Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99327 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #30 -: Февруари 21, 2009, 10:13:04 »
палатки, скари, огньове, рибарски истории, - тцтцтцтцтцтцтцтцтцтцтцтцтц
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #31 -: Февруари 21, 2009, 11:22:39 »
Аде дееееееее,майкьооо къ ми са ште!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #32 -: Февруари 21, 2009, 11:34:32 »
мани мани - ладиме биричката на брегъ зарината в кал - или целите каси фрълени на плитко ... засръбя ма мешината отвътре ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

MuffDaddy

• Гостенин
« Reply #33 -: Февруари 22, 2009, 02:50:19 »
но някой беше написал тук, че те били "по на север и по на запад от назе"     :)
[/url]

еее, ка повниш, да та еба! язе го бех казал тава, знааш ка ми а кеф сеги, че ма знаат ората ;D

Ееее, Онуфрий, ти ли беше тава? А да ви припомна за какво идеше реч:

Цитат
Speedy: влезнали у сауната един норвежец, един финландец и един швед, да го еба. И си казале "а са да видиме кой ше издръжи тука по-дълго, да го еба". Шведът излезнАл отвънека още на третата минута, що не бил ногу мал да седи цел ден да са пръжи, като гущер на бел камик. Финландецът излезнАл след кажи-речи един час, не могъл повече сиромашта. Норвежецът седел, седел цел ден тама. Стъмнило се, другите вече си пиеле пиеньето викали "джунгръц", па отишле да видат кво става. Па им реко норвежецът "да ви шибам у клесовете, заклещиха ми се мъдете у скамейката, станах див на уй тука от таа жега!".

onufri: хахаха,
баш така е казал норвежеца, ша знайш :-)
ма мое, они са още по на север и по на запад от назе :-)

Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
« Reply #34 -: Февруари 22, 2009, 06:31:20 »
Едно клипче на един приятел.Да добиете представа кво е ако не сте одиле там

А те ви и Лом кой го неа видвал
« Последно редактиранье: Февруари 22, 2009, 06:36:53 от shulio »
Активен

octopuss

• Гостенин
« Reply #35 -: Февруари 27, 2009, 12:12:22 »
Абе верно уточка са сети за тия скали , кво стана с ним ? , че ги зимат ли у седамте най убави чудесии
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #36 -: Февруари 27, 2009, 01:00:06 »
Абе верно уточка са сети за тия скали , кво стана с ним ? , че ги зимат ли у седамте най убави чудесии
Баце, я разбрах, че си мъничък, ма аде земи са уръце и спри да цвъкаш без връзка туке и таме. То не а като само да напишеш нещо. Сичките ти вапросе дотука си имат отговоре кадето требва. Ако ша караш така, по-добре не продължавай. Тава е пръвото предупреждение.
« Последно редактиранье: Февруари 27, 2009, 01:01:53 от Капитана »
Активен

MuffDaddy

• Гостенин
« Reply #37 -: Февруари 28, 2009, 04:10:28 »
- пукницата (яденьето и пиеньето), къде е още истинско, а не е боедисано, нема Е259 и други такива клесове и не сас суо млеко и брашно у ньего;

Сичката пукница гледат тиа насекаде да я боедисат и онодат с Е259, Е79, млеко на прах турат, сигур и клес на прах турат, да го еба...   >:(
Активен

FreeShop

• Гостенин
« Reply #38 -: Март 03, 2009, 03:54:53 »

представете си сеги целиа район куто една ама могу голема строителна площадка,диво застрояване куто у Банско,яко пранйе на пари от кво ли не,рушвете и корупциа до небото?!?
 Я ми са не верва таа перспектива да са ареса на рАзумен човек...

Не ви требе текова чудо.Сега си е е без грешка резервата.Миналия месец одих до лом - направили са го чук и хотелчета по дунава за туристи и семпло и спокойно и све......И не само в лом насекъде го обикалям и монтана и враца - оно стана по-спокойно у ниското и у равното ,отколко у рила.Като минем покрай боровец и ми се поврача,одих на рилските езера къде са на 2400 метра над морето - е-еба му ощур - се едно съм на женскийо пазар у софия,баси езерата...Кътайте си резерватчето ора-а,ако е възможно си го чувайте и му се радуйте,оти е без грешка.Немало ора че рече некой,епа още по-добре одих и Портитовци до Бойчиновци и също каде Славотин и Долна Рикса...забравих къде се намирам и кой съм от кеф и спокойствие ,немА кой да ме напсуе.А па малкото ора дека видо, ми се видоше много спокойни и нормални.Направих си расодку като ка е слънце.......................................
« Последно редактиранье: Март 03, 2009, 04:03:26 от FreeShop »
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #39 -: Март 03, 2009, 09:16:06 »
...Немало ора че рече некой,епа още по-добре одих и Портитовци....
Я у Порторико съм одил вежнъж - да откриват паметник на загиналете у войните. И чете ли чете един за Българската армия, дека са а била у балканските /вра им гу у гъзерете и на сръбете и на гръците и най-вече на румънците/ и Пръвата световна и обяснява къ са настъпиле по поречието на Марица. Па едно цигане като чу че тоа обяснява за барата нещо са изрепчи па си му каза на човеко - "Градскии, грешка си - барата са каа Ботуня" :)
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #40 -: Март 05, 2009, 01:47:10 »
Ако некои нее гласувал за тиа камънье, сега е времето че ониа пустиняци сръбете па излезоо напреде
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #41 -: Март 05, 2009, 08:26:03 »
Цитат
Миналия месец одих до лом - направили са го чук и хотелчета по дунава за туристи и семпло и спокойно и све...
Ей, я много се радвам, къде Лом ти е аресал и оно - баш през зимата. Ама се чудим къде си ги видел тиа хотелчета, я само за едно се сещам, до басейна къде беше... Летото е по-убаво - и плаж става, и риба мое се фане неква, ако докараш надуваема лодка мое да се спущищ по течението, на брега мое а се свари саламура или само наденица на клечка с Алмус (ако нема риба). Ама зимата е мрътвило, пущиняк... Че мислиме летото за некви атракции такива.

За скалите верно съм се упущил, че завратам ръкаве и че гласувам, само да разберем как става. Ако неко знае, най-добре да дане линк некъде, що сам на бачканье и неам много време да дирим.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

ПЕРГИШИН

• Гостенин
« Reply #42 -: Март 05, 2009, 08:53:04 »
http://www.new7wonders.com/classic/en/index/

те тука те , ама и Я отваам на работа (дааебем у работата баш) и нема време за обяснения .Ако некои има време да обяснява ;D ;D ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #43 -: Март 05, 2009, 01:26:16 »
а по колку пъти моа да гласуваме?
Активен
жената Я  и приятели  

FreeShop

• Гостенин
« Reply #44 -: Март 05, 2009, 04:24:12 »
Цитат
Миналия месец одих до лом - направили са го чук и хотелчета по дунава за туристи и семпло и спокойно и све...
Ей, я много се радвам, къде Лом ти е аресал и оно - баш през зимата. Ама се чудим къде си ги видел тиа хотелчета, я само за едно се сещам, до басейна къде беше...

Епа „дунав“,тоа по пешеходната алея „москва“ и другия май се казуваше „балкан турис“.Дунав и Балкантурист са точно на дунава един до друг...........Абе благо си е от витоша и рила ми се поврача от строителство...и от бургаско и варненско.Лом си е широко и просторно ,нема такива мутраджийски работи.Ега стане нещо изобщо да нема,да се спаси тоа край от осиране.........................
Активен

Страницата е създадена за 0.38 секунди с 22 запитвания.