Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100268 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

пущинячка

• Гостенин
Re:Веднага Пускай СКАТ
« Reply #585 -: Март 11, 2011, 09:30:29 »
В момента има на живо предаване за Резерват Северозапад. За алманаха говорят. И се обаждат и драги зрителье.
Единият от гостите го подозирам, че е самият главен пустиняк тука от сайта Н.Ф.  ;D
Убаво монче е. ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #586 -: Март 11, 2011, 09:31:18 »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Анци

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1500
  • идемооо
« Reply #587 -: Март 16, 2011, 04:11:24 »
Гледахте ли "Референдум"? 64% от българите са против строителството на АЕЦ "Белене".
Вие кво мислите?
Активен
Ми с тиквия ко вас горе си брулимо ореси.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #588 -: Март 16, 2011, 04:23:38 »
поддале са са на стра от случките последниде неколко дена. Па и информациата къде изнасат офисялните органе за и протиф Белене я противоречива и и си я нагаждат наспоред тава кой я за и кой я протиф.  Па истината ква я е  друг въпрос.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Маруца

• Гостенин
« Reply #589 -: Март 16, 2011, 04:34:05 »
Двойните стандарти по които работи МААЕ пак прозират - в случая с Япония стари американски реактори са оставени да работят толкова години в силно земетръсна зона а нашите 4 руски ги затвориха без видима причина за безпокойство, да не говорим че Козлодуй е в спокоен сеизмичен район.
За справка в САЩ са удължили срока на експлоатация с още 20 години на същите модели като в Фукушима, които са в експлоатация от началото на 70-те.  :o
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #590 -: Март 16, 2011, 05:07:13 »
Истории за провеждани опити върху хора с радиоактивни вещества:
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_radiation_experiments_in_the_United_States#Human_radiation_experiments

Извадка:
През 1953, Комисията по ядрена енергетика на САЩ провежда няколко проучвания на здравните ефекти от радиоактивен йод на новородени и бременни жени в университета на Айова. В едно проучване, учените дават на бременни жени от 100 до 200 микрокюри йод-131, за да проучат абортираните им ембриони и да се опитат да открият до каква степен радиоактивния йод преминава плацентната бариера.
В друго проучване, те дават на 25 новородени йод-131, чрез инжекция или орална администрация, така че те да могат да измерят йода в щитовидната им жлеза.
Активен

Анци

• Тумбак
  • идемооо
« Reply #591 -: Март 16, 2011, 05:37:54 »
Теа експероменти с радиоактивниа йод и бременните секаш са енсперирани от Химлер.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #592 -: Март 23, 2011, 08:59:54 »
Айде, почва новия сериал, пущайте Бтв-то  :krkanje:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Анци

• Тумбак
  • идемооо
« Reply #593 -: Март 23, 2011, 09:04:38 »
Ебем ти тъпи бг серияле, по нешънл джиогр има апокалипсис сталинград 1942
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #594 -: Март 23, 2011, 09:09:44 »
панчарево ша стане известно деба........... ;D ;Dша видиме ква му е идеята на ефтим милошев ;)
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #595 -: Март 24, 2011, 10:05:02 »
Свежарски е сериала, я ми ареса. Актьорите са приятни, сюжета е интересен, комичен и типично български. Ареса ми у маршрутката като пътуваа къ са друсаа на фона на чалга музика. Ареса ми и закачката с локума, кога снахата питаше от кой локум да даде на дрътия - от българския ели турския, а мъжа й вика "от хубавия, българския"  :green:. Добре почва, па да видим.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #596 -: Март 24, 2011, 10:10:35 »
А на мене ми писна да възпеват трагичната ни действителност у филми. Писна ми - се едно и също. Мутри, молове, кметове, междусъседски сблъсъци и секави изклесьъци. Изобщо не ми беше забавно да го гледам.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

apostolicia

• Гостенин
« Reply #597 -: Март 24, 2011, 10:12:05 »
И на мене ми не ареса пръвата серия. Ама оно сериалете така си почват почти винаги, пръвата серия а като за запознаване с героите, та ша изгледам и фтората и ако и тогива ида да пръжа риба, фместо а се заласвам по талавизоро, значи не е мал тоа серял и ша го отсвирим!
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #598 -: Март 24, 2011, 10:25:01 »
И на мене ми не ареса пръвата серия. Ама оно сериалете така си почват почти винаги, пръвата серия а като за запознаване с героите, та ша изгледам и фтората и ако и тогива ида да пръжа риба, фместо а се заласвам по талавизоро, значи не е мал тоа серял и ша го отсвирим!

:punk: Хапцолютно си права... Ше им дам още един шанс с втората серия, ма вчера беше голема тъпотия. Балканска гротеска!  :(
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #599 -: Март 24, 2011, 10:28:25 »
И то зле направена балканска гротеска. Нещо старо като Ромео и Жульета, нещо ново като Цръна маца, бел мачор, много назаем отвсякъде, чекаме синьото. Откровено тъп сценарий, а от актьорите очаквах повече.
Активен

Страницата е създадена за 0.2 секунди с 22 запитвания.