Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99378 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #330 -: Юни 26, 2009, 11:10:45 »
Айдеее...И президента неще да предизвика проверка по случая. Он префрли топката на назе,да сме наказали ниа Доган на изборите.Дрън,дрън ярина.Егати наказанието.Тава е ненормална работа.Щом и най-високопоставениа човек у дражавата неще да си мрдне прста.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #331 -: Юни 26, 2009, 11:12:18 »
и на мене ми стана чудно, толко съвпадения на едно место  ??? ??? и но сал заради една тъща  :) :)
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #332 -: Юни 26, 2009, 11:13:02 »
Еее...Манко да се базикнеме.Виц е.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #333 -: Юни 29, 2009, 02:10:02 »
Па добре, щом е така. Ниа че го накажене Доганчо на ТИА избори (това - ясно), ама след тех идат и други. Дали да не накажеме и президента на СЛЕДВАЩИТЕ? Или он го не бръка, що след 2 мандата така или иначе - нема начин да го изберат па? Ама я викам що моеме да накажеме не само президента (къде му е през уа кво се прикаа и се прай у дръжавата), а и таа политическа сила, къде го е издигнала. И да е завреме у кучи гъз...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #334 -: Юни 29, 2009, 05:41:26 »
Я се питам на тоа/Доган/не му ли истече вече мандата?Щом призидент на страната ни не смее нищо да му каже.Значи он верно мое да командва страната.Не знам само ниа куто уж сме с акъла си що допускаме да има Доганофци?Що допускат тава и другите у Балгариа?Се си мислим че тоа каде съга земе власта / твърде вероятно е да бъде Бойко/ако сака да е независим,првата работа каде требва да я сфрши е да се разпраи с Доган.Да се образува проверка и евентуално дело въз основа на тиа му приказки,а ако се окаже че е така да се осъди.Да му се спре кранчето да не прави повече злоупотреби, що ако продалжава така един ден нема да може никой да го спре.Та момента е много важен да не се испущи.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #335 -: Юни 30, 2009, 08:38:24 »
Къф момент да се не изпущи бе, бай Авраме? Он Доган и сам да остане у ДПС, па че бъде депутат и като такъв че има имунитет. Как че го осъдиш? Я си мислим, че срещу него треба да се действа радикално. Мислим, у Конституциата пишеше, що не мое да се съставя партиа на етнически принцип, значи утре ДПС се обявява извън закона, разтуря се това и Доган - у пандиза. Па нека от ЕС и от Турциа да виат колко си щът, ебем ти етническа и верска толерантнос, кога е опрел ножа у кокала...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #336 -: Юни 30, 2009, 12:00:28 »
Цитат
значи утре ДПС се обявява извън закона, разтуря се това и Доган - у пандиза.
Де да имаше кой да го напраи само... повече от прекрасно ми звучи!!!
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #337 -: Юни 30, 2009, 12:10:24 »
Ни има кой да го напраи,ни воя кой да го докаже,ни па кой да подигне тава обвинение.Ча тагава че напраат Доган герой.А он си е криминален тип.Они го пущиа поди кревата,он се йерби на главите на ората.Врави по пъта на Арафат и се ми се струва че таа работа че има подобен завршек.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #338 -: Юни 30, 2009, 12:20:48 »
пугледнато иначе - партеиа на етническа основа е забранено да са прави
както и негативната реклама - къ съга връви рекламата на команистете с онаа манара че костофф продал палкана и съга ще ореже пенциите - видвале сте я -

и двата начина са забранени - ма у назе ги има
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #339 -: Юни 30, 2009, 01:03:07 »
Връвът да ги еба рекламите, със страшна сила... Къде погледнем из мрежата - се една манара разцепва самолета - Костов демек бастисал Балкан. Мене лично ми е през уа за Балкан, даже не знам кво стана с него - она авиокомпаниата е била много печелифша, ама пусти Костов е поразил, така ли? Оно така мое да се каа и за Кремикофци, и за Блокове 1-4 на АЕЦ Козлодуй, за Захарниа завод у Лом - за секво, къде се бастиса. Я Костоф го мразим, ама не вервам се он да е виновен за сичко това... А па за пенциите (къде Костов щел да порази и тех) - те това е вече баш първосигнално послание, ако лебарките у назе си избират главна, сигур така се агитират - те тоа чърниа изеде сапуня, начи он че измете и трохите поди миндера...

