Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99247 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1065 -: Октомври 13, 2011, 09:16:07 »
пу деееба /форумниа герой плюа на земета и настъпа с крак / Азе па таман надписете не гледа. Ма що ми са струва че тава с филмете и превода нещо са повтара?
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #1066 -: Октомври 13, 2011, 09:38:19 »
пу деееба /форумниа герой плюа на земета и настъпа с крак / Азе па таман надписете не гледа. Ма що ми са струва че тава с филмете и превода нещо са повтара?

И я не гледах натписете...  ??? Много суховато беше, а и госкето развали рабутата. Прав си, Шлепи, и я тава с филмовете съм го чувала преди.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #1067 -: Октомври 13, 2011, 09:45:35 »
па госкето много странно . таа булка мъц не можа да каже като за ората. а тоа скулптур толко па сръдит и расръден. Не беа по темата на предаването и двуйцата. Ма айде да не намирам манъ толко.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #1068 -: Октомври 13, 2011, 09:52:03 »
па госкето много странно . таа булка мъц не можа да каже като за ората. а тоа скулптур толко па сръдит и расръден. Не беа по темата на предаването и двуйцата. Ма айде да не намирам манъ толко.

:punk: Тоа скулптор доде да си покаже сръднята към Видин на цела България и да си разчиства свои сметки. Ако па беше толко дотърен, щеше да а оценен досеги...  ??? Я лично го не харесвам коту художник. Що не оди да са жали у СБХ-то?  :-\
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #1069 -: Октомври 13, 2011, 10:10:10 »
Я понеже напоследак не глеам шоуто на Глави,тава...на Слави,не съм млого у час кво дават,ама жената снощи го е гледала и каза ,че са пущале лафа за "Вълчедръмчанье клечу".Па ми а интересно доколко са взаимствале от форума,що тава нема откъде да го знаат ,освен от влъчедръмчанин :).Та ако некой има линк от снощи,де ако моа го пущи.
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #1070 -: Октомври 13, 2011, 10:11:06 »
браво , КОйо, да кааш след седмица кък е трафика на сайта и ако требва пак да сбираме стинки за хостинх

;D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1071 -: Октомври 13, 2011, 10:13:18 »
Ората изписаха - ползвани са материали от северозапад.орг, тва е доволно, кво повече да сакаме на тоа етап.

Тава с филмовете дали па ви не а познато от Алманаха? Те един път го правиха и тогива ги обвиних, че са взеле идеята от Алманаха. Сеги се повториха. Линкът на краа у буквите е голема победа. Ще видим кво ще става нататика.
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #1072 -: Октомври 13, 2011, 10:15:04 »
Ората изписаха - ползвани са материали от северозапад.орг, тва е доволно, кво повече да сакаме на тоа етап.

Тава с филмовете дали па ви не а познато от Алманаха? Те един път го правиха и тогива ги обвиних, че са взеле идеята от Алманаха. Сеги се повториха. Линкът на краа у буквите е голема победа. Ще видим кво ще става нататика.

Не бе Койо,не сакам повече,юбопитен съм да го видим като къ са го напрайле.
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #1073 -: Октомври 13, 2011, 10:18:32 »
Оня хипар снощи кво мрънкя, мрънкя, развали целото предаване. На мен ми ареса, че заговориа и за култура, а не сал дивотии.
Я инги казах (понеже съм сигурна, че четът тука) - доде не иде Оджака да знаат, че губат не сал те, а цел народ  :green:!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #1074 -: Октомври 13, 2011, 10:43:49 »
Я не съм гледал сношка - нещех да се едосфам - ма Ставри Калинов е сърдит че му не избраа негувия пруект за паметник на Кирил и Методи -  на едно младу монче ут Видин ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #1075 -: Октомври 13, 2011, 11:23:55 »
Оня хипар снощи кво мрънкя, мрънкя, развали целото предаване. На мен ми ареса, че заговориа и за култура, а не сал дивотии.
Я инги казах (понеже съм сигурна, че четът тука) - доде не иде Оджака да знаат, че губат не сал те, а цел народ  :green:!

:punk:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1076 -: Октомври 13, 2011, 11:40:19 »
Я не съм гледал сношка - нещех да се едосфам - ма Ставри Калинов е сърдит че му не избраа негувия пруект за паметник на Кирил и Методи -  на едно младу монче ут Видин ;D

Мноо ясно, тоа блъарник просто са изложи като кифладжия. То не беа самохвалби, не беше реване.
« Последно редактиранье: Октомври 13, 2011, 08:44:25 от Капитаня »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1077 -: Октомври 13, 2011, 11:59:43 »
Тоа дрътиа са усра, ама па подарък ли им подари  :green: :smeeeh:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #1078 -: Октомври 13, 2011, 12:58:50 »
 :smeeeh:

къ им го фрли на масата, еба тава уважение  :green:
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Слави с Трабаня

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 797
  • Не съм за пред ора!
« Reply #1079 -: Октомври 13, 2011, 04:24:17 »

Язе гледах надписете спецЯлно да вида дали ша пише името на сайта и го пишеше, ама дече некакси мого бръже минА - ако го не бех чакал, едва ли щех да го вида...
Активен
Ставайте, дЕца-а-а, бащъ ви са а напил, купИл е рейс и сака да ви вози-и-и!!!

Страницата е създадена за 6.971 секунди с 24 запитвания.