Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99251 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #240 -: Май 01, 2009, 01:31:44 »
че опрайм тин сал си яла..............па ше видим.................споко........................я ша легам оти заран път ме чека..............ае и умната ако не русата се тая ,,,,,,,,,,,,,ша натегамееееееееееееееееее....................................ха ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #241 -: Май 01, 2009, 01:32:42 »
Айде лека даа,па ша праиме работите да са видиме!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #242 -: Май 01, 2009, 01:37:10 »
Айде за лека нош на сички още едно култово изпълнение на Берковската музика пюс/+/ един Резерватор ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Чвора

• Пустиняк
« Reply #243 -: Май 24, 2009, 09:10:49 »
Те сеги глеам по Канало ония пустиняци от Шоуто на канала-па викат ,че без духовата музика немало празник,нечало манифестациа.Даже даваа интервюта на некви софийски даскалици къде викаа същото.Ма те сеги почнаа да се бъзикат с духаньето на духовата музика-да нги еба макята недоклатена.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #244 -: Май 24, 2009, 09:29:04 »
Дуанье  му а майкята.... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #245 -: Май 24, 2009, 09:32:26 »
Бе дуанье,с дуанье се почва ма иначе си ска яко оранье! ;D ;D ;D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #246 -: Май 24, 2009, 11:21:24 »
Е по некой път и със ситен клец става  ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #247 -: Май 25, 2009, 12:32:15 »
Е по некой път и със ситен клец става  ;D

..... на гол гъзец  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #248 -: Май 25, 2009, 12:46:21 »
Я ша допълна "ситен клец на гол гъзец с интензивни възвратно постъпателни движениа от кръста надоле ";D Ебаа гу къ успех да го нАпиша и я не разбра ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #249 -: Май 25, 2009, 01:02:29 »
ей с тоа ситен клец се сетих за една история от едно време- една бивша моя кулежка българка отишла командировка у един филиал на бившета ми работа къде персонала бил 100 процента власи и она изявила желание до къде е командировка да понаучи и малко влашки (ем да и е по лесно у работата, ем малко да си по разшири "мирогледа"), а ония пустиняци зеле чеа научиле сал глупости - за " добрутро" и казале че е "самафуц" (демек да ме е.те) а за "добър ден"- "сатефут марунд" (ситен клец) и она цел месец така ги е посрещала кулегите, а они са падале от сме и ча на краа са и казале кви приказки а приказвала  ;D ;D.................. тава може и виц да е, Я не съм присъствал на живо на тия работи сал преразказвам кво съм чул....
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
« Reply #250 -: Май 26, 2009, 10:06:35 »
Айдаа почнаа се вече-по Би Ти Ви то дават къ са се биле у парламента.Айде да са почват самички,че се каниме ниа да ги почваме ;D ;D ;D ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #251 -: Май 26, 2009, 10:49:37 »
Е сеги баце Слави дава онова моме Валериа Петрова,къде а рекло на цифката Гагаузов,че требва да си спазва правилата у министерството и че требва да си уважва подписа.И то гръчав смрад оскубан ,дееба тоа дръгел дееба неосвирен Гагаузовиа рекъл ,че са станале много ората у министерството и а уволнил немедлено.Сеги екипа на Слави а напраил момето кандидат за депутат-мажоритарен.И ората обесняват кък гнасовете са измислил да се става мажоритарен кандидат-сакат опредеяне на ниво на стронции у косъмо.Макята си а ебало.къ вика Слави -идеата е да прецакат възможността за мажоритарен избор.Въобще-не мое нормален човек да стане депутат.Къ вика Кептъна-требва да си свиня като ньи,що они са свинье и сакат сал свинье,кал ,помиа и смрадове покрай ньи си.ДА НГИ ЕБА МАКЯТА НА ПОЛИТИЦИТЕ С ЧЕТВЪРТИТ ТА ДА СЕ НЕ ПРЕВРЪТА! >:( >:( >:( >:(
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #252 -: Май 26, 2009, 10:53:38 »
Малей тиа ора викат,че да се влезне у парламенто требват 82 ияди лева....ебаа му макята.И ниа мислиме ,че с нормални действиа ша стане нещо...Ниа  сите къде пишеме у тоа форум не моа сбереме на куп тиа пари....... :-X
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #253 -: Май 26, 2009, 11:09:28 »
ама колко ли а печалбата после за них - доколко знаа азе инвестиионнеа пруцес у назе - тава е 1 ели 10 процента от очакваната реална печалба -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #254 -: Май 27, 2009, 12:04:53 »
Орааа,тиа наще управници ептен сакат да затръкат Резервато!Сеги чух по радиото-Хоридзонта,че у община Козлодуй щело да се праи национално хранилище за ядрени отпадъци!Ачестито,да ни а ,вече ша ни раснат по три уя с таа радиация! ;D ; :'(
Активен

Страницата е създадена за 0.137 секунди с 24 запитвания.