Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99370 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1215 -: Ноември 10, 2011, 11:26:17 »
ееее Гейчо а от прикритите второешалонни комначи-он съ беше покрил,за широката общественост неизвестен беше,па и баща му-Станишев-известен,известен ма колко па да е известен....итри са команчитеее....итриииии.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #1216 -: Ноември 10, 2011, 11:28:47 »
ееее Гейчо а от прикритите второешалонни комначи-он съ беше покрил,за широката общественост неизвестен беше,па и баща му-Станишев-известен,известен ма колко па да е известен....итри са команчитеее....итриииии.....

па баща му е от великолепната четворка............(луканов,балев,тодоров,станишев)......... ;)

не турам (младенов и Лупи...)......тия са на конци........ :)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1217 -: Ноември 10, 2011, 11:29:33 »
итриииии саааа и лукавииии
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1218 -: Ноември 10, 2011, 11:31:46 »
и са прелъстителе отровниииии....дебът да ни ебнът он ...лошото а че винаги народо съ лови на едн и същи номер....ма те у последно време лаас почна манко по манко да съ ококорва и да разбира...лошото а че ша се свръшиме преди да поумнееме...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1219 -: Ноември 10, 2011, 11:33:21 »
лукавиите команчи исползват народеца абень много итро

ората сакат да верват у доброто и у социалната држава - те тава предлага команча на думи но само и единствено на думи
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #1220 -: Ноември 10, 2011, 11:34:16 »
и са прелъстителе отровниииии....дебът да ни ебнът он ...лошото а че винаги народо съ лови на едн и същи номер....ма те у последно време лаас почна манко по манко да съ ококорва и да разбира...лошото а че ша се свръшиме преди да поумнееме...

е ококорва се ........мани ти по последните данни от изборете 1 500 000 са гласувале за ним(кат се има у предвид колко гласуват).......еба и ококорваньето......
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1221 -: Ноември 10, 2011, 11:35:41 »
добрата новина е че намалеват
лошата е че темпа е бавен

а още по лошата е Боки неа по дОбар
и най-лошата е че назе нема да ни а зор куги исчезнат

и колко по намалеват толко по ще са гърчат и ще надават вой
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1222 -: Ноември 10, 2011, 11:36:39 »
офффф, прав си Валери  дееба,ма  по важно а че останалите 2 милиона гласоподавателе не съ за ньи гласувале.......
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1223 -: Ноември 10, 2011, 11:38:08 »
е да..........стояне...........а на самотока ша кажа ,че не намалеват се повече млади рипат натам,оти некой ги е подковал........ :udri: :udri: :udri:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1224 -: Ноември 10, 2011, 11:39:11 »
а у СЗ тва 23-ти септември ни еба мамата............па и сме най връли подкрепители ....мани....... :udri: :udri:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1225 -: Ноември 10, 2011, 11:41:43 »
Самоток........Боко лош или добър е най добрия вариат у момента........... ;)ти друга алтернатива видиш ли????.............я не........???на сички останали им сръбаме попарата.........!!!!де мирни и ти ....кат немаш вариант за правилното..........
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1226 -: Ноември 10, 2011, 11:43:12 »
па най - най убовата новина е че НоваЗеландеа , афстралеа и канада може да отворат трудовите си пазаре на назе и тука остават пенционере и циганье - алал да са инги
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1227 -: Ноември 10, 2011, 11:44:24 »
па най - най убовата новина е че НоваЗеландеа , афстралеа и канада може да отворат трудовите си пазаре на назе и тука остават пенционере и циганье - алал да са инги

епа зимай зелена карта и иди тама............!!!ма я невервам от кула ти да излезнеш........що се ше ти намери некой работа  и там........... :smeeeh:

п.п. поста ти е оправдателен и избегва същественото....... ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1228 -: Ноември 10, 2011, 11:46:07 »
Самоток........Боко лош или добър е най добрия вариат у момента........... ;)ти друга алтернатива видиш ли????.............я не........???на сички останали им сръбаме попарата.........!!!!де мирни и ти ....кат немаш вариант за правилното..........

никва алтернатива неа - Боки е Цоки са дънат по сички точки и фтори мандат нема да имат -

тизе ми не бери грижата
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #1229 -: Ноември 10, 2011, 11:47:04 »
Боко е превъплащение на команчите.НО-опущено за сеги от прекиа контрол.Поради изначлниа си обаче команчски калъп праи до голема степен същите глупости като команчерите....има обаче едно качество което не знам дали е лошо ели добро,но ората поради тава гласуват се още за ньего-не дава преко на ГейДогиКрадлив дедовците да бръкат у кацата преко и нагло.....само тава обаче НЕ стига-за парламентарните избори ще да биде или чушнат ели принуден да дири коалициаи тогива подозирам че ще стигне грозното падение и у името на властта ще се прегърне преко и явно с Цифьо-което ще означава политическа смърт-тава е политическа некрофилия.......
Активен

Страницата е създадена за 0.351 секунди с 22 запитвания.