Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Прибиванье на престъпниците (кво мислите за смрътното наказание)  (Прочетена 15585 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Начи Кръпето,баце проблемо неа даже у тва ,че тиа дет пишат законете требва да се потрудат-добри лоши тиа са написале пуеци некви законе.Проблемо а ,че и тиа къде са написани никой ги не ебава.От там иде проблемо-нежеланието на политиците,а оттам и на съдебната система да спазва законите.Таа зараза отвада и у обикновениа редови гражданин и он става същиа гнас-вика си щом тиа над мене не спазват законо що я требе да го спазвам.Я ша бутна тука,ша се подмажа там ,ша напраа неко услуга на трети и ша са опраа.Ебал съм ти законете.И за тва сме на тоа хал :(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

кърпето

• Гостенин
прав си чворе, ма това не означава че нетребе да тургаме на ешафодо убииците
даже си мисля че е било правилно едно време (крадеш -режат ръка и т.н.)

но и  съм напълно съгласен с ломняка  за трудо                                                                                           
« Последно редактиранье: Август 13, 2009, 09:53:04 от кръпето »
Активен

Чвора

• Пустиняк
Начи прав си и я много пъти като се едошем и викам дееба тиа пустиняци само разтрел за тиа.Ма проблемо а ,че дори да ги разстрелваме-кво,идат нови,смъртното наказание неа спрело престъпниците.Не ме разбирай на криво-и я сакам максимална строгос за престъпниците.Ма къв е смисъло да имаш смъртно наказание,като тоа къде а виновен не мое да докаеш ,че е виновен и не мош да го осъдиш.Що-щото сите знааме-примерно Митьо Очите а трафикант на наркотици-да го утрепеш,грех да немаш.Ма понеже некой цоца на високо от ньего-каа ооо,тоа ша го договориме та у Европа да каат,е тоа го фанаа,и го наказаа.С кво-с 2 годин у затворо що а по договрка със съдо .И след 2 годин Митьо излаа и па почва.А нещата требва да са-Моитьо до живот,с конфискациа на имуществото и по ньего-тоа къде го а вардил-политико къде а цоцал.а тва нема да стане. :(
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

кърпето

• Гостенин
така е, но таз година закон догодина присъда и те така те
и понеже те подкрепят тук до мен ,ше кааам че има светлина в тунело
сиреч ората се променят и не сички политици и съдии са продажни копелета
Активен

Чвора

• Пустиняк
а дай Боже баце да си прав!Я ша повервам ,че у Българиа има правосъдие коги вида Доган изпраен пред съда и осъден у затворо.
Активен

кърпето

• Гостенин
съдъ го има сега че стискаме палци , и от време на време че гласуваме
Активен

орданецо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1585
  • Ей тва дакела е голем човек!! От филма "Топло"
Начи прав си и я много пъти като се едошем и викам дееба тиа пустиняци само разтрел за тиа.Ма проблемо а ,че дори да ги разстрелваме-кво,идат нови,смъртното наказание неа спрело престъпниците.
тука си прав. имам някакъв спомен от историята, че в китай ако не бъркам държавата започват много строги присъди и публични разтрели за да спрат престъпността. ама това довело до обратния ефект - ората си викат я прибивам комшията и они ме застрелват, я крад една кокошка - они па ма разстрелват - и така нестепенувани наказания /кой какво е направил да има адекватна присъда/ водят до лавинообразни престъпления от секакъв характер.
Активен
Елвис е жив !!!!

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
а дай Боже баце да си прав!Я ша повервам ,че у Българиа има правосъдие коги вида Доган изпраен пред съда и осъден у затворо.

Споделям същата мечта, но надали ша ни огрее тава щастие, иначе би дигнал банкет по тоа случаи

Ей у Китай доколко знам ги оправат на площада - сички да гледат кво става с престъпниците, но такова правосъдие няма да бъде допуснато у европата ..

Има престъпници дека незаслужават да живеат и един миг повече, ма да го застреяш друг ша каже че си му напраил услуга ... от друга страна против смъртното наказание, тоа омраз ша иде у затвора та да го изранваме и него, азе неудобрявам тоа случай - що ? що колкото и да е малка но има неква вероятнос тоа пустиняк да са излече от затвора некак си и да продължи мерзките си дела - а тва фактологията го е показала нееднократно че точно тава са случва след изтичане на присъда, ели некво помилване - сменила са власта, и ги пущиле затворниците, да убиват и изнасилват пак, на свобода, законно при тва  ..

Колко и зверско да звучи, я сметам че требе се приеме закон за такива за екстерминациа, с научна и трансплантационна цел - прибаванье, а органите за ората дека чекат с години. И студентете да са учат на них после.
« Последно редактиранье: Август 14, 2009, 09:54:58 от Izpadqk »
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Ели си прекалил с Лари Нивън,ели не си го чел изобщо...?!?
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
Извинявам са за което ма къв а тоа Лари Нивън? ??? ???
Активен

Дръмон

• Пустиняк
...писател-фантаст,хАмериканец,един от най-добрите в областа на фантастиката...поне според мене,де!
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Хааа, Дръмоня непознааа, съвсем. И лари сам го чел, ма след години тава е моито мнение. Особено тава дето са случва с моите близки ма кара да е тва. а кои му неаресва, ногу му здраве  :)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
 ??? Я немам претенции да съм баба ти Ванга та да знам кво са случва с близките ти-ако съм та засегнал-извинявай!!! Имах предвид само че мнението ти е доста повлияно от Лари Нивън или от хора със сходни на неговото мнения... ::) :o ???
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
Ненам кво неразбра, тава ми е мнението - мое се ползват осъдените на смерт, наместо да са рана за червеците.
Абе одавна сам чел Лари, та едва ли ми повлиал ... ма отде да знаеш  ::)

За Ванга глеи кво са сетих -  ена комшиика от село некога одила при Ванга. Ма са чудила къв армаган да и носи, гледала некви платове и басми. Кага са завлекла у петрич, наместо добар ден - врачката и рекла " Ама що ми не донесе плато дека са кани"  и нашта снела яйцето  ;D ;D
Активен

onufri

• Гостенин
Против. Ко прайме ако са окаже след екзекуцията, че човека а бил невинен!? има доста такиви случай излезли наяве в САЩ, още повече сигурно има потулени. па дръжави куту Китай и Русия кои знае колко народ са избили така невинни. и престъпносттъ па си а по-висока отколкото в западна европа.
Активен

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 21 запитвания.