Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Прибиванье на престъпниците (кво мислите за смрътното наказание)  (Прочетена 15586 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
нема па пиис   :udri: - расизЪма никуга не а бил дубро - я неам нищу протиф сиганье къде си рабутат и чесно си искарват прехраната - , ели па граждани родени в бг но сас муслиманска вера къде са пишат турчоляци - неам нищу протиф нико , стига да ми не пречи , да живеа кротко, да не прави престъплуниа - престъплениата са сложни опществени явлениа къде ниа нема а ги диплиме психологически , ели криминологически - основната причина я слабото гражданско опщество и немошните органи
а токово силно нема а има никуга - етъ я почти спре да вервам ф победата на здравите сили ...  ???

иам протиф оня плешивец по битивиту къде каканиже за времето глюпхости
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
От мнениа като тава на Мариуца ми са повръща. Нали уж расизма немаше а са толерира тука?
нема па пиис   :udri: - расизЪма никуга не а бил дубро - я неам нищу протиф сиганье къде си рабутат и чесно си искарват прехраната - , ели па граждани родени в бг но сас муслиманска вера къде са пишат турчоляци - неам нищу протиф нико , стига да ми не пречи , да живеа кротко, да не прави престъплуниа - престъплениата са сложни опществени явлениа къде ниа нема а ги диплиме психологически , ели криминологически - основната причина я слабото гражданско опщество и немошните органи
а токово силно нема а има никуга - етъ я почти спре да вервам ф победата на здравите сили ...  ???

иам протиф оня плешивец по битивиту къде каканиже за времето глюпхости

Подкрепям Онуфри и Самотока.
Я тука виждам едно убаво детенце.

Бог да го прости!
Законите требва да са еднакви за сички. Оняден като публикувахме у Липсва профила му за изчезването, информацията дойде от МВР. Никой не знаеше къф е произхода на детето и не е нужно. Секо дете има право на живот.
« Последно редактиранье: Май 18, 2011, 12:19:51 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Владимир

• Гостенин
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=377.0
Правило номер три:
Цитат
3. Не се толерират и се затръкват постинги, прокламиращи етнически и дискриминационни конфликти и мнения у които се дават радикални решения за малцинства - циганье, гееве, турци и т. н. Всеки човек е най-напреде индивид и личност, нема общ знаменател за ни една група ора.

Предлагам модераторите да затръкат последните пет поста.
Я втори ден одим куту препикан, що тава детенце можеше и мойто да а. Нема родител, на кой да му пожелаам да му са случи. И секо едно убийство а нечовешко и ми а противно. Кой го а направил, не а човек и нема право на живот. За такъв нема да ми а жал - бел, чрън, жълт или пембян. Затава съм и за смъртно наказание.
Активен

gogata622

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2000
За секи престъпник требе да има аказание!А па изрод,дека е посегнал нар дете,требе да се реже парче по парче,ма по малко,та да се мучи по-длъго време!
Активен
Нерви се ловат от ядове,а ядовете - от гадове!

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=377.0
Правило номер три:
Цитат
3. Не се толерират и се затръкват постинги, прокламиращи етнически и дискриминационни конфликти и мнения у които се дават радикални решения за малцинства - циганье, гееве, турци и т. н. Всеки човек е най-напреде индивид и личност, нема общ знаменател за ни една група ора.

Предлагам модераторите да затръкат последните пет поста.

Па затръках некои части къде попадат под ударите на тава правило ;D. надам се да нема сръдити - тука не страдаме от хиперкоректнос и секи моа да казва фактите такива кви са- ма призивите за коктейлно-перилни решения -даже и на майтап- си падат безвкусни по преобладаващо мнение  ;D
Активен

Маруца

• Гостенин
Бре па сте толерантни бе...да ви изам дробчетата... :green:
Милейте за маймуняците, ранете ги с вашите данъци, ама утре като ступат вашите дечоре зад даскалото, земат им джобните и телефоните ше подсмръчате ма у неко друга тема на форума... :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ниа сме толерантни към сички трудещи се и живеещи почтено .
към дребниа бандитизАм що да сме толерантни
и към едриа бандитизАм не сме -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
детето а преди сичко дете.После като попадне у благотворната среда на родитерете ,маалъта и циганските Бароне тогива става истински циганин.За съжаление е докарааме до там,че вече делиме и децата...Я лично очаквам тава да е неква кръвава циганска вендета за пари ели некви други причини-почерка на престъплението а брутално първичен.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Они са ги фанали вече - "роднини" демек, сиганска работа...
Активен

Маруца

• Гостенин
Они са ги фанали вече - "роднини" демек, сиганска работа...
Още фчера са разбра че рабутата е сиганска от маалата, а виа ожалихте едно мускариво циганче дека родителите му работат куту джебчии у чужбина и са го вранале на дедо му и баба му да го гледат преду 1 седмица що не им връшело баш работата къ требва.  ;D
Па ако не моа крадне/проси, за кво им е да седи у чужбина да го ранат...за циганите децата са работна ръка, източник на доходи и дотам приключат с родителството. :green:
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
върти ми се на мен из главата един почти риторичен въпрос и ша си го кажа па отговори не чакам - защо в случая като самоизчерпваща се причина за деянието масово бива определян циганския произход на извършителя, а при сходна ситуация, ама с намесени бледолики почти извинително констатираме че човекът бил изтрещял от нещо си(или вадим поне от още сто кладенци вода за да обясним ирационалното му поведение) ???

....и по темата да са изходя - преди години бях твърдо ЗА смъртното наказание, сега обаче възгледите ми са коренно променени. Определено смятам че това е твърде лек и бръз изход за някой който е отнел живот; мисля че доживотен затвор при специален режим (без комуникации, без право на работа или други занимания, с ограничено до екзистенц-минимум време за движение на открито и контакт със себеподобни и т.н.) би дало "по-отмъстителен" резултат и мъчителна деградация на убиеца >:D
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Маруца

• Гостенин
Аааа Юбопитке, требва да работат осъдените, да работат безвъзмездно за благото на държавата и народа... C:-)
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Азе ми са неще да пиша у таа тема , ама а оставете тава детенце да почива в мир и му ненадигайте кокалете вече , чако че е индо-българче , никой не избира родителите си .

А за престъпниците и правосъдието ни , нема кво да кажа . У село има един пумиар къде за ена патица лежа година и полвина , като излезна са беа сбрале у кръчмата на центъра и съ сбиа у резултат на което загина един човек и за тава Убийство лежа 3 месеци ....... :-X :-X :-X

Ниа моо мислим много и да даваме секви ъкъли и предложениа , ма нека погледнем кое как е у действителнос .
« Последно редактиранье: Май 18, 2011, 05:21:22 от манечкио Кошер »
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
Аааа Юбопитке, требва да работат осъдените, да работат безвъзмездно за благото на държавата и народа... C:-)
нека работат тия де са на по-лек режим що работата колкото и тежка и неприятна да е осмисля по някакъв начин битието, а баш големите престъпници съм съгласна да ги рана от данъци, ама да вегетират без абсолютно никакви психологични и физиологични стимули до пълен разпад...
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.191 секунди с 21 запитвания.