Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99684 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маруца

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1005 -: Октомври 12, 2011, 12:39:48 »
таа снимка с тоа Пинокио е по-кър-ти-тел-на...
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #1006 -: Октомври 12, 2011, 12:58:52 »
..апа манарчето а из кръ-ти -тел -ну... :green: Го тура на майкя му на Слави,лигоча.... :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #1007 -: Октомври 12, 2011, 12:34:20 »
таа снимка с тоа Пинокио е по-кър-ти-тел-на...

+1  :punk: :punk: :'(
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #1008 -: Октомври 12, 2011, 12:36:35 »
Тава а най-тъжната снимка, къде съм виждала през живота си!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1009 -: Октомври 12, 2011, 01:00:55 »
И мене Пинокио ме разби. Турих го да го видат повече ора.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1010 -: Октомври 12, 2011, 01:12:15 »
Кореспонденцията:

Цитат
Здравейте,

Имам една молба към Вас - знам, че екипът е голям и че различни хора отговарят за различните направления в шоуто. Но искам да обърна внимание на факта, че много от текстовете, включени в шоуто, са дума по дума цитирани от нашия сайт severozapad.org

Това се е случвало и друг път, наясно сме, че изразите са фолклор, но има специфични знаци и признаци, че определени изрази са директно копирани от сайта ни. Моля, обърнете внимание за това на сценаристите. Всичко, което искаме ние, е признание за труда, събираме северозападното творчество от години, ние сме първите и заслужаваме поне това признание.

С уважение,

Николай Фенерски

Отговор:

Цитат
Здравейте Господин Фенерски !

Искрено съжалявам за това недоразумение ! Повярвайте ми, целта ни не е била да ви заблудим или подведем. Обърнах внимание на сценаристите и се надявам, че в оставащите предавания повече няма се получат такива проблеми. Ценим високо труда ви и точно по тази причина се обърнахме към вас за разрешение да ползваме ваши материали в шоуто.
Надявам се, че този случай няма да помрачи доброто ви настроение, което се надявам да сме създали у вас със снощното предаване !
Поздрави за Вас и целия екип на сайта.

Вики Василева
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1011 -: Октомври 12, 2011, 01:13:53 »
Епъ - съга ми стана още по жал - къту идем другия път ча си гоземем и ча си гу искъпем и че гу сложим да си е при мене у Видин ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #1012 -: Октомври 12, 2011, 01:16:23 »
Епъ - съга ми стана още по жал - къту идем другия път ча си гоземем и ча си гу искъпем и че гу сложим да си е при мене у Видин ???

Сакън, остай го там дек си а... един другарин от детството ше те посреща винаги...  :'(
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #1013 -: Октомври 12, 2011, 01:17:53 »
не пипай го, нека седи там и да си та чака, а не тука да го довлечеш при другите нови играчки и да му са подиграват, та да я ептем зафрълен и забуварен, мани го
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #1014 -: Октомври 12, 2011, 01:27:48 »
Я па ша кажа - тия надписи на края никой ги не чете. Особено ако преду тава си изпил две чаши червено вино и като са има напредвид кво бръже минават. Трева да са спомене източника по време на шоуто. Те тава а.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #1015 -: Октомври 12, 2011, 01:46:42 »
Чекайте, не е тава сичко! Според мене най-добрия гост за едно такова предаване е самият Николай Фенерски, като основоположник на идеята за запазване на СЗ култура! А вместо Годжи и Борко да са ленздат, моо да викнат Оджака да им подума сладко, сладко. Да им дигне рейтинга малко.
Те тава а.

Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1016 -: Октомври 12, 2011, 01:47:15 »
+100 :punk: :punk: :punk:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #1017 -: Октомври 12, 2011, 01:49:35 »
Па добре би било , но надали.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #1018 -: Октомври 12, 2011, 01:50:39 »
Я па ша кажа - тия надписи на края никой ги не чете. Особено ако преду тава си изпил две чаши червено вино и като са има напредвид кво бръже минават. Трева да са спомене източника по време на шоуто. Те тава а.

Подкрепям с две ръце!  :punk:
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #1019 -: Октомври 12, 2011, 01:50:56 »
начи дорде не манат Славчо от там или човека дорде са не научи да седи и да са включва баш кога трява, тава нема ка да стане, верно че я водещ и не може да ги остай 15 минуте без да са намесва, ама ги прекъсва баш ка не трява, а и като толко много го притиска времето, не я нужно секи път да им повтаря през минута "добре бе, ай давай натам"

нема шанс да седна азе на едно трикрако столенце, да си изуа гумениците, да откопчаа каиша да ми не стяга мешината, да разкопчеа бархетната ризка, да свала каскета и да го тура на коленце, да заапа една тревна сламчица, да глътна един юнашки глъток и да реча "ай Славчо, гядов, де послушай сага ти и тиа ора къде сте са сбрале, ще ви бъбра едни Кулски работи, къде трудно ще са случат на друго място, а още по трудно ще ги и разберете, ама коту спръ да бъбра, сбера си кокалете и си тръгна, тогава ще ви остане нящо извътре, къде нема да ти дава мира и ти ще са чудиш ка доде тоа човек, ка си отуде, а кво ми остай на мене"

тава нема да стане никога
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Страницата е създадена за 0.193 секунди с 23 запитвания.