Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99517 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #930 -: Октомври 10, 2011, 01:05:24 »
Нема да са от днеска тия предавания, от утре почват, те сега фрълих едно око на програмата на предаването.
Цитат
Седмица на северозападната култура 
Вторник, 11 октомври 2011 г.

Гледайте от от 11-ти до 14-ти октомври, от 22:30, четири вечери, посветени на северозападната култура! Само в „Шоуто на Слави“!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #931 -: Октомври 10, 2011, 01:08:37 »
Само снимки ли ша ползват? И по-добре да казват на момента откъде са зети, кой ти чете надписите накрая ???.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

apostolicia

• Гостенин
« Reply #932 -: Октомври 10, 2011, 01:29:11 »
Я таа програма а не гледам одавна, ма сеги само заради вечерите на СЗ ша улезна да глеам голОглавио.
А сношка да ви каам - мъжо ми Кольо пущил да глеа късните новойни по битивито - я тидох нещо у куфнята, що нема а му преча на свободнио избор, ма ми се драйфа от таа телевизия. Та докъде шетах насам натам, чуам  фстъпителната новина - най-важното, пръвото, главтното и те така - посещението на Арнолд Шварценегер у назе - пачата Ани Салич са или като варена глАва и се заласнала като дете у ламба, що мани Арни, но и други като него били у назе - деййй! Я претичвам от ола у куфнята и цъкам се език. И таман седам, почва следващата новойна - Ангела Меркел и Никола Саркози намислили нов план за спасяване на еврозоната от кризата - я онемех. Сал зех да глеам и да маам с ръка и не мом да кажем нищо - занеми ме! Мъжо ми Кольо каа - кво зеваш като бибе из джеб, мъцни! Таман да мъцна и почва следваща новина - гражданската война у Либия! Я па онемех!
Начи според приоритетите на битивито най-важното нещо а посещението на еднио артисти у България, къде тава си нги е работата - да снимат фюм, а са тука не що а много убаво, а що а много ефтино. А Арни вика, че са а наслушал на чудесии за нашта страна, ма ако го беха питали кво точно а чул, се съмнявам да мое да каже нещо конкретно! А па спасяването на еврозоната и неква си гражданска война у Либия, на майната си демек, кво ги интирисува битивито, ми! Тава да не е неко сюйнет ели па друго такова екзистенциялно нещо, та да го дават па ча па като водеща новина?!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #933 -: Октомври 10, 2011, 01:42:29 »
на пладне водещата новинъ беше свадбата на некоя си пача свирколета и некъф абен футбалер -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #934 -: Октомври 10, 2011, 01:47:11 »
Епъ важна новина си е, кво сакаш ти, оно още пише на пръвите страници у весниците че Група незнам си коя идва напролет у Българиа- малиии, ако беа знаяли че ебача на прислужници ше доа да го беа пущили като новина още по-лани  ;D
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
« Reply #935 -: Октомври 10, 2011, 01:52:40 »
Като прочетох коментара на Апостолица се сетих за Джерълд Даръл, много харесвам книгите му. Та в една от тях, "Двама в степта", го срещат на летището в Австралеа и журналистите го питат: Какво мислите за Афстралеа? А той: Ами малката част от летището, която видях, много ми хареса.... :smeeeh: Та и Арни, какво да каже като още е във въздуха... ;D
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

apostolicia

• Гостенин
« Reply #936 -: Октомври 10, 2011, 01:55:23 »
Ма ни не са гу питале къ преценява България. Он сам каза, че е са а наслушал на убави работи за нашта страна. Я ако бех един репортер, сал за душевната чекия, би го питала кво напримерно а чул и кой нги го а казал! :ninji:
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #937 -: Октомври 10, 2011, 02:13:20 »
маните Арни , той ма я отчувал , и бачо Силвестар и малко Чък Норис.  ;D
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #938 -: Октомври 10, 2011, 02:56:38 »
Ох, да не отвараме дума за Чък Норис...
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #939 -: Октомври 10, 2011, 03:00:35 »
 еми нормално а за промиванье на мозъците на Териториалнио абориген да редът така новините-Арни,Свирколета,па чъ после -кво си ортуват ониа двамата де от ньи зависи къ ша се развива наща икономика..НО-аборигено отдавна е настроен ,че а по-важно коя манекенска тояга с кой зализан любител на чалготеките ритнтопковец си го тура отколко дали бабичките ша моа да докретата до крайо на месецо с пенсиата и дали манкото останали работещи още ше продължът да работът...,,Circus et panem!"-,,Цирк и хляб"/по- популярно на Териториата като Леб и зрелища/,ма сал де третата дума нящо а нема от таа сентенциа у последно време ,та караме сал на пръвата.......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #940 -: Октомври 10, 2011, 03:13:25 »
...доктура,за съжаление,па а прав...! :(
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #941 -: Октомври 10, 2011, 04:17:14 »
така ще я дорде еееее след време пущат погрешка новина за дау джоунс и ората почнат да са питат, кой я па тоа джонс и кво толко я дал , па и накой го я дал та сме упущиле 
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

apostolicia

• Гостенин
« Reply #942 -: Октомври 10, 2011, 04:21:11 »
така ще я дорде еееее след време пущат погрешка новина за дау джоунс и ората почнат да са питат, кой я па тоа джонс и кво толко я дал , па и накой го я дал та сме упущиле 

Мани ми да не почнат да се чудат като я дала, дали не е и фанала и ако я фанала, ша си го роди ли, ели па ша го маиня, а па ако гу роди - ша си го гледа ли, или ша го даде на некой ора, къде да го очуват голем пустиняк и после оно да дири маки си да а трепе, ели па да се ожени за баща си - етъ!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #943 -: Октомври 10, 2011, 04:24:38 »

Мани ми да не почнат да се чудат като я дала, дали не е и фанала и ако я фанала, ша си го роди ли, ели па ша го маиня, а па ако гу роди - ша си го гледа ли, или ша го даде на некой ора, къде да го очуват голем пустиняк и после оно да дири маки си да а трепе, ели па да се ожени за баща си - етъ!
  за таа работа ша нги  обесни и ша нги даде отговор Ферхундето у 3567 епизод на ,,Глистопад".За англоговорящите-информациата ша а даде Брук ,по време на разговор с Рич у 234 569 епизод на ,,Мерзост и гнусота" ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #944 -: Октомври 10, 2011, 04:29:43 »
Абе Я от талавизори не одбирам ма тоа сериял "Трите ги сърби" свръши ли вече   :smeeeh:
Активен

Страницата е създадена за 0.177 секунди с 22 запитвания.