Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 100024 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #390 -: Юли 29, 2009, 07:57:45 »
Абе и я ги заглеждам тиа дискусии, ама ги не издръжам много и обръщам канала. Тоа баш Янаки Стоилов от сичките комуняги най-малко го мразим и горе-доле го тръпим, ама и он ги прикаа едни, па се не чува. 8 години си развеваа байрака и дума се не чу за СЗ, а съга баш, на ПРЪВИА ден от управлението на ГЕРБ, се сетиа... Мааама ин ги дееба и измекяри продажни, не а ли да им го ръгнеш у човките изкривени баш...

Обаче глейте и друго, как разсъждават - я сам избран от Монтана, затова - дай да помогнеме на северозападниа регион (разбирай - па на Монтана). Добре де, от Вълчедръм примерно никой не а избран за депутат, демек - на Вълчедръм помош му не треба. Они даже и кога се сещат, що на СЗ треба да се помогне (други да помагат, що они не са на влас вече), па се сещат само за големите градове. А по-малките и селата - еби ги у дупе, на тех помош им не треба, они така или иначе че се затриат. Че останат накрая само София и обласните центрове, ебаа таа идилиа...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #391 -: Юли 29, 2009, 08:09:45 »
Ааа некои от обласните центрове мое и да не останат.Ша остане сал Софиа-дееба таа хидроцефалиа-наща дръжава а една голема празна глава-Софиа и едно хилаво ,сгръчено и едва кретащо телО-остналата част.Ма за тва сме сивиновни сички ние-къде народо сал е зинал -Софиа,Софиа,па като се пресели у Софиа вика-но там а пренаселено,но а мръсно,но а напрегнато.Ми като а така-айде -дом-секи от там къде а дошъл. ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #392 -: Юли 29, 2009, 08:55:36 »
Обаче глейте и друго, как разсъждават - я сам избран от Монтана, затова - дай да помогнеме на северозападниа регион (разбирай - па на Монтана). Добре де, от Вълчедръм примерно никой не а избран за депутат, демек - на Вълчедръм помош му не треба. Они даже и кога се сещат, що на СЗ треба да се помогне (други да помагат, що они не са на влас вече), па се сещат само за големите градове. А по-малките и селата - еби ги у дупе, на тех помош им не треба, они така или иначе че се затриат. Че останат накрая само София и обласните центрове, ебаа таа идилиа...
Буш - що реши, че помагането на северозападния районе е "(разбирай - па на Монтана)" ???
Я да та питам - таа община Влъчедръм у коя облас е? И на тоа Янаки Стоилов избирателнио му район а бил град Монтана или област Монтана?
Те тука нали са распраама к'во моа са напраи за тоа край - един човек казва, на тоа район требва да са помогне - веднага излезна популист и шмекер и така нататъка що а комунист. Па к'ва ако а комунист - те що ни един от останалите колко са - 15 депутати от Монтана, Видин и Враца не го предложи?
Те он го а предложил - ако не съ съгласни герберите, атакаджиите и другите да обяснат на населението на тоа край що не са съгласни - що сметат че на тоа край не требва да са помага. Що го е предложил куманис ли? Ти ебем и довода.
Я распраах къ на пръво време сички пари ще са за София - ББ толко псуваше правителството че му пречи за София - к'во ша напраи сеги - яко държавни парици тама че да са види че он не а бил виновен.
А Северозапада да връви усвети бели.
Те мене например ма а много яд дека напраиха врачанин на регионалното - що правителството на куманистите, саймънистите и черножопите коги разглеждаше важните инфраструктурни проекти к'во стана - врачанското лоби напраи така че махнаха от списъка тунела поди Петрохан - що къ така камионите нема обикалят още 50-100 километра та да стигнат до София. А доколко е важен тунела всеки мое си напраи сметка.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #393 -: Юли 29, 2009, 09:27:32 »
Проблемо баце неа ,че а комунис.Ако ще марсианец да а.Проблемо е че тоа същиа е от 20 годин у парламенто а от 8 годин ньеговата смръдела партиа е на влас.И за Резервато през тиа години имаше сал едно-уйчец.Он мое да си е много добър-ма требваше да го кпокаже коги иваше смисъл.А сеги да ми се изфръга като войнишка чикия-благодарим-тоа тупан сме го слушали ,па даже сме го и били.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #394 -: Юли 29, 2009, 10:07:35 »
....а досеги от кой избирателен район е бил - сми ако а бил от Пловдив град примерно - дали па като депутат от тоа район а било необходимо да работи за регионалното развитие и по-специално това на Северозапада ;)
Важното е че въпроса е поставен - сега ни остава само да гледаме и да видиме другите какво ще напраат ;)
btw - тоя чиляк не беше ли от "вътрешната опозиция" в БСП ? ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #395 -: Юли 29, 2009, 11:08:45 »
Баце въпросо а поставен млоооого одавна-ма никой не дава отговори,а и направо се праат на глуи коги нги се задават въпроси.За регионално развитие-не мисли никой що повечето от тиа къде беа у парламенто си мислат сал за джебетата.Тоа е от тех.У БСП-вътрешна опозициа значи сал едно-мани се  ти да седна язе.Тиа са бетонни глави  и ако ще на по 15 годин да са ша мислат сал едно-къ да се наглофат като бибе с цифки и къ да преебът ората.БСП е партиа къде реалнио процент  на тежес у политикатае сегашнио-40 депутате.Ако продължават такива като тоа и Краси Премянов-другио опозиционер-да викат че сакат промени-направо да си привикат и Жан Виденов,да идата да изкопат и Луканов- и да се връщаме у времето-97г.Що ако некои не помнат у тоа форум ково беше тогива,я помна много добре.Па помна и 90г.Та целата таа тирада а пиша сал за едно-коза,троскот и комунист немат умиранье-тиа са плевел къде требва да се мори с яки хербициди ако сакаме народната нива да роди.
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #396 -: Юли 29, 2009, 11:18:05 »
Що сам решил, къде че се помага не на региона северозападниа като цело, ами само на Монтана? На базата на 40 години житейскли опит, баце. Айде обори ме със факти, ако моеш. Досъга тенденциата у СЗ е била винаги да се подтискат и да се затръкват малките градове, та да се развиват големите.

