Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99542 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1110 -: Октомври 13, 2011, 11:45:03 »
Ми тава са си легенди, ората си ги знаат. Въпросът е, че тука ние заедно ги сбираме на едно место и така дано се не затриат. Ама немам надежда.
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #1111 -: Октомври 13, 2011, 11:45:55 »
За разлика от сношка, таа вечер госкето беше на ниво - половината госке - демек Йорданка Благоева. Тава а човек, къде го не е срам да каа, че е от село и нещо повече - да каа - я, ако си не идем цел месец, си затривам енергията - те тава ме сломи, се едно гу каза от мое име - и я съм бъш така. А не като Елен Колева да ми се префръга през пичи косъм и да вики "между другото Йродан Радичков... дрън-дрън" Питали магарето кой му а баща, оно рекло че коньо му а укя!
Евала на Йорданка Благоева.
Тримата обаче ич ми не аресват къ се надвикват и се превикват един през друг, направо става пАнаир. Некой требва да ги путсети тия ора, че освен шашавлъци, СЗ а родил ора като Чавдар Антов и като Георги Костодинов - нали се пак става въпрос за кОлтура!
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1112 -: Октомври 13, 2011, 11:46:06 »
имаме си и наши, оргинални истории дека ги нема на друго место, и по тва си знааме - а иначе онаа от косталево е знам от 3 класа даскала по математика ми е разказваше - има нема, длъжни сме да проверим !
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #1113 -: Октомври 13, 2011, 11:48:37 »
Ние туке сме пристрастни към идеята СЗ.  :udri:Мене нещо ма яде, като си представям колко много по-дубре може да бъде сбрано в едно такова предаване, да не говорим в четири вечери...... Данчето Благоева беше доброто попадение, другите госкета ич си не беха на местото. Ма сме едни критикаре.... ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

apostolicia

• Гостенин
« Reply #1114 -: Октомври 13, 2011, 11:49:48 »
От госкянете единствено Данчето и Мадлен Алгафари - таа по принцип цпи ветъра, я и друг път съм имала случей да си комуникирам с ньеа - отрасница а един път и половина.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1115 -: Октомври 13, 2011, 11:50:33 »
Тва са пръвите 4 вечери, от цикъла които тепърва започва  :green:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1116 -: Октомври 13, 2011, 11:50:40 »
От госкянете единствено Данчето и Мадлен Алгафари - таа по принцип цпи ветъра, я и друг път съм имала случей да си комуникирам с ньеа - отрасница а един път и половина.

.........ти е кеф да и го вейнеш.......... :) ;)
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #1117 -: Октомври 13, 2011, 11:51:04 »
Ние туке сме пристрастни към идеята СЗ.  :udri:Мене нещо ма яде, като си представям колко много по-дубре може да бъде сбрано в едно такова предаване, да не говорим в четири вечери...... Данчето Благоева беше доброто попадение, другите госкета ич си не беха на местото. Ма сме едни критикаре.... ;D

Щото сакате да си угодите ча на чирвата е да ама  не става ебете ги измежду газарете и са не косите зарад тава  :nazdrave:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #1118 -: Октомври 13, 2011, 11:51:18 »
Ми тава са си легенди, ората си ги знаат. Въпросът е, че тука ние заедно ги сбираме на едно место и така дано се не затриат. Ама немам надежда.
що да немаш...тука се пише, па колко се копират по други сайтове после, освен ако не затръкат интернета ептем...ма затава па са прават Алманаси, се некаде нещо ще остане черно на бело...
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #1119 -: Октомври 13, 2011, 11:54:07 »
...
Тримата обаче ич ми не аресват къ се надвикват и се превикват един през друг, направо става пАнаир. ...
е тва е по-дразнещото от неподходящето госке даже...от толко надвикване нищо не моо се чуе от край до край куто ората, некви половинчати прикаски, половината разказани на северозападен, половината на книжовен и се губи сичко от историята, щото се пак 90 процента от една приказка е къ ги разказваш баш...
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1120 -: Октомври 13, 2011, 11:56:22 »
що да немаш...тука се пише, па колко се копират по други сайтове после, освен ако не затръкат интернета ептем...ма затава па са прават Алманаси, се некаде нещо ще остане черно на бело...

Щото мойте дечурлиа и дечурлиата на сестра ми също, която си е постоянно у Бела Слатина, ще забрават и приказки и истории и све. Нататика връви и нема спиранье.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #1121 -: Октомври 14, 2011, 12:00:52 »

Щото мойте дечурлиа и дечурлиата на сестра ми също, която си е постоянно у Бела Слатина, ще забрават и приказки и истории и све. Нататика връви и нема спиранье.
Тебе па сеги кво да та праиме? Немало надежда....Айде запри са  :krkanje:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Маруца

• Гостенин
« Reply #1122 -: Октомври 14, 2011, 12:01:32 »
Я ми ареса един лаф де го рече един от Борован куто го питаа кво рАботи, он рече: "Носа на курвите вОда! " :green:
Активен

gogobg

• Гостенин
« Reply #1123 -: Октомври 14, 2011, 05:33:09 »
Днеска госкето беше по-добро, ареса ми тиа ка праат Йордановден у средъта на рекъта.

те една снимка от тоа Йордановден

П.П нещо не стана със снимката, ама карай.
« Последно редактиранье: Октомври 14, 2011, 05:36:33 от Бубето »
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #1124 -: Октомври 14, 2011, 05:35:37 »
Днеска госкето беше по-добро, ареса ми тиа ка праат Йордановден у средъта на рекъта.

те една снимка от тоа Йордановден

П.П нещо не стана със снимката, ама карай.

Пробай пак!  ;)
Активен

Страницата е създадена за 0.333 секунди с 22 запитвания.