Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ПЪТЕВОДИТЕЛ НА СЕВЕРОЗАПАДНИЯ СТОПАДЖИЯ /работна/  (Прочетена 4040 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
Я съм е чел тааа книга.Мого е добра.Различна неква.Даже като се замислим маи 2 пъти съм е чел
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Оно от един път не става...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
Чел сам я поне 6 пъти и секи път се ила като ненормален. А кат се сета, че случайно си я купих ... ма късметлия съм си  ;D

За тия дет са гледале филма и им не е аресал - ми абсолютно сте прави! То тва за качествено филмиране(според некой ора било невъзможно) ше сака бюджет като на властелина на пръстените барем.

Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

Плъхоубиец

• Гостенин
И не само бюжет, ми добър режисьор и силен сценарий. Нема ли да стъпи на стабилен сценарий, кво и да направат, квито и ефекти да турат- сери у ньего. Он требва и да е пригоден за кино, щото книгата ползва едни изразни средства а филма други и често от тава иде разминавката. Убоф филм може да се направи и с малко пари, а лош може и с много. Един от любимите ми филмове е от един човек у една стая, който приказва, казва се "Оптимист докрай". Нема ефекти, нема нищо. Гледах филмизацията на Тери Пратчет- да серем на ньея, окепазили са убовата книга. Ма като се сетим колко беше тъпо направено, не се и учудвам, що не повним по коя книга беше правено, май цветът на магията.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Тва за сценарио си много прав.Я имама един любим филм-Дванайсет разгневени мъже и рускио му римейк на Никита Михалков-12.Е и у двата филма сичко става у една стаа.Останалот го праат сценарио и актьорете.И моо ти кажа че сите бози къде ги праат сеги-не моа стъпът на мининкио пръс на тоа филм.А Пътеводитело-и книгата и филмо за мене са .....а да не казвам ,че ше ме изфрълите от форумо. ;) ;D
Въпреки че коги се каже истината-но а гадно ма не променя работите. ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Що бе Докторе, като не те кефи Пътеводитела - нема лошо. Секи си има критерии. Мене ми аресва като развлекателно четиво, нищо повече. А филма го гледах само да видим дали режисьора си ги представя нещата като мене, кога чето книгата. Епа вогоните не си ги представях такива, и робота Марвин - също. Значи с режисьора "оставаме на различни позиции", кво се вика. И това е, ти не си длъжен да аресваш сичко, къде другите фалат. Я па аресвам анимациа - Ледена епоха, филмите за Шрек, Мадагаскар и други такива. Ората че ми се смеат - дрът човек, па гледа рисувани филми. И кво, само чертежи ли треба да глеам? Кво викаше един приател за геевете - па като ги тегли ората...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
аааа анимациа и я много аресвам. ;D ;D глеам редовно.особено у последно време русняците наприанеколко млого добри пълнометражни филмове по техни приказки-за добриня никитич и змей горинич,за иля морумец,има и едно ма требва да вида къ се казваше оно а баш за създаването на руската дръжава и у ньего рисунките са направо слънце,на бако Аврам къвто а почитател на славяните сигур много ша му ареса.Тиа ако ти паднат глей ги много са добри и има много сме у ньи. ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

mechka

• Гостенин
язе куто гулем мрзел си свалих оригиналните радио епизоди (предполагам повечето от вазе знаат че са първо епизодите та после идва книгата). абе не е лошо ама си е типично англииски хумор (прекалено ентелегентен) и по едно време ми писна и отебах. същиа проблем имах с Парагрф 22. отначало е весел стила ама после дотега.
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Некде усвет у единио край на единио левио крачол на Вселената, дека и по картите го нема даже и къде никой много-много не ебе да оди са слуняше едно Слънце - манко мижаво и жлъто - ма Слънце. Та покрай тва мънинко, мижаво и жлъто слънце дека са слуняше у тоа лев крачой на таа Вселената, на растояние къде ебемти и млого милиона мили са врътеше кату шашува една ептем мининка, мижава суросинкьова планета. Та у таа суросинкява планета обитателите и дека преди време са са пръкнале от шебеците са толку назаде, че още сметът матикята с маторче за модерна и убова рабута. Та у таа планета има едно такова, дека ако го свръжеме с шебеците моа го кръстима "Голему стадо" къде са вика България и у таа те България дека много-много я нема на картите на планетата която па а нема на картите на тоа край на Вселената дека па тоа край ептем никой у цела вселена го не брой за червиа слиа - та тама има един ептем запущен район дека ептем па никой го не еба а го брой за слива. Даже делфине си немат тама.
Та тава место са го кръстиле Резервата "Северозапад".
Ма те ша го заебеме за манко а прикаама едни други рабути така на по голем тезгях.
Та таа планета, дръжава и па тоа край особено има - или по точно имаше един проблем: почти сичкия народ дека живеаша тама, през по-гулемата част от живота си нещо не беа баш на кеф да ги заеба. Млого акъли даваха къ а са реши тоа проблем ма по-големата част от тех беа свръзани с префръгание на шарени ратиики дека им вика паре или с префръгание на прасци или части от тех. Оно това беше манко шашува работа що теа шарени ратиики ич не беа нещастни. Виж за прасците незнам - они мигар моа ги разбереш ма предполагам им не а било зле до един момент.
« Последно редактиранье: Юли 24, 2009, 02:32:54 от Gaspoud »
Активен

golyam_zum

• Гостенин
Тва за акълете каде са дават е верно-що за сичко друго за да дадеш треба да го имаш,само акъл мое да са дава без да го имаш! ;D
Активен

Gaspoud

• Гостенин
....опааа ;D
Седе си темата така отдавна - реко а прекръста на /работна/ и да а отпочвама. Тва дека го писа си а "преведен" Адамс, ма викам дека моя да си го продлъжиме къ ни а кеф ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
Та тоа проблем така и си остааше нерешен - коджа ми ти ора беа зле, повечето от тех напрао млого зле, даже и теа с маторните матики.
Бая от народа думаше дека народу по-принцип млого а сбръкал дека навремето а ебал да слезне от дръвията. Даже нокой твърдеа дека ич и не а требвало да са качима по тех и че ич не а требвало да излазама от барите и моретата.
Ма един ден - лааса четвъртък - къде 2000 годин след като един пустиняк ебали а го ковнат накръс на едно дръво затва че расправял че ша а млого добре ако почнеме те така, междо другото, да сме добри един към друг, та тоа четвъртък една невеста дека си седела сама у хоремага у Камена Рикса, са присети отдека са сичките досегашни ядове на Свето и са присети къ Свето моа да а ебе а са опраи. Немаше к'во а са сбръка - нещата щеа а станат къ си требва и повече никой никогиш немаша а го коват по дръвията.
Активен

Gaspoud

• Гостенин
.....е я го почна дословно - ма викам по-натама а го не следваме дословно - а го напраима по-скоро като "а си измислиме приказка" ;)
А Пътеводителя в чистия му вид ша а млого трудна задаче - те ша видим теа дни а го попрочетем па - сми да извадим кво-моем цитати от самия Пътеводител що они не са кой знаа колко много у книгата.
Сми работата а по-скоро кату за две-теми - "преразказаната книга" и Пътеводителя ;D
Активен

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
Чел съм ги сичките от поредицата....Дъглас Адамс рулира яко!  :punk:

И нЪл знаете, че смайсъла е 42.  ;)
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 21 запитвания.