Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99204 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #675 -: Април 26, 2011, 11:52:36 »
Краси беше на ниво както винаги. И си прикааше грамотно. Я съм сал против Слави и неговото нежелание да споменава откъде копира. Да споделиш откъде си взел материал е най-човешката и нормална постъпка у интернеда. Не така обаче мисли "големият шоумен".
Информирай модератор   Активен

тука ша те подкрепа..........ДА СЛАВИ Е ПЛЮНКА..........
Активен

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #676 -: Април 26, 2011, 11:54:26 »
Я са бех наострил яку,ма невидех ча па нещо каде да ма запали.Турам рамо на Генина. :pijenje:
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #677 -: Април 26, 2011, 11:55:46 »
Де не караи те се оно зор ше са спре да са не краднье дали ша от тука или от друго место па ше краднат що они са са изчерпале отдавна.Ма я с моита проста глава си мисла що нема смисъл да са караме помждуси.Ако не сам прав кажете.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #678 -: Април 26, 2011, 11:57:03 »
Английско-северозападен речник със заглавия на филми - при тех.

Английско-северозападен речник с реплики от филми - в алманаха.

Стилът на превода при тех - абсолютно идентичен като подход и начин с нашия.

Просто съвпадение, нали така? Айде нема нужда, не пуша и ми дразни на очите.
« Последно редактиранье: Април 27, 2011, 12:13:44 от Капитаня »
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #679 -: Април 26, 2011, 11:59:20 »
Генин ниа преко сила сме се збрали тука 100 души ма цвета на Северозапада.Тиа у шоуто колко са? Видех трима,а цъфтеше само един.

бако,бе цъфнали сме и ния ма те...............мани.....не караи ме да пиша.........

А тиа недомлъвки, генин, най ги мраза, ка па та не свръта и се въгърец та мъчи не знам  ??? Айде пиши де, пиши не бой са, нищо нема да ти стане, бъди откровен, кво са престискваш като мома.

въгарец си ме мъчи винаги,нали знаеш.ма па и не изорахме СЗ.Проба ме се сал нещо да праим,ма на тоя етап сал се залъгваме мисла.
а я си пиша ,винаги николай и си казвам........нали знаеш.....ма на момента кат сега.......
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #680 -: Април 27, 2011, 12:00:43 »
На тоа ич му неа зор за нищо друго освен за нарцисизма си.Он нема да подкрепи никога никой та камо ли да си признае че плагиатства.Сека една идея му е открадната.Като изключим тъпите от рода на Люлинския репортаж.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #681 -: Април 27, 2011, 12:02:12 »
Да не излезе сега че защитавам Слави (въпреки че той като главнокомандващ трябва да отнесе целата отговорност) ама ич не ми се вярва ониа главурковци сценаристите му да му праат пълен отчет отде точно си копат бисерите в интернет пространството. Он си чете (понекога даже срича) текстчетата от айсикюто и му е на дедовиа кой баш е афтора на идеята от която печели
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #682 -: Април 27, 2011, 12:06:18 »
Збра ли са се лика прилика.Капитана като открие некой таферен човек веднага го кани,представя го.Ние наистина търсим елита.Слави гледа да мачка и да убива сичко каде не а с ньего.Страх го е от способните ора.Глеа да ги употребява за свойто аз.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #683 -: Април 27, 2011, 12:10:04 »
има един тънък момент къде спорет мене а съществен.Слави Главъта праи работите ЗА ПАРИ.На ньего и тиа около ньего-включително Годжи и оня клес неотесан Солтарийски/за Краси Радков ,понеже иам информациа от пръва ръка-знам че човеко си а стабилен и къвто а на сцена такъв а у живото/ нига през куреца за СЗ.За Длъгиа пикоч и сценаристете не СЗ е важен ,а възможността да експлотират комерсиално интереса на обществото по СЗ.Вервайте ми ако,Малкотърновци ели Ямболии беа наприли нещо като Алманаха и речниците,ако беа наприли неколко сайта, движение у Клефука и беа привлекли медииниа интерес-веднъга щеше да се появи неко от они плашипутарници сценаристете и да напри вечер на Голем Поровец примерно ,ели вечер на Харманли......не съ лизгаъте по спора-тиа са от наще,они са наши ора не сме само ние...Да Генин-не сме само ние.Много са от СЗ ората и ората работът по различни начини-със сайтове,у Клефука,У форума на Фолксфаген ,у БГ мама.....ма точно Слави и екипа му-с изкючение на Краси-не съ от СЗ,а тиа де съ биле-визирам спицялно другото редко де не моо го носиш на лопата-Годжи-вече отдавна съ сещат сал коги моо да дигнат рейтинга и да капнат парици......що е не напраи таа вечер слави коги издаде албума ,,Новите варвари"-и беше на пика на популярността-тогива имаше други начини да дръжи рейтинг и го не интересуваше СЗ......що не  вкючи таа вечер Гъмзата у шоуто-Видин да неа у бургаско.....за тава-лично за мене -тва са посни опити на увехнал шоумен да топне пръстенца у блажната запръжка на печелившиа рейтингов бизнес..... не съм си правил и грам илюзия ,че ша спомене квото и да е като изтобник.И да каам чесно-през уя ми е дали ша спомене ели не.Неа появата на един лаф у шоуто на Слави критерии за жизнеността и смиъсла на идеата СЗ.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Владо

• Тумбак
« Reply #684 -: Април 27, 2011, 12:11:05 »
Абе Виа още ли гу джвакате тоа?Айде мола Ви са! Имайте самоуважение
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #685 -: Април 27, 2011, 12:11:49 »
Днеска видох Цеко Пръвачето бе :krkanje: Он пу работа и я по работа - човека чека детенце - знаате кво е - е вие с децата - Он не знаеше на кой сфет е - е тука убявявам че съм съгласен да съм кръстник ;) Ама знаате ли че сичките наши неща - написани и пущани и у форума и у сайта са наши...  деца - Дете ... знаате кво е - Бихте ли го дали на друг , непознат човек да го показва къде ли не - Не вервам. За това ние требва да сме ревниви и афторитетни и нахални дори - за наще неща - наще деца - от нас написани. Не казвам че не трябва тиа деца да се показват - ма трябва да се показват и бащите и майките на тези деца   
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Владо

• Тумбак
« Reply #686 -: Април 27, 2011, 12:15:34 »
Те чвора Ви гу рече!Отминувайте с презрение, и си питайте УЯ     Точка
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #687 -: Април 27, 2011, 12:23:06 »
Анализете на Чвора ма прекинват....и тия и ониа пулитичарските.... ;D guru
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #688 -: Април 27, 2011, 12:26:34 »
...Ама знаате ли че сичките наши неща - написани и пущани и у форума и у сайта са наши...  деца - ...
Златните Деца на Северозапада...страхотни деца има, просто картинки.
А тия дни се нагледах на сладуркьофчета...ма нема пущам слимки да са не обидат некои ора що са лични!  :P
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #689 -: Април 27, 2011, 12:30:01 »
Мариуцке - батковата - както винаги си ... на место ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.173 секунди с 22 запитвания.