Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99289 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #345 -: Юни 30, 2009, 02:58:40 »
хах - рекламата е блакирана ели поне при мене неще да са отвори
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #346 -: Юни 30, 2009, 03:03:12 »
Помни - ветър... Помниме ниа, а я питай некоа бабичка кво е било при Жан Виденов, они и се не сещат, що е имало такъв. Викам й - а колко ти беше пенциата при Виденов, не беше ли 3-4 долара станала? А она - да, ама ми е стигала за сичко, а съга ми не стига... Оди да спориш, ако си немаш работа...

Иначе, яла го те:
http://www.bsp2009.bg/

Треба да им се признаа на червените - пропагандата им е максимално проста и нагледна, залагат на първосигналната реакциа у човека. Костов съсипа Балкан (ПРАСС със манарата!), он че ти ореже и пенциата (гласувай за назе, що иначе че мреш гладен). А Костоф че е мизерник - това е ясно. Иначе СДС-то го уважавам (и се за тех си гласувам), ама що толко не мое таа организация да си "изфръли боклука зад борда", що им треба баш Костов да им бъде начело? Много добре знаат че ората го нещът, закво зорлем закопават синята идеа, не моем да разберем...

...и я скромно да вметна че са чуда на тиа работи...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #347 -: Юни 30, 2009, 03:03:48 »
хах - рекламата е блакирана ели поне при мене неще да са отвори
антивирусната ели файруола ги блокира  ;D ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #348 -: Юни 30, 2009, 03:11:54 »
еи - даже и компутора ми ги неще тиа команисте
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #349 -: Юни 30, 2009, 09:20:28 »
Те тава е най-големото безочие каде мое да съществува.ОРА БАДЕТЕ КВИ СИ ЩЕТЕ САМО НЕ ПОЗВОЯВАЙТЕ ДА ВИ ЛЪЖАТ ТОЛКО НАГЛО.Безсрамието ги е заслепило.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да се погрижим за българите: единственият път напред за силна България.
                                                                    Сергей Станишев.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тоа не беше ли същиа Станишеф каде е у коалициа с турците.Същиа каде се преграча с Доган и му се или мазно.Тоа каде сака да се погрижи за назе да станеме под един милион.  Страшно е грижовен.Че изгони сички блгаре у чужбина да си живеат у Балгариа турците.Грижовен човечец.Безсрамник!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #350 -: Юни 30, 2009, 09:27:07 »
Еш па ти. Кво очакваше от един СерГей  ??? >:(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #351 -: Юни 30, 2009, 10:21:34 »
Ееее па ти Бако Авараме-ти го пюваш он вика-дъж ме вали!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #352 -: Юни 30, 2009, 10:30:12 »
я мисла до изборете да не кументирам пилитиците у бг.............ебалсам ги да мрът......я сам генин нека ме пребори кой мое............................турам ги тиа на уй си..................измет >:(
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #353 -: Юли 01, 2009, 03:21:16 »
Я не мом да ги не пцувам.Как и они не моат да не лъжат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #354 -: Юли 01, 2009, 01:20:12 »
Абе а знаате ли че на днешниа ден е одменена Трнофската конституциа?Тава е един од най-варварските актове у най-новата историа на третата Блгарска дражава.Срам и позор!
« Последно редактиранье: Юли 01, 2009, 01:36:33 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #355 -: Юли 01, 2009, 01:29:05 »
Верно ли, бай Авраме? Па кво му е пречила конституциата на Фердинанд? И имал ли е такова право, се едно съга Пръваноф да отмени Конституциата... Я кажи че ми интересно, ако знааш нещо повече за тоа случай.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #356 -: Юли 01, 2009, 01:35:16 »
Че ме извините!Изказах се манко неподготвен.Става вапрос за Александар Батенберг и Конституциата е одменена от народното сабрание.Че се коригирам.Чух информациата по радиото и без да я проверим спонтанно я пущих.
« Последно редактиранье: Юли 01, 2009, 01:37:49 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
« Reply #357 -: Юли 06, 2009, 11:23:28 »
глеите слави...............според сценаристите сичко е нагласено.............демократични избори нема.....................сите партии и политици неса опоненти,а колеги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #358 -: Юли 06, 2009, 11:27:29 »
Бе мани ге бе они са пристрасни щото участваа уизборете па тениа кандидат го нема у НС.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

masok

• Гостенин
« Reply #359 -: Юли 06, 2009, 11:30:05 »
е да ма е номер 3 с 34500гласа......................ма е верну че страната галсува за мажоритарния бойко борисоф
Активен

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 22 запитвания.