Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кметове и краднене  (Прочетена 40983 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Кметове и краднене
« -: Юни 30, 2009, 04:55:29 »
Понеже са умълчааме, па таа рубрика има леб у неги, рекох да питам кой кво знае, да пише туке. Става въпрос за кметовете. Нашиа например у Бела Слатина разправат за него, че дипломата му е неква измислена, па той завалиата е на път могу да са издъни с неподписването на продължението на оня проект, де го писааме и у сайта. Ем ората ша останат без работа, ем нема никво логично обеснение що тоа човек са е запръжил куто магаре на мост.

Интересно ми а кво праи бандата у Борован. Таа банда преду тава сума време цицаше белослатинската община, сеги са е префрълила нанатама. Ако некой знаа нещо, а го сподели, не боли.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Кметове и краднене
« Reply #1 -: Юни 30, 2009, 04:58:09 »
Па он белослатинския кмет не помагаще ли на чавдар. на отбора де. Що они испаднаа!!
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #2 -: Юни 30, 2009, 06:18:41 »
Не познавам човека каде се а цанил по собствена воя до бъде избран за кмет на Бела Слатина,ма куто слушам къф е и глеам че од ньегова страна нема никва реакциа,се едно нищо не се случва,стигам до извода че има логично обеснение що не подписва.Оно требва да се дири у нежеланието и неможеньето му да бъде кмет.Тава да си местен управник неа лажица за сека уста.Има ора каде се кандидатират само и само да си подсигурат заплатата за четири години на преде.Явно белослатинскиа кмет е од тоа тип ора.На сичкото озгоре се и варди да не би некой да почне да праи нещо и да покаже на ората че у общината има и кадърни кадри.Въобще тоа тип управници-еднодневки требва да се изобличават постоянно,що са срам и позор за родните си места.Именно такиви живи "трупове" се здушват с команисти и турци,и си живуркат под крилото на некой дерибей без да ги е зор за род и родина. Трайкат си кага ората ги питат справедливо що така се получава.Бегат и се кутат кага се появат журналисти на небосклона и чекат с нетарпение да дойде време да си земат заплатката.И за тиа жалки триесе сребреника продават сичко свето и мило каде ората са градили и сабирали троа по троа. За жалос белослатиньчанье май са попаднале точно на такъф човек.Он знае че е некадърен и другите знаат,ма си седи що му е мекичко,а и има още заплатки да зима.Кво като сасипва леба на другите?Оно у толко сасипиа един повече или по-малко има ли значение? Важното е да е згоден за партийната централа.Да не дири пари за града си,да не натиска депутатете...,изобщо да се скута и четири години да го нема.Ората се некак си че преживеат.Оно човек умре па свикне,та и белослатиньчанье ли нема да му свикнат.А до каде свикват да мислат за другите изборе,що иначе има още млого пъти да ги яздат подобни безаберньици.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
« Reply #3 -: Юли 01, 2009, 06:00:27 »
хм я сакам да пофала един кмет.вернуа че за едни е добар а за други лош.ма оно сите ора сметакива идеални нема.та кмету къде сакам да пофала е злати живков.от къ он е кмет тоа град разцъфна и стана по убаф по уреден,по благ за живот.ората са доволни(изключам пустинеците де си ги у секи град),отва което се прай.а чувеку помага за све.те и отбору по футбол у кара у ,,а,,-група .и мосту опрай на огоста.и пъту на улазаньие у градо....и т.н.е има и могу неща дека требе се опраат ма лек полек,чувеко се фанал и работи,работи за градо.а и не сал за градо помага и на една дузина селия покрай градо.............

п.п. САКАМ САЛ ДА КАЖА ОТИ МНЕНИЕТО СИ Е ЛИЧНО МОЕ.ОСНОВАНУ НА ТВА КЪДЕ САМ ВИДЕЛ.......
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #4 -: Юли 01, 2009, 08:31:50 »
Генин, мани недей така, че предишнио път коги писа че кмета ни а със света и ни изкараа виновни че Видин и още неколко градища са зле ;D
За селиата около Монтана не съм толко запознат, ма мислим че и тех са укарват пари.
