Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99402 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1230 -: Ноември 10, 2011, 11:51:19 »
спорет мен Боки участва у схемата на червено-синята магла - тава кога мислеха да са редуват червени , сини и да краднат ма сините изпаднаха ф квартални междуособици и команчите създадоа Боки слет дедо да ги замести и да инги постила ф кревета
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #1231 -: Ноември 10, 2011, 11:52:40 »
така е Стояне........ма ка да спечели пак кат геичо и сие работът против законите ,дръжавата и народа и си мислат че съ прави............ду изборите за парламент има време 2 годин........до тогива я конституцията препраена я депутатите намалели(демек с по малко у народното събрание)........според мен екстра че зимат власта насегде,ако и заработът кат един за тия 2 годин,нема къ после па да ги не изберат......а на ним целта им е тва.....................а и поне са прозрачни.не са крият и са сред ората................
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1232 -: Ноември 10, 2011, 11:54:37 »
спорет мен Боки участва у схемата на червено-синята магла - тава кога мислеха да са редуват червени , сини и да краднат ма сините изпаднаха ф квартални междуособици и команчите създадоа Боки слет дедо да ги замести и да инги постила ф кревета

чесно тебе те не разбирам ................. или я съм смотан или ти незнаеш кво сакаш...........(форумнио герой дига ръце и раменье и са чуди,кво да прай ,...........май ши де пуши)..................
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1233 -: Ноември 10, 2011, 11:56:39 »
а и да кажа ,че у Дедо Коледа невервам.............. ;)за застраховка........ ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1234 -: Ноември 10, 2011, 11:59:41 »
такава е за съжаление логиката на нещата.Надеждите де ги казва Гениня според мене са търде оптимистични-у ГЕРБ немат потенциала от професионално подготвени ора за градивна работа освен таава промената на конституциата неа удобна на никоя политическа сила вкючително и прокламаторо иЛУдото Яне.Единствената ми надежда е ,че поради силниа натиск на външни фактори никой нема да допущи явни безумия у дръжавата.....надявам се...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1235 -: Ноември 11, 2011, 12:00:00 »
до Валерко - и я са чуда ка тизе и мильон и половина електорални еденици не мое видите че клясовете са сменват но пулитиката не се сменва и вервате ф дедо Мрас
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1236 -: Ноември 11, 2011, 12:02:04 »
Док и язе така мислих куги Боки доде че ще стане но - теа къде требе да го натискат са посмихват и си го местат
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1237 -: Ноември 11, 2011, 12:04:21 »
до Валерко - и я са чуда ка тизе и мильон и половина електорални еденици не мое видите че клясовете са сменват но пулитиката не се сменва и вервате ф дедо Мрас

я несъм от тия 1 500 000.........май не си го разбрал......а тва кво се сменва и кво не и ти незнаеш.......вервай ми.........ма я поне вида че нее тва де беше през предишните години.....де са незнаеше кой кум ,кой сват и кой на булката брат........... ;) :)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1238 -: Ноември 11, 2011, 12:05:59 »
койо са а променило къде добро ??? и койо е куто ората - сакам примери
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1239 -: Ноември 11, 2011, 12:08:37 »
койо са а променило къде добро ??? и койо е куто ората - сакам примери

е чуда се у Кула имали медиии......що я несъм медия да ти давам примери.......у таа дръжава живееш примерите и съпоставките си ги праи сам...........мале и ме не карай да си мисла че и ти си към електорато от 1 500 000.......
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #1240 -: Ноември 11, 2011, 12:12:20 »
Кво сте са загледали, оно е ясно ,че БТВ-то зепате, ма ви ич нема репортьорите ;D
 Не моо зацепа кой, кво, коги , къде го е казал.....
Боко е ключовата дума  :smeeeh: Време за спане е. Айде, бъдете милостиви да ма не фкарвате у кошмари ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1241 -: Ноември 11, 2011, 12:13:07 »
недеи да са правиш на куманч и да демагогстваш а даваи примери който спорет тебе доказват че Боки врши работа - и БГ става резвита нормална држава

що азе почвам сас примерите обратно

- Боки са подиграва с 2000 работници от бдж и уместо да преструктурира оптимизира и излезне с изявление че БДЖ след 2 мес ще стане модерна фирма със конкуретна услуга показва че не знаат кво да прават и ги а стра
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1242 -: Ноември 11, 2011, 12:13:46 »
Генин проблема е точно у медиите.Знааш,че тука илядо пъти сме обсъждали колко мое се верва на медиите.ГЕРБ определено имат желание да се измъкнат от шаблоно-команчи царедворци-резняци.Но колко успеват е отделен въпрос-а понекги резултата от тиа усилиа е не дотам добър бих казал.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1243 -: Ноември 11, 2011, 12:18:09 »
http://nnm.ru/blogs/modelius1/v-oktyabre-v-rossii-otkrylos-bolee-50-novyh-proizvodstv/#cut

те тикива новини чекам за бангалор
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #1244 -: Ноември 11, 2011, 12:18:29 »
могу  одавна требеше 2000 душ да се мааанат от Бдж МА НИКОЙ НЕМА СМЕЛОСТ..........те сега ги майнят.....а за тва колко е рентабилна Бдж е другио въпрос......ма що па предишните не купия един влак или вагон......??аааааа...........у таа дръжава кат сичко е на доизживяване требе сурава ръка и да сече.......време и дръжавните служители да се намалат що и без тва сал едът лебо на ората.........с едно електронно правителство ша секне и таа река от пари..........тоа разлиф на безнаказаност и назначения от горе .........требе се изкоренява........
Активен

Страницата е създадена за 0.291 секунди с 21 запитвания.