Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100029 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #1245 -: Ноември 11, 2011, 12:20:57 »
http://nnm.ru/blogs/modelius1/v-oktyabre-v-rossii-otkrylos-bolee-50-novyh-proizvodstv/#cut

те тикива новини чекам за бангалор

е и я сакам тва .........ма кат знам че у БГ секи сака да е ИТ-специалист и да си оди с новите дрей на работа.кой ша работи ненам............ ::)
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1246 -: Ноември 11, 2011, 12:30:38 »
Железницата на една дръжава, електроразпределителните предприятия, основните заводи за суровини като нефт джилезо и т. н. ако не се поддръжат от самата дръжава у добро състояние и ако не са дръжавни, нема дръжава. Тава е основното. Комуникации и основни суровини. Те требва по начало да са си дръжавни, а не чуждестранни или корпоративни.

ТиДжей е дребен селски хитрец, тава се разбра от филма. Врътел си е гъзъ откъде моо докопа неко левец марка или рубла да задръжи илюзията за стабилност. Тава не е достойнство. Тито е имал повече достойнство от него.

И неговата внучка ми показват като меродавно мнение, като некаква такава аристократка потомствена, а тя е същата селянка, ама свикнала на безгрижен богат живот. 45 година България е умрела веднъж, после ги доутрепват на Априлския пленум на Партията през 56, а накраа ги заробват загробват и й фръгат пепел отгоре и затъпкват пръстта през 89 коги оня очилатко де се виждаше на сека снимка зади ТиДжей - Карлович... луканов... коги той праи превратчето с дружките си. Те тиа са бандюгите и пиявиците, тия са изчадията бездушни и прокажени у душичките, тейните сюжети и сценарии и днеска ни връгалят налево надесно, тейните наследници са милиардерите, те ни откраднаа родината под носовете в годините 89 - 2000. Днешното са само последици, коментари, усукваници, приказки за разведряване, психотерапия за преглъщане на обидата и измамата, опит да се доразмаже всичко окончателно и един път завинаги. За да може нещата да продължат оттука нататика БЕЗ ДА ИМ ДИРИМЕ СМЕТКА!!!
« Последно редактиранье: Ноември 11, 2011, 12:32:48 от Капитаня »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1247 -: Ноември 11, 2011, 12:34:04 »
сповни си Шоковата терапиа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #1248 -: Ноември 11, 2011, 12:35:00 »
 :punk:за Николай...........
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1249 -: Ноември 11, 2011, 12:36:47 »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1250 -: Ноември 11, 2011, 01:16:35 »
Генин само да те поправа-подвижниа състав на железниците -т.е. влаковете ги купува Никито ВАсилев при Крадлив Дедо.....оф за железниците иам особено мнение ма утре ша пишем че ми се спи...определено обаче имат нужда от реформа.Ма реформа без парици НЕ става.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #1251 -: Ноември 11, 2011, 07:24:11 »
да се аресва Боко на мене ми се струва като да ти аресва че имаш вода кога ти спират тока 3:1. Да гледаш не кое е добре и зле, а кое е по-добре или по-зле у сравнение с нещо друго, което се променя според случая. На тава му викам морален релативизъм. Боко е добър, щото "предишните" са били по-зле. Да откраднеш некоко хиляди не е лошо, понеже други изкраднаа милиони. Да гепиш на комшиата кокошката неа грех, понеже си сирома човек и нема кво да едеш (виж ако он ти я открадне -същото нещо вече е лошо, понеже ТИ си сирома човек и немаш друга кокошка). И т.н.
Баш тоа морален релативизъм остаи бандитите-номенклатурчици на власт толко време- и докара орица като Боко на влас.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #1252 -: Ноември 11, 2011, 09:44:33 »
http://darikfinance.bg/novini/53315/%D8%EE%EA%EE%E2%E0%F2%E0+%F2%E5%F0%E0%EF%E8%FF+%E4%EE%EA%E0%E7%E0%ED%EE+%F0%E0%E1%EE%F2%E8+%E2+%C1%FA%EB%E3%E0%F0%E8%FF

