  guru
Активен
Я съм мрътъв съм................, моа съм съ напил, ама не съм пиян, ебати, заеби, да го еба!!!

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #242 -: Април 09, 2014, 12:33:21 »
Taва Воини на Тангра Йоло Денев ли беше - иам некви спомени.

И ква а връзката със свиньете и ората?
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #243 -: Април 09, 2014, 01:08:02 »
Йоло Денев а откАчен-тава а ясно...! :smeeeh: Ма и диагонален преглед на горепоказаното ми навева мисли че има ора къде го стигат с бръзи темпове...! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #244 -: Април 09, 2014, 01:28:07 »
Дедо Йоло е безобиден. Има ли десетина човека сбрани и он е там, не дай си боже да докопа мегафон и почват едни речи, които моо продължат до сабаалем. :green: Летоска са докарваше млогу елегантно у един бел костюм. Знаат го ората по площадите и го приемат, оно и луди си требват на тоа свет, не му са подиграват, приемат го човешки, Тангра му говори се пак....
Не ни е проблема Йоло.

Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #245 -: Юни 01, 2014, 08:56:07 »

Глей сега, тия свине ше избушат кочината европейска за едното брюкселско зейе
http://www.bulgariautre.bg/2014/05/31/232115-korumbashev_na_bunt_sreshtu_stanishev#cmtx_more
Активен
Животът с назе се ебава.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
« Reply #247 -: Февруари 09, 2015, 09:11:14 »
 Нищо ново под небето-винаги че има синджире и кози :ad:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #248 -: Февруари 09, 2015, 09:12:11 »
епа ниа тава си го знааме Дръм от къ се заприказва за целото тава гюбре...и кво от тва?Некой нещо да праи?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #249 -: Април 19, 2015, 10:22:54 »
 Те да знаате кво прави новаченския брус:

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2015/04/17/2514936_carstvo_botevgrad_oblast_sofiia/?ref=embed&source=www.dnevnik.bg

Едно от пропуснатите неща е, че се е разбрал с Лилето за трасето ан новия път Мездра- Ботевград и поизкупил земите там, та после да му ги отчуждат на петорни цени....
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
« Reply #250 -: Април 19, 2015, 10:35:12 »
Те тоа баш преди години е връзвал щъркели надоле с главата , с цел да не праат гнезда на часовниковата кула. Да последва съдбата на златоградския кмет.
От два часа четем за рушащи се цръкви и манастири у ботефграцко, крепости ...ма толко млого - у секо село.
В съчетание с карстовия релеф и пейзаже - потенцял колко щеш...
Ма с такива умствени инвалиди....
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #251 -: Април 19, 2015, 11:36:20 »
епа тоа си е кристален извлек на целото териториално политическо котило на местно ниво.На централно-същото само,че още по-слузесто и противно... blax
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #252 -: Април 19, 2015, 12:26:51 »
Като цело Правец, Ботевград и Еторполе са иделаен пример за феодали и крепостничество. Златев, Емо Фаса и новаченския си обменят опит на Шатртата  ;)
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Страницата е създадена за 0.18 секунди с 22 запитвания.