Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99512 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #375 -: Юли 13, 2009, 12:20:48 »
Я щи каам баце ,че и ББ го разбира.За тва ,чуй ми думата-пръвата работа ша бъде да сритат ДПС-то.Може и да го не развалат,ма бая народ ша избега от ньего.И другото-ако се напраи тва-сички турчоре и помачоре къде сакат да са български граждане и да спазват наще правила-добре дошли у наще български партии.Ако не-пичка нги на гъза!Бой ,стриганье и у  Анадола.И тиа ора го знаат тва-ша видите колко бръже-за 1-2 годин ако се напраи кво требва,тиа ора-що они по начало не са лоши и лесно се водат ша станат нормални като назе .Въпросо е-по парламентарен път -сриванье на ДПС.И политиците го знаат.Виа мисилте ли ,че случайно се почна неква ДПС кампаниа.Да Сопола се изока и се усра.Ма и да го не беше правил-па щеше да има анти ДПС-кампаниа.Тиа просто решиа да отапат пхрекалено големо парче и се задавиа,а същевременно неко друг-по силен от ньи си го а бил аресал тва парче.Та сеги Доги ша си плаща за лакомиата.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #376 -: Юли 13, 2009, 12:32:24 »
Нали знааш, човек са простира до там, до къде му позволат. Въпроса а сеги да им са покаже ясно и категорично, че партия на етническа основа нема место у нашия парламент, па да видим сополя къде ша си развева байрака.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #377 -: Юли 13, 2009, 01:16:05 »
Па Уйне, он че извиа що му не а партиата етническа (турска демек), ами обединява секви ора. Как че докажеш, що ДПС е етническа партиа? Оно е ясно на сички, ама как че се докаже таа работа?

Виа видете ли и друго - отсъга още БСП и ДПС замаа да се сдушват, срещи си праат да уточнат - ква че бъде политиката им у парламента. Добре де, де нека ми некой обесни - от кво следва, че комунисти и турци треба да имат обща политика у нашиа парламент? Кво толко общи цели имат и кво ги сплотява? Ей, не а нужно много надълбоко да се рови, они съвсем явно си ги праат мизериите... Те Станишев - каза у прав текст: "Я уважавам избора на българскиа народ". Така, като глеаш изборните резултати, къф е избора - БСП да се маане, да не управлява повече, нали така? А кво прай тоа мазен плъъ очилат - сменя у последниа момент посланици, представители, шефове на агенции, слага си свой ора... Добре де, нали уважаваше избора на народа, що работиш против народа и избора му? Ей, така ми се ще да го видим кво се поти на един открит процес, и Доганчо до него... У една килиа би го укарал двамцата, и бая години че им дадем, та да имат време да се изяснат кой за кво е виновен и кой е преебал другиа.

От доста време сакам да каам нещо на ората тука, и на бай Аврам особено. Към него че се обрънем. Бай Авраме, ти викаш, що нещеш да гласуваш за непознати ора, сакаш да бъдеш сигурен у качествата на човека, къде избираш. Това е една напълно цивилизована и европейска позициа. Обаче! Таа позиция а приложима само у нормална опстановка и у нормална дръжава. А при назе не е баш такова положението. Ти верваш ли, че ониа къде идат с автобусите от Анадола знаат точно за кого гласуват и къф човек е он? На тех само са им казале - ограждаш 4-ката. И това е. Турчина се не интересува къф му е кандидата, интересува го само, що е турчин. На тоа фон твойта принципнос е не само неумесна, ами и вредна. Екстремната ситуациа изискваше екстремни (крайни) мерки, даже с некой компромиси. Ниа не гласуваме за ББ, що он е най-добър или перфектен. Не, он си има кусури, като секи обикновен човек, а може и повече да има. Ниа гласуваме за него, що немаше кво друго да противопоставиме на комунисто-турско-циганската мафиа. Ниа се надяваме Бойко да е тоягата, къде с неа да разгониме тиа пцета. А по твойта логика - треба да остайме пцетата да ни ръфат, що още не сме намерили перфектната тояга - гладка и лакирана, удобна за фащане и ергономична... Нека е крива тоягата, нека е чепата, може да ни ожули малко ръцете, ама она че бъде даже по-ефективма такава - повече поразии че напрай и по-голем стра че земе пцетора... Това е мойто лично мненйие, надявам се ме разбираш и се не сърдиш.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

MonSHERovA

• Гостенин
« Reply #378 -: Юли 13, 2009, 01:48:23 »
Кво толко общи цели имат и кво ги сплотява?

