Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100274 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #855 -: Септември 25, 2011, 11:30:09 »
толко ли беше трудно за таа да каже 'извинявайте, сгреших'. толко ли им беше трудно на тиа пр идиоти да се извинят на зрителите си в ефир, ми зеха да се оправдават като наебани монахини

деба и тъпата медия, тия повече нема да ги погледнем!

---- ---- ---- ---- ----
Брутале да се извиниш се сака баце морал и душевна сила.Точно ТАА медия и точно ТАА журналиска ги немат....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #856 -: Септември 26, 2011, 08:50:45 »
Брутале да се извиниш се сака баце морал и душевна сила.Точно ТАА медия и точно ТАА журналиска ги немат....

така а баце, ма а жалко оти тиа уш са писаа най=обективните, даже вчера ми говориа за журналистическа етика, за световни стандарти, за кво ли не.

яла те нешто пресно между другото от Пловдив; На площад „Съединение” протестиращи нападнаха журналисти на bTV, камерата на екипа е счупена. Според информация от очевидци има сблъсъци между протестиращи и полицаи. :punk: :punk: :punk:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #857 -: Септември 26, 2011, 09:04:32 »
Най-отговорно подходия към новините екипите на ТВ7 и Канал 1-сичкото друго а истерия и раздухване на клюки!Бенатова е без коментар...! :udri: blax
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #858 -: Септември 26, 2011, 10:54:45 »
съга по скайпа обадиха, че ютре вечер М. Бенатова с екскузивно интервю у шоуто на слафчо ----

немам търпение да видим ка ше са изопачат фактите от тиа двамата!
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #859 -: Септември 26, 2011, 10:59:18 »
банално и предвидимо - ще кажат една малка час от истината и другото ще го изопачът - не мерси, не пушим , кашлям, дращи ми на грлото , храчим храчки и ми неа добро ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #860 -: Септември 27, 2011, 10:14:31 »
Ебала съм ти и Славчо чалгаджията и Миролюба. Ич нема и да си праа труда да ги гледам.
Да ви каем, я са загледах по XFactor по Нова и много ми ареса - нема чалги, нема простотии, подбират убави песми, мого талантливи ора имаме у Бг. Довечарка е първия концерти и тава ша гледам.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

onufri

• Гостенин
« Reply #861 -: Септември 27, 2011, 11:32:35 »
съга по скайпа обадиха, че ютре вечер М. Бенатова с екскузивно интервю у шоуто на слафчо ----

немам търпение да видим ка ше са изопачат фактите от тиа двамата!

квото и да мислиш за тех, колкото и да ги пцуваш, щом ги гледаш са на кяр.
разумното решение би било просто да ги не гледаш. ако никой ги не гледа, ни некой ша им плаща за пропаганда, ни нормални приходи от реклами ша имат.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #862 -: Септември 27, 2011, 12:03:40 »
разумното решение би било просто да ги не гледаш. ако никой ги не гледа, ни некой ша им плаща за пропаганда, ни нормални приходи от реклами ша имат.
Ми я че станат пет годин, откък са не абим да гледам талавизия и съм си много добре. А последната година и половина и футбол не гледам даже. Последно гледа финала на волейбола на Европейското и засеги до другата годин са не очертава друго гледанье  ;D.
Тия у сичките талавизии живеат у некъв друг свет, дека нема нищо общо с моя. Не требва ми тава, кой ги траа, да ги гледа.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #863 -: Септември 27, 2011, 01:49:53 »
Ми я че станат пет годин, откък са не абим да гледам талавизия и съм си много добре. А последната година и половина и футбол не гледам даже. Последно гледа финала на волейбола на Европейското и засеги до другата годин са не очертава друго гледанье  ;D.
Тия у сичките талавизии живеат у некъв друг свет, дека нема нищо общо с моя. Не требва ми тава, кой ги траа, да ги гледа.
+1000
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #864 -: Септември 27, 2011, 02:09:20 »
Негледането на телевизор е решение, ама колко ора могат да го направат? Требва да са гледа реално. Требва по възможнос да отказваме дечурлиата си от телевизора, я засеги се справам. Баща ми не моа да го откажа никоги, разбира са, оняденка си зел нов телевизор. Тава за него си е част от живота некак си.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #865 -: Септември 27, 2011, 02:13:42 »
И аз като Убавеца, баш не уважавам много тоа спорт - "гледане на телевизор". У назе го пущам сал един път у седмицата коги седам да обедвам у събота и дават онава предаване БРАЗДИ, що винаги ми е било интересно да следа тенденциите в угояването на прасета и новите сортове семена за рапица засети у Калипетрово таа годин.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #866 -: Септември 27, 2011, 02:16:49 »
Еш, ти ма приби наместо, тава Бразди ми е любимо предаване отка се помна. Последните години обаче го поразвалиа. Не че съм земледелец, оно па днеска кой ли е такъв, просто обичам да го гледам по телевизора.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #867 -: Септември 27, 2011, 02:18:23 »
Предаването “Бразди” е с продължителност 30 минути. Излъчва се всяка събота от 12:20 часа по пръва програма. Гледай, мене ми действа много приятно на храносмилането... ;)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #868 -: Септември 27, 2011, 02:23:50 »
Бразди я класика, тава я извън секво съмнение, нема по убаво да ти мирише на бобец от тиганята, ребърца, тук таме малко лучец ако дал Господ, сипеш една кана вино, сберете са покрай масицата, мининкио Юнос го курдисаш на Пръва наште и отпочнат да сказват баш ка си му я реда, мани, млогу съм обичал, млогу, тц тц тц
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Маруца

• Гостенин
« Reply #869 -: Септември 27, 2011, 02:25:59 »
е баш че така де...и кат са наедеш легаш докаде 4 чесъ да са проспиш па кво ще да стаа после..."ебал цъм гу" що кае деда ми  :chistenje:
Активен

Страницата е създадена за 0.29 секунди с 22 запитвания.