Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99513 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #660 -: Април 26, 2011, 11:16:52 »
Къде да ги каниш бе, Генин? Тава нещо не е ли част от северозападната култура? Да не прикааме, че па беа почерпиле идеи от речниците.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #661 -: Април 26, 2011, 11:21:03 »
Къде да ги каниш бе, Генин? Тава нещо не е ли част от северозападната култура? Да не прикааме, че па беа почерпиле идеи от речниците.

не си праф,тия ора са расли у враца и приказките си ги знааат.... ;)така ,че  речниците ни са и техни..
« Последно редактиранье: Април 26, 2011, 11:24:20 от Генин-Стубел »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #662 -: Април 26, 2011, 11:22:01 »
Изабиа идеята.Напраиа некъв нескопосан врачански рецитал и го представиа от името на целиа Северозапад.Кой не разбира кво би си помислил?Но па от друга страна кой разбира вече знае колко пари струват.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #663 -: Април 26, 2011, 11:24:53 »
ква а таа посна чалга песна сеги  ??? ??? ??? ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #664 -: Април 26, 2011, 11:28:28 »
За койо не съм прав, Генин? Че требваше баре една дума като подкрепа да речът за толко вдъхновение де са черпиле от нащо место и от моя сайт? Щото алманахът е вече част от северозападната култура и е също ново явление - ми да беха го споменале, а? Или не требва според тебе? Нали дириме начин да се обединим, не да се разединяваме и да дръпаме секи къде него си?

Я не прикаам за речниците, а за определени изрази, които чух и които сме ги записале много отдавна. И тиа само ги наредиа един след друг с некакви си обяснения. А английско-северозападният речник не беше ли изкопиран в подобен - я съм го напраил с изрази от филми, те го напраиха със заглавия на филми. Което ма кара да мисла, че са попаднале на алманаха, щото я тоа речник на друго место не съм го турал.

Айде малко и ти па помисли, стига си ги защитавал.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #665 -: Април 26, 2011, 11:33:52 »
тия изразе де казваш,они си ги знаят от деца........вервай ми....и да са копирали кво са копирали па толко.?авторски права ли дириш?ае стига с тесногръдието сбрали сме се тука преко сили 100 човека и си мислиме че представяме целио СЗ!Е па не сме сал ния у СЗ .Що си мислиме ,че ората незнаат тия приказки и от назе крадът???пълни глупости са тва...........да ще ги защитавам що са от СЗ.........и ма кефат........тва е...

душата на 2 нема си прааа.....я сам си такоф.........
« Последно редактиранье: Април 26, 2011, 11:37:32 от Генин-Стубел »
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #666 -: Април 26, 2011, 11:37:17 »
Начи я не гледам тава шоу - не щъ - Капитане прав си - по сценария са разиграли доста наши неща - обадиа ми се ора къде съ гу гледали - за филмовете ..... сто пруцента гу уткраднааа. Нека не коментираме - нека се защитим - ма не да не даваме наще неща .... Молим ... елате зимайте и ползвайте .... Ма кажете и добра дума за тиа ... абе за назе шашовите къде милееем и ...
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #667 -: Април 26, 2011, 11:38:49 »
нека а краднат , шашкънлъкъ не мое украднат , патриотизъма и родолюбието още по манко , за них остава само фторото  место завинаги , винаги че си будат  фторостепенни , фторо качество , казионни писачи и тн комерс сас реклами на дамски превръски
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #668 -: Април 26, 2011, 11:39:53 »
Бе прави си душата на колко сакаш, нааш ли колко ми дреме.

Я видох, че тиа са напраиле подобен английско-северозападен речник, нема откъде да са зимале идеята освен от алманаха, просто нема откъде. Не сакам споменаване на името ми, ча па толко тщеславен не съм, сакам признание на тава де го праиме сички, сакам да беа казале за алманаха, сакам легитимиране от телевизора, сакам след толко години поне малко фандък за назе. Ама и без тех ша са опраиме и ша издадем втори брой, да има от кво друго да копират, ебал съм го. Па ти си ги уважавай копирачете, проблемацията си е твоя.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #669 -: Април 26, 2011, 11:43:01 »
Генин ниа преко сила сме се збрали тука 100 души ма цвета на Северозапада.Тиа у шоуто колко са? Видех трима,а цъфтеше само един.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
« Reply #670 -: Април 26, 2011, 11:45:04 »
Могу навътре го приемаш(типично за СЗ човек,къ носи на базик,така и се си мисли ,че е украден с нещо или преебан.и че се он е напраил нещо преду другите.........познато чувство и за мене)........както и да ..........мисла да не пиша повече по темата за сега(у по късно време(месеци) пак ша се включа,мое би)....... :-X
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #671 -: Април 26, 2011, 11:46:32 »
Генин ниа преко сила сме се збрали тука 100 души ма цвета на Северозапада.Тиа у шоуто колко са? Видех трима,а цъфтеше само един.

бако,бе цъфнали сме и ния ма те...............мани.....не караи ме да пиша.........
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #672 -: Април 26, 2011, 11:49:02 »
Я са не обиждам, че мене са окрали. И никъде не споменавам "кражба". Споменавам копиране - у случая имаше едно явно такова. А през годините е имало много други. Сеги, когато имаме нужда от подкрепа с това ново издание, с новородения алманах, можеа да ударат едно рамо, ако им дремеше наистина за Северозапада.

Краси Радков беше на ниво както винаги. И си прикааше грамотно. Я съм сал против Слави и неговото нежелание да споменава откъде копира. Да споделиш откъде си взел материал е най-човешката и нормална постъпка у интернеда. Не така обаче мисли "големият шоумен".
« Последно редактиранье: Април 26, 2011, 11:53:36 от Капитаня »
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #673 -: Април 26, 2011, 11:49:24 »
И аз не видях нещо откраднато на 100% както писах и в гълчавата над вицове и лафове не могат да се търсят авторски права но Капитана е прав че можеше поне да споменат че съществува "Алманах"-а (да си признаят че черпят вдъхновение от тука ми се види малко от сферата на фантастиката) .... ма кво сътрудничество да очакваш от самозабравили се клефуци - они кво праат го праат от мания за слава, печалби и рейтинги, а СЗ идеята е резултат от уважение и любов към хората и родния край..... две линии къде нямат пресечна точка дори у далечния хоризонт
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #674 -: Април 26, 2011, 11:52:24 »

бако,бе цъфнали сме и ния ма те...............мани.....не караи ме да пиша.........

А тиа недомлъвки, генин, най ги мраза, ка па та не свръта и се въгърец та мъчи не знам  ??? Айде пиши де, пиши не бой са, нищо нема да ти стане, бъди откровен, кво са престискваш като мома.
Активен

Страницата е създадена за 0.201 секунди с 22 запитвания.