Наште родители мое да са ора у години вече, ама ептем шашови не съ, они помнат за кого бачкаа 30 - 40 години, къде си унасаа пенсионните осигуровки и кво стана послем с тех. Па ако забраат - ниа че им припомниме...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #340 -: Юни 30, 2009, 01:15:49 »
азе иам едни възрасни бабетки комшиики и фчера ги пата - верват ли на таа реклама - они верват на сичко къде го чуат по телевизора , не праат разлика мужду реклама и собщение - ако изкочи реклама скрита куто собщение от вида на костофф и бойко зеа решение да намалат пенциите и да дигнат цените на дръвата , они че се фанат одма - просто още не са са сетиле да го напраат

но както казах тиа методи са забранени -... уж
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #341 -: Юни 30, 2009, 01:55:18 »
Па те тиа баш бабущерници у недея че изприпкат и че се наредат пръви да гласуват, они че ни определат как да живеаме следващите 4 години. Па послем ги слушам да виат - ама що така избегаа младите, не останаа млади ора на село, отидоа у София или у Испаниа... Нещем да обиждам старите ора (що и назе това ни чека), амо они (повечето от тех) баче не моат да напраат връзката между действиата си и техните последствиа. Кво ли си викат - Я си гласува правилно за червените (както винаги), ама на тоа моя син шашовиа кво му стана, та замина ча у Испаниа и съга нема кой да ми докара дръва... И с таа пенциа не моем да си платим тока, кво стана та не вечераме, дееба и живот сбръкан... ::) ::)?? Дако, другиа път па че гласувам за комунистите, па белким се опрай работата...

Малеййй, кво ли ни чека, ора? Че има глава да пати...
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #342 -: Юни 30, 2009, 02:11:34 »
Он Костоф си а виновен сам си за таа рабута.Нема кво да се нерви мавара.Он сасипа Балкан на времето.Довлече един баш пра-блгарин,Гад Зееви се викаше.И други Фирми у областа на транспорта порази и на Надежда Миайлова любимиа узе гаража на Театар Софиа с дражавна пара и го ликвидира.Отворила му се беше дупката на Костоф.Ниа тагава регистрирааме Мобилната партиа дано го запреме.Имаше он един министър на транспорта чис блгарин, Вилхем Краус се казваше и тоа що говна изеде.Па и за пенциите Костоф измисли точковата система,та съга ората не моат да се пенционират.Па си мисли че че забувариме
  Иначе команистете куто са толко справедливи,що не маанат точковата система.Нали критикуват Костоф?Що демагогиата нги е у крфта.Що са дупе и гащи с Костоф.Ма ниа и тава нема да забувариме и другарката Масларова че я споменуваме още длго с "дубро".Помни народа,помни...и Костоф и Станишеф...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #343 -: Юни 30, 2009, 02:53:39 »
Помни - ветър... Помниме ниа, а я питай некоа бабичка кво е било при Жан Виденов, они и се не сещат, що е имало такъв. Викам й - а колко ти беше пенциата при Виденов, не беше ли 3-4 долара станала? А она - да, ама ми е стигала за сичко, а съга ми не стига... Оди да спориш, ако си немаш работа...

Иначе, яла го те:
http://www.bsp2009.bg/

Треба да им се признаа на червените - пропагандата им е максимално проста и нагледна, залагат на първосигналната реакциа у човека. Костов съсипа Балкан (ПРАСС със манарата!), он че ти ореже и пенциата (гласувай за назе, що иначе че мреш гладен). А Костоф че е мизерник - това е ясно. Иначе СДС-то го уважавам (и се за тех си гласувам), ама що толко не мое таа организация да си "изфръли боклука зад борда", що им треба баш Костов да им бъде начело? Много добре знаат че ората го нещът, закво зорлем закопават синята идеа, не моем да разберем...
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #344 -: Юни 30, 2009, 02:58:03 »
Абе манете ги тиа бабичкоре. Глейте по младите да накараме да гласуват против БСП и ДпС. Че иначе лоше
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.