Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пускай БиТиВито  (Прочетена 99952 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Пускай БиТиВито
« Reply #495 -: Април 12, 2010, 07:35:05 »
Е па но а ясно,че а по сценарий,проблемо е да са издирът достатъчно шашави ора де да са връжат на тоа сценарий ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #496 -: Април 13, 2010, 02:41:19 »
некой гледа ли пръви епизод на БГ сериала префален ?!
язе успех,сал дека не очаквах че Стефко Данаилов ша го думнат още на пръва серия  ???
он като,че ли най-добре си игра кратката рола ...
инак диалозите манко неестествени ми са струват,еле артистете на са добри  ???
ма те от главния герой неам оплакване  :-*
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #497 -: Април 13, 2010, 09:17:33 »
я го позагледа проз пръсти, неелито я за мене, мъчат са, карат го насила, дайте да са сбереме да си оротиме па ка бъде, може и филм да са получи, не става, не иде така, нема и да го гледам от тук натамеена повече
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #498 -: Април 13, 2010, 09:20:55 »
Бе я го не гледах, ма кат слушам интервюта, оно са големи фалби. Па реклама ли не беше, майкооо. Они са почнале да го рекламират миналата годин - остава 365 дни до Стъклен дом, остава 364 до Стъклен дом... Дуу, еба толко зор, па накрая пак изсраа едно говно.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #499 -: Април 13, 2010, 09:34:15 »
що ли тоа сценарии ми а познат отнекъде  ??? ??? ??? тава неа ли така наречената българска работа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #500 -: Април 13, 2010, 10:34:09 »
Я глеам по една програма Галилео за ората от 1610 го?дин - къ са яли, срали, ебали, прали и т.н. у най-технически подробности - млого хинтересно.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #501 -: Април 13, 2010, 10:36:53 »
при назе са не гледа тава що го не пущат ДХТ операторете

чето негде че теа ора не биле по глупови от сагашните - просто нивото на техниката било ниско - но пък имали чист въздух , еко земеделие и еко животновъдство и сичкото продукти биле органични - ма у гулемите градове било смрад и затра - мининките ранча и вили биле идялни
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #502 -: Април 13, 2010, 10:44:37 »

чето негде че теа ора не биле по глупови от сагашните - просто нивото на техниката било ниско - но пък имали чист въздух , еко земеделие и еко животновъдство и сичкото продукти биле органични - ма у гулемите градове било смрад и затра - мининките ранча и вили биле идялни

Предаването а напраено като сравнение на една женица и един човечец къ праат разни работи днеска и у 1610. И накраа сравняват ресултатите. Женицата от 1610 я пратиа на една бара да пере, оно беше кисненье, па тръканье и т.н., имало е и чалъм за избелванье--тураш на тр?ва и от фотосинтезата се отдея H2O2 къде избелва. После гладенье с една тенджура плъна с втъглени. Резултата а за кашмер у сравнение с 2010 го?дин.
За градовете дадоа ква смрад е било- секи пика и сере директно къде се намира, там се фрга и болклука, развалено яденье и прочие. И така до 1850 го?дин. И за ебаньето беше интересно - кога неко мунче почне а загражда неко девокя - а води да спат. Ма с дреите - ебанье нема. Имало е тарифи за ебанье без брак, а ебаните не са можли да се оженат като ората що нги е падала много цената.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #503 -: Април 13, 2010, 01:57:16 »

Тава ше да а било млого интересно,ма те-при назе дават Бай Брадър а не такиви поучителни работи...я така гледа по Хисторито къ възстановиа една колониа австралийски заселници-тиа еба та се изпок араа на 2 седмица,не моо убодът кучето у гъзо,не моо си сгреат вода,що не моо си запалат огин, бе вообще излагациа..накрайо дойдоа та си ги прибраа ;D

Предаването а напраено като сравнение на една женица и един човечец къ праат разни работи днеска и у 1610. И накраа сравняват ресултатите. Женицата от 1610 я пратиа на една бара да пере, оно беше кисненье, па тръканье и т.н., имало е и чалъм за избелванье--тураш на тр?ва и от фотосинтезата се отдея H2O2 къде избелва. После гладенье с една тенджура плъна с втъглени. Резултата а за кашмер у сравнение с 2010 го?дин.
За градовете дадоа ква смрад е било- секи пика и сере директно къде се намира, там се фрга и болклука, развалено яденье и прочие. И така до 1850 го?дин. И за ебаньето беше интересно - кога неко мунче почне а загражда неко девокя - а води да спат. Ма с дреите - ебанье нема. Имало е тарифи за ебанье без брак, а ебаните не са можли да се оженат като ората що нги е падала много цената.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #504 -: Април 13, 2010, 02:26:41 »

Тава ше да а било млого интересно,ма те-при назе дават Бай Брадър а не такиви поучителни работи...я така гледа по Хисторито къ възстановиа една колониа австралийски заселници-тиа еба та се изпок араа на 2 седмица,не моо убодът кучето у гъзо,не моо си сгреат вода,що не моо си запалат огин, бе вообще излагациа..накрайо дойдоа та си ги прибраа ;D

Тва а новиа жанър Mockumentary къде млого се арчи напоследък. Я съм му фен.
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
« Reply #505 -: Май 06, 2010, 02:14:22 »
гледам сега новия цикъл на 'Такъв е животът'
определено ма кефи  ;D
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #506 -: Май 06, 2010, 02:21:41 »
ТАВА Е ЦИТАТ - одеве ми се обадиа, били го пущили при Слави - В село Скомля никой не е умрял за една година, защото кметът Румен Тодоров е забранил да се умира - Оно селото е у община Димово, а там кмета е 5 - ти мандат ???Бай Тодор Илиев не става за гъз-ама те кметува :-[
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #507 -: Май 06, 2010, 12:52:29 »
БТВ-то и Берковската за всички ценители.Заповедайте на орото!
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
« Reply #508 -: Май 06, 2010, 12:54:00 »
ааа,слушам го  ;)
Активен
цитат Бай Еван Астриецо

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #509 -: Май 06, 2010, 12:54:46 »
ааа,слушам го  ;)
Аааа,я го и гледам ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.351 секунди с 23 запитвания.