А за нередности - джидето от Монтана до Лом - като одех до Церовене за риба колко псувни са отнесли не а истина. Нали знааш що го беа спрели - шефа на агенция пътъща дал строежа на брат си. А повним че преди таман 4ри години па го праиха - та да мине Саймън Кобургота /а са затръка семето му деаба/ по новиа път за предизборна среща. Фръгай асфалта поди дъжда - таман до пролетта изкара.
Черезвичайки и стрелба си требва >:(
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #5 -: Юли 01, 2009, 08:42:43 »
У 100 един мое има дОбар кмет - другото е плева, да не казвам по тежки думи, иначе саймъна са осра мъжката  ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #6 -: Юли 01, 2009, 10:34:53 »
Ей она и Пенка-Ломската е най-добрата кметица од млого години на вам,ма е далече още од европейските норми.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #7 -: Юли 03, 2009, 11:33:05 »
Да бе, Пенка си а уважаваме, ама нещо много се заиграва с циганьете... Начи немате представа кво става с боклука у Лом. Това чудо ако беше у Софиа, на вториа ден щеа да гръмнат сички медии и кмета щеа да го разнасат по весници и телевизии. Ама ниа си "пцуваме поди мустаците увиснали" и си мирваме. Боклука не а събиран барем от месец време и контейнерите се не видат вече от торби и пликове. Миналата недеа кога си одих мисли да снимам, ама си викам - за кво да покаам на цел свет таа мизериа, ептем че станеме за резил... Разпраат, че Пенка се сдръпала нещо с Титаните (къде сбират боклука), кой криф и кой праф - не знам, ама ниа патиме. Та това не е баш за краденье от страна на кмета, ама па е такава неуредица неква, къде се отразява на живота у целиа град.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #8 -: Юли 03, 2009, 11:47:25 »
тиа титани изедоа главата на млого кметове.Не знам неа ли време да се прикючи с тех.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #9 -: Юли 03, 2009, 06:35:41 »
и йоще че изЕдът - що на сички инги е не е читава рабутата - ма але тиа у Кула си гледат рабутата съвесно - с едно исузу обикаят едноман , почти не моа да са оплача , що и не праа талко боклук де , ма са груби и смачкаа сичкото кофи ги направиа на гъз от ламарина
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #10 -: Юли 03, 2009, 10:05:19 »
И я като Гениниа сметам ,че монтнскио кмет ако и да неа най-великио у дръжавата, се глеа си свърши работата и напри убави работи за градо.Я като външен човек-къде не живеа там а си оди за по неко и друг ден сметам че градо изглежда съвсем прилично,пътищата покрай ньего са сравнително добри,а като глеам в сравнение с другите градове още има предприятиа къде работат и безработицата неа толко голема колко у други градове у Резервата.У Видин не съм одил за мой голем срам,у Враца ми са случва да минавам-сметам че на тоа етап Монтана а по-добре.Ма нека ората къде живеат постоянно у тиа градове да кажат къ виждат работите,що мисла че техното мнение ша а по-обективно-се пак они са потърпевши от управлението.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #11 -: Юли 03, 2009, 10:13:58 »
Мислим че у Козлодуй покрай централата нещата са най-добри за живеенье.Не сам одил од 5 годин там,ма сметам че не се а променило към лошо.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #12 -: Юли 05, 2009, 02:43:32 »
па я бех шофьор на нашиа и кви работи знам ама ма мрази сеги чеа некоа време ...да ви распраам ;D ;D ;D
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #13 -: Юли 05, 2009, 12:47:18 »
И у Козлодуй вече неа къ беше сал високите цени у магазинете останаа що тръговците си мислат че тиа у централата зимат милионе па то неа баш така.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #14 -: Юли 05, 2009, 02:28:23 »
Бесниа мизиец на Виолин Крушовенски ли си бил шефьорин? ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 21 запитвания.