те човека ка са фали от фондациата на чудовището Шорош

ндааа..... прочетох много внимателно статиата ,къкто и една друга па на същиа гражданин,посветена на политическото влияние у икономиката.....ако требва да сме точни-много ясно е показано кой,кък,защо и кога ни еба макята на сите аборигени де сме на Териториата-от 1988г. та и до сеги.Никой нема да се изненада  ,че у дъното на таа проказа стойът команчите ,с главниа шаман Луканов.НО-дейно участие имат и наще братя отвъд океански-плана Ран-Ът официално си е посочен като основа ,библиата така да се каже по която са праени движенията по   икономическо развитие на Териториата.Види се до какво доведе.Също а много показателно,че у момента коги съ почват риформите Заедно със СДС е и лицето Сопола-конторьора на тава кво требва  да става-т.е. човека на команчите да наглежда и дръжи изкъсо процесите на ебньъ на електората....При оня перчемлиа Консомолец  Жанчо Виденовиа административно-олигархичната прослойка от средно ниво команчи ,но високо ниво крадци-700 чвека наши ора-ако не синове,то племенници на главните онождаче-спъва по секъв начин тава нормално да се развиат нещата на Териториата.... резултата  го ручаме  и до сеги.... абе ,,гнилост и зараза" къкто казваше Маева Белата мишка у едно децко филмче......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #1253 -: Ноември 11, 2011, 10:15:49 »
да се аресва Боко на мене ми се струва като да ти аресва че имаш вода кога ти спират тока 3:1. Да гледаш не кое е добре и зле, а кое е по-добре или по-зле у сравнение с нещо друго, което се променя според случая. На тава му викам морален релативизъм. Боко е добър, щото "предишните" са били по-зле. Да откраднеш некоко хиляди не е лошо, понеже други изкраднаа милиони. Да гепиш на комшиата кокошката неа грех, понеже си сирома човек и нема кво да едеш (виж ако он ти я открадне -същото нещо вече е лошо, понеже ТИ си сирома човек и немаш друга кокошка). И т.н.
Баш тоа морален релативизъм остаи бандитите-номенклатурчици на власт толко време- и докара орица като Боко на влас.

guru - знаех явлението но не знаех как да го нарека като понятие  guru guru guru
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #1254 -: Ноември 11, 2011, 10:28:22 »
Никой от вазе - секи е до извесна степен прав - ама никой от вазе не виде психологическио ефект от тоа фюм. Начи иде да покаже една носталгия по одминалите светли дни, коги ТиДжей си е врътъл гъза на осморки също като оня лъв къде не е цар, а бог, само и само да запази българскио народ, сиромашки (никой не спомена, че междувременно си запазва и посто), който през тава време, докъде патроно му а поемвал невъзможни отговорности и итри стъпки, видите ли си е живеял живото и му не е било на дедовеца на тоа български народ за ньеговио самоотвержен партиен и дръжавен ръководител. Те тава ми каза на мене фюма и я демонстративно напущих, що мъжо ми Кольо каза, че му а интиресно и отказа да смени програмата. Нещем да ми обясняват носталгично колко жертви а направил ф името на моето и на сички българи спокойствие ТиДжей! Просто нещем да се подхранва носталгията на пенционираните почитателки на турските сериали! Тава а престъпление срещу българския народ вупще, особено срещу младите ора у таа страна, кои като нги попрожектират такива фюмчета още малко, шси фанат уйя подмишка и право у Нова Зеландеа!
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #1255 -: Ноември 11, 2011, 10:35:44 »
Лошето е че има млади ора де се фащат и верват ..
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1256 -: Ноември 11, 2011, 10:37:46 »
я мисла, че на младите им е през онаа работа за бай ти Ти Джей
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #1257 -: Ноември 11, 2011, 10:40:02 »
Ти па , къф псхихологически ефект- за такъв моа гадааме. По важниа факт е че има такива фюлми - демек от пълзяща реживковизациа се минава към фронтална таква. Затава за мене става дума за задунайска губерниа у случаа с Българиа - по същество същите процеси. И там писаа по учебниците къв напредък имало по времето на СССсър.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #1258 -: Ноември 11, 2011, 10:40:54 »
Ние по-дрътите дека сме свидетеле на ти а събития, тоа начин на показване на образа на бай Тошо буди усмивка, ама младите, ка викаш се фащат и верват, а това ги вади от реалния поглед върху живота. Да не забравяме че социализъма роди един официален празник - Ден на Майстора! Който и досеги са боготвори!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #1259 -: Ноември 11, 2011, 01:13:06 »
(Терминът "ТиДжей" е доведен до знанието ми от видния Плъотрепач, па на него му го казали некакви младоци, явно имале чуство за хумор.)

;D
Активен

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 22 запитвания.