Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99212 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #825 -: Юни 24, 2011, 12:11:13 »
Самоточе, ич не бледа. треба да сме му благодарни Славчо , че разпространява таа култура.
Мен ми ареса , Браво!! Па нема значение от де са крали лафове :nazdrave:
благодарни ли - пу - от колку годин е тоа у телевизия - слафчу - що чак съга се сети че има северозапад -  ??? - Аааа - че се види къто доа врме за турнетоо ;) Дааа  ;) Не съм гледал тоа от коги бех студент задочник у Сфищов и нема да гу гледам аку ще да пропее на влашко-цигански-албански-уагадугу - диалект - на къфто и говори де - :smeeeh:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Маруца

• Гостенин
« Reply #826 -: Юни 24, 2011, 08:20:54 »
Краднат, идеи, да, що кааш за лафовете от филмовете, ма самите актьори гледам че просто си се кефат...они им казват че тава ше са праи, и понеже са си от СЗ го зимат малко повече присърце от другите скечове де по принцип играат и си вкарват некой техни номерца и тава къде нещо са чули коги са маали боси крАка из пепеяка. Бее, на мене лично са ми слаби, лафовете са плоски малко, може би имат и цензура и не сичко могат да го казват къ си сакат така че да ти писне ушето, ма кво мое да напраиш. На Гацо Бацов не моо му са расръдиш некак си. Он си а шашкънин!  ;D
Активен

gogata622

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2000
« Reply #827 -: Юни 24, 2011, 09:37:01 »
Капитане,язе предлагам у следващия Алманах да включиме речник на Северозапада и у ньего да се фключат думи от целия регион!За нашио край го имам готов у кньигата,требе само от Видинско,Кулско,Бела Слатина и Враца!Апа ако има и цели изрази,че буде млогота интересно!Примерно изреченито от две букве - я ю юя.Демек аз я люлях!Кмо че кайш?
Активен
Нерви се ловат от ядове,а ядовете - от гадове!

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #828 -: Юни 24, 2011, 09:45:14 »
Краденьето на идеи по нашенско не е от вчера и днеска. За жалост това трябва да се регламентира по друг начин и от други хора иначе нещата ще си вървят все у тоа коловоз. Редно е поне когато използват идеи от форума или от Алманаха, ако не публично, то поне да звъннат един телефон и да благодарат. Па ако и почерпат, лошо нема. Ма тва опира до самио човечец. От друга страна за повечето неща, наистина, неможе да се претендира защото всички сме отраснали с тях, а Краско е сърцат любител на наща си култура и именно от него, поне според мен, тръгна цялата идея за представянето й на общественото внимание. Да, това се прави в една доста комерсиална среда като телевизията, но не всички имаме достъп до нея. Па и патенти немоа да слагаме, все още. Да са живи издрави, па ниа си са знааме.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #829 -: Юни 24, 2011, 10:11:04 »
копирам цитат от друг форум по повод темата:

Най-готините хора са от този край на България(северозападния)!!! няма ваканция, която да не съм там... там останаха истинските хора, а не селянията, която цари в "Големите", градове -.-
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #830 -: Юни 24, 2011, 11:32:16 »
хм - тава може да го напише друг сз човек - я сопствено съм одраснал вав хисарското село на макя ми - по късно са осазнах куту пустиняк и СЗ радетел
та знаа къ мьекат у провдив и колко ньела

да не кааме и колко са инги мининки душите , ни дара и ряз за нищо  blax
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #831 -: Юни 27, 2011, 06:03:07 »
Пускай НОВА ТВ или ТВ -7. Владо са обади че днес са идвале екипе и са заснеле разкопките, а таа вечер ше го дават у новините! Та кой сака да го гледа!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
« Reply #832 -: Юни 27, 2011, 06:39:44 »
Пускай НОВА ТВ или ТВ -7. Владо са обади че днес са идвале екипе и са заснеле разкопките, а таа вечер ше го дават у новините! Та кой сака да го гледа!

разбрахме бре мале,нали го написа и на друго место...... ;) :P
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #833 -: Август 10, 2011, 10:11:30 »
ТЕ едно репортажче за каменоделското училище у с.Кунино.....!!!
http://www.btv.bg/news/bulgaria/story/154186586-Unikalno_uchilishte_na_Balkanite__pred_izchezvane.html
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #834 -: Август 10, 2011, 10:13:13 »
гледах го по новините-добро я,ма дано да нги дадът училището у селото-сградата а добра,голема и е почти у центъра на селото.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #835 -: Август 10, 2011, 11:28:53 »
организираме огромна среща по този повод  на всички учили през годините.....  с цел да се помогне на училището и неговото бъдеще  .... радвам се че Кана вчера снима и удържа на думата си ... щ е се срещна с нея на 20 август тя щ е снима вечерта в хотел Родина в Мездра... и има огромна изненада за учасниците на срещата , няма да я кажа  тук за д а не се случи някой присъстващ там  д а чете тук... сегашния директор е един тъпанар... ще ви разкажа друк път за него...
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #836 -: Август 10, 2011, 11:38:48 »
офааааа  чакайте че сега изгледах видеото ...тоя е уникален тъпанар директора....направо съм бесен..... тоя нещасник така и не проумя че от 5 години прави опити да дойде телевизия при нег ои го отсвирват...сега една жена за 1 месец без да и е стъпвал кракът в българия от 2  години г опостигна и тоя идиот неможа да каже нищо смислено да покаже в какво състояние е базата на училището в какво състояние е пансиона ... офааа.... от 1 година се крие и не иска никакви контакти с толкова преуспели хора който искат и задават конкретни въпроси  колко пари и какво е нужно д асе направи... без нег онеможе да стане нищо .... с целата си наглост преди 4 дни заяви че такива постъпки няма няма на майкити путката ...таа камера да неа ги завела тама на баща ми уя.... и през целото време показва синъси ...а тея деца ги е извикал за маскарад...там в момента няма никой ..... прос народ се еиии д ати дават вод ав ръцете и ти да плюеш в нея...
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #837 -: Септември 23, 2011, 09:05:05 »
колко и да ги не обичам тиа от битивито, евалата им праим за те тоа филм:

http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite/videos/video/31157114-bTV_Reporterite_Votat_na_Stolipinovo.html

ако не сте го гледале ви препоръчвам да го изгледате и да си помислите за гласуванье и тем подобни
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #838 -: Септември 23, 2011, 01:29:49 »
дират са изводе от тоа фюлм - изводете са партиите купуват гласове що можат и що закона го позволява - прос народ , слаб законь , слаба држава - але тава е пулитичееската реалнос - не са борите сас системата изучавайте я , и са васползваите , въпреки че я така направена че да не може сульо и пульо да са восползва
« Последно редактиранье: Септември 23, 2011, 01:32:06 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #839 -: Септември 24, 2011, 01:13:04 »
закона го ен позволява ма партиите са отдавна нади законя и за тава си питат уиевете и си купуват колко им требват та да набутат я обштински, я кметове, я квото требва тама.

те за тава нема да са опраиме.

и те заради тава я ше си го попитам други ден кога требва да гласувам :krkanje:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Страницата е създадена за 0.236 секунди с 24 запитвания.