Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99326 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #315 -: Юни 26, 2009, 12:19:28 »
Може и некой да е казал вече,ма таа нощ е умрел Джако.Од сардечен удар казаа.Поклон пред паметта му.

Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #316 -: Юни 26, 2009, 12:24:23 »
епа умрел - етъ - от операции да а бел , оно са напраи на гъз, пъ накраа умрел на 50 годин, па еми -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #317 -: Юни 26, 2009, 01:19:56 »
Бог да го прости Майкъл, израснале сме с неговата музика... Дошал му е ред. Ама мене случая с момчето (къде върнало портмоне с 500 лева) ме повече развълнува (да ме прости Джако). За мене качества (като морал, чеснос, гражданско съзнание и отговорнос пред обществото) идат само и единствено от домашното въспитание. Ни от филми, ни от новините по TV, ни даже у училище (а па на улицата - ептем) не моеш а прифанеш такова, ако не си го чул и видел у дома си. Тука никви други стимули не играат, най-вече матриални. Това момче не мое да си не а напрайло сметката, що ако ги задръжи тиа 500 лева че бъде по-насметка, отколко ако го наградат послем с 50лв. и топка. Значи кого треба да пофалиме у тоа случай:

1. Родителите на това момче, що не само са го увардиле от вредните влианиа (къде у последно време Азис и из чешмата излаза), ами са успели и у некви христиански ценности да го възпитат.

2. На самото дете, къде у тоа обръкан свет успева да различава "добро" от "лошо" и знаа как да постъпи;

3. На учителите му (мое и они да имат неква заслуга);

4. И накраа - на полицаите, къде не са прибрали веднага парите и да си ги разделат (имаше преди време такива случаи), ами са действале кво си треба.

Накрая да се пофаим и я - като ученик още намериме с два приатели портмоне със 120 лева и ги занесоме у милициата, та ни беа турнале снимките срещу общината и целиа град ни се смеаше...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #318 -: Юни 26, 2009, 01:41:25 »
Бог да го прости!!!
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #319 -: Юни 26, 2009, 01:57:24 »
И я гледах сутринта по CNN. Първо са мислеле, че са а самоубил. Предполага са, че е бил пристрастен към апчета и е злоупотребил.
Кво и да а станало, никой не моо одрече, че света изгуби една легенда в музиката! Мир на душата му  :'(.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #320 -: Юни 26, 2009, 03:36:09 »
Никой нищо нема да занесе у гробищата.И песньите и парите му па и славата че си седат на връъ земя.Жалко можеше още да го послушаме.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #321 -: Юни 26, 2009, 04:14:11 »
Като каза Буш за снимките, я имам подобен случай у школото. Намерих 10лв у една локва, ма тагава си беа пари. И веднъга отръчах при една учителка да ги предам. А она ги зима, турна си ги у джеба и рече: "Че ги дам на директора, да пита кой ги е изгубил" Представете си дори да ги е дала, как директора връви по коридорите с 10лв и вика: Чии са тея пари?
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #322 -: Юни 26, 2009, 04:30:16 »
Я па един път намерих 1 лев у училището и отидох и си купих една принцеса.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #323 -: Юни 26, 2009, 05:28:44 »
Я един път намери 20 лева и ги испи!!!!!! Па веднъж се напи и изгуби 50!!! Некой ги е испил. те така краговрат да го еба!!!
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #324 -: Юни 26, 2009, 10:13:26 »
Па я намери еднаж 20 лева.Ма ме спре катаджия за без колан и я му ги даде да не пише акт.Тоа отишал после у неква крчма и си купил с ньи водка.Прибрал се и остаил шишето да се студи у ладилника. Минала тъща му на госке и си сипала да се почерпи. Алкоола бил менте и она зела та умрела.После тоа ме намери и не моа ти опишем колко пари фрли да ме черпи.Та те така се вратат авоарете.Човек не знае каде че му излене касмета.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #325 -: Юни 26, 2009, 10:40:58 »
Видеете ли Доганя къ са оправдава че неа казал тава дето каза деба ньеговата майкя резана деба язе.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #326 -: Юни 26, 2009, 10:49:42 »
... а думите биле извадени от контекста ... а ... било нормално да са бъре така на тикива срещи що ората биле обезверени ... а ...  ;D ;D ;D
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #327 -: Юни 26, 2009, 10:55:59 »
Още има да се обеснява он още,сал че ша а на други места....манко остава,манко...па и дали ша има време.....що кой много знаа като ньего,бръже остарева...а след старост кво иде! ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #328 -: Юни 26, 2009, 11:07:40 »
Па я намери еднаж 20 лева.Ма ме спре катаджия за без колан и я му ги даде да не пише акт.Тоа отишал после у неква крчма и си купил с ньи водка.Прибрал се и остаил шишето да се студи у ладилника. Минала тъща му на госке и си сипала да се почерпи. Алкоола бил менте и она зела та умрела.После тоа ме намери и не моа ти опишем колко пари фрли да ме черпи.Та те така се вратат авоарете.Човек не знае каде че му излене касмета.

бако Авраме,тава верно ли е, или е виц  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #329 -: Юни 26, 2009, 11:09:16 »
виц е разбира се - он бако ти Аварам ги обича тикива заврътени историии  ;D ;D ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 23 запитвания.