Комунистите са дупедавци, турците да дупеебци!
Те тва им е силната връзка! Станишев не беше ли гей, да му разпорят задника дано теа
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #379 -: Юли 13, 2009, 03:28:22 »
Еее Самотока, я ако сам слушал на БСП-то прогнозите... Они ако беа компас, щеа да сочат на югозапад. Прикаат кво им се ще да стане и това им се види като реалнос. Да се дръжат съга с Доганчо, он им остана едничка надежда и подкрепа, абаа тоа късмет у живота.... Живи да ги оревеш теа момчета от БСП-то - твърдиа им електорат е накъде измиранье, коалиционните им партнери никви ги нема (едните зорлем дигнаа рейтинга на ББ, а другите не можаа да покажат глава нади 4-те %-та), млади ора немат, а съга че им спрът кранчето, къде цицаа от него, а мое и отговорнос да им се подири. Че се разбега тоа спленгор на 4 страни, че забраат идеологиа и Маркс и Ленин, след 4 години я има таква партиа, я не...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Чвора

• Пустиняк
« Reply #380 -: Юли 13, 2009, 05:00:26 »
Я вчера гледа Янаки Стоилов-он лаесе ша да а новио шеф на красножопите суеци.Ма кое си е си е-рече -дрътото ръководство се усра та се размириса и у Европата.И но-зарди Сопола.Такива коалиций-повече ниц,що и тоа електорат къде ни е останал ,че ни изгони с камънье.Тва че допущие ме дръндарскио манаф да окачи БСП и че нги дадоаме да цицат безнаказано ни изеде главите.Корупциата и ДПС-е тва ша умори БСП-каза така и я му вервам.А тва че са го разбрале-гаранциа ша нги държи влага,да се не праат повече такива простотии.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Чвора

• Пустиняк
« Reply #381 -: Юли 22, 2009, 06:26:40 »
А малеееее ора я преди малко гледа по пръва програма къ са се биле у корейскиа парламент-тава сие направо каубойски въргал. ;DЕба ги у пустиняците жлЪти-тиа се фръгаа връз трибуната главурешки като овца у мътна вода!И си биат песници като на селски бой на циганска новобранска! ;D ;D ;DГлейте таа вечер сигур ша ги дават по телевизиите!
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #382 -: Юли 22, 2009, 06:36:40 »
докторе - па теа си са млатат редовно! еле са и таекуондисти!  ;D нали те са го измислиле!
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #383 -: Юли 22, 2009, 07:19:58 »
Бе я знам че се млатат,ма ми аресаа...но тва сиа еба си екшъна ;D ;D ;D
Активен

RadioAktive

• Гостенин
« Reply #384 -: Юли 22, 2009, 11:05:14 »
А малеееее ора я преди малко гледа по пръва програма къ са се биле у корейскиа парламент-тава сие направо каубойски въргал. ;DЕба ги у пустиняците жлЪти-тиа се фръгаа връз трибуната главурешки като овца у мътна вода!И си биат песници като на селски бой на циганска новобранска! ;D ;D ;DГлейте таа вечер сигур ша ги дават по телевизиите!

Нема се плашиш те идиотете виделе от назе па си помислеле че тъй си праим политиката.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #385 -: Юли 28, 2009, 05:57:54 »
Я не знам дали сте виделе и обсъждале вече тоа скеч, ама днеска го засекох по телевизора и го пущих у сайта. Е те тава е един случай де сценаристите са са постарале и са разработиле свой образ на базата на реалния каубой Зиката. И плюс тава споменават Резервата, което си е подкрепа за назе. Тоа път съм доволен от тех, все пак са усещат.
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #386 -: Юли 28, 2009, 08:46:26 »
Ееее па крайно време беше да назовът извора :)
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
« Reply #387 -: Юли 28, 2009, 09:56:46 »
Еш,тоа пурек Янаки Стоилов приказва у референдум по пръва и вика–сакам да има тва правителство ясна програма за регионално развитие-я вика съм избран от Монтана и сакам програма за преодоляване на изоставането на Северозапада :oСети се-коги се омазаате до плешките и ви изфрълиеме от управлението,да сакаш да се опраа СЗ.
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #388 -: Юли 28, 2009, 10:44:32 »
Taва е замазване на очи,опит да си върнат влиянието в региона.Що за наглост,при положение,че 20 год.си във властта и не си направил нищо градивно и положително?!Да правиш мили очи и да обясняваш на ората, колко си мил и добър!?! Е това ако не е популизъм, то здраве му кажи?!

Чвора

• Пустиняк
« Reply #389 -: Юли 29, 2009, 12:49:52 »
Не баце,неща,що я ша съм като ониа корейците-като ми не ареше нещо налатам на бой >:( ;D– ма я сал на политиците рипам,с другите ора съм много благ и отзивчив.Па и друго-от доктор политик не става,доказа се многократно от разни изклесъци,па и у политиката одат сал такива къде не са добри у професиата.Изключение а Гайдарски,ма ньего го беа вече чушнали от професорското место.Та я немам никво желание за такива маскарлъ;и. ;) ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.122 секунди с 21 запитвания.