Примери моем да ти дадем колко сакаш. Кажи ми например, що да не моем да си подадем данъчната декларациа у Лом, ами треба да си зимам един ден отпуск и да одим у НАП-Монтана? Сметката е много проста - наместо един ломчанин да седи некъде у общината и да му занесем декларациата на него - да седи един монтанчанин у НАП. Демек - едно работно место по-малко за Лом, едно повече за Кутловица. Същото е и с ХЕИ, със КАТ, със Испекторат по образованието, с Дирекциа по труда и десетки други дръжавни организации, къде съга се не сещам за тех.

Па послем - къде отидоа ората... Ако имаше адекватна политика за развитие на малкоте населени места, ората немаше да се юрнат и половин Българиа да се набие у Софиа, а другата половина - у обласните центрове....
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #397 -: Юли 29, 2009, 11:21:41 »
Буш, нали знаеш че можеш да си пуснеш данъчната декларация онлаин? ;)
brb - че началството е тука.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #398 -: Юли 29, 2009, 11:48:34 »
Он може,ти можеш ,ма я не мом-и не съм длъжен да мом,длъжен съм да си платим данъците.А за да си платим данъците и я да съм добре и дръжавата да а добре-дръжавата требва да помисли кък да ме улесни та да го напраим.Разумееш? ;)
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Излекуван работохолик
« Reply #399 -: Юли 29, 2009, 12:36:05 »
Абе за он-лайн не знам, я от две години мъчим да е пратим по пощата. Миналата година и намериа некви кусури, та па оди до НАП и висе тама един час на опашка, та е писа наново на гишето... Айде, за това я си бе виновен - не сам е напрайл кво треба пръвиа път. Таа година па се мъчи като куче - прати е по пощата, па нещо е не аресаа, писа е наново и от вториа път стана. Ама се е тръканье, що да не мое да е занесем у Лом у общината, тама некой разбирач да е прегледа, ако не е нещо у ред - да е опрайме на место и да заминава... Оно не е само за мене, сума народ се тълпи у тоа НАП, таман и они тама манко да си отдъънат от усилена работа.
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #400 -: Юли 29, 2009, 02:06:15 »
Цитат
Те тука нали са распраама к'во моа са напраи за тоа край - един човек казва, на тоа район требва да са помогне - веднага излезна популист и шмекер и така нататъка що а комунист.
Гас, таа жна , що ду съга го не каза , кату беа на влас! А ,като видеа, че ората се усетиа че ги ебават.Уни почнаа да плямпат благи думи,видиш ли колку мнодо милееме за ората и региона. Те тава аку неа популизъм, куьо?! ???

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #401 -: Юли 29, 2009, 02:16:57 »
Цитат
Я распраах къ на пръво време сички пари ще са за София - ББ толко псуваше правителството че му пречи за София - к'во ша напраи сеги - яко държавни парици тама че да са види че он не а бил виновен.
А Северозапада да връви усвети бели.
Гас,има нещо  друго.Нормално е във всеки град ,където се плащат данъци,поне 50% от тях да остават за развитието му. ;) А колкото до СЗ има една поговорка " Кой какво сам си направи , никой друг не мож да муго направи" ;)

golyam_zum

• Гостенин
« Reply #402 -: Юли 29, 2009, 02:19:48 »
Цитат
Ако имаше адекватна политика за развитие на малкоте населени места, ората немаше да се юрнат и половин Българиа да се набие у Софиа, а другата половина - у обласните центрове....
Баце у Видин повече от половината ора са у чужбина,у Софиа имаме другата половина а тука  останаа циганьете и я и Краси Дражинскиа
Активен

golyam_zum

• Гостенин
« Reply #403 -: Юли 29, 2009, 02:23:21 »
Баш са баща ми е тука (72 годишен е ) и ви приветства и он каза че тва не са комунисти а коматисти,що кокунистите сакале колко имам я толко да имаш и ти, а тиа сакат само комата за ниьм.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #404 -: Юли 29, 2009, 02:24:57 »
Браво на баща ти-те тва а народната мъдрос,по-яко никой не мое да го каже.Тва требе да се запише със златни букви у аналете на форумо! ;D ;D ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 22 запитвания.