Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Народна музика и стара чалга  (Прочетена 29670 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Re:Народна музика и стара чалга
« Reply #180 -: Януари 22, 2014, 12:40:02 »
Моите уважения, Чворе, немам никакво желание да влазам у люти полемики. Само се опитвах да помогна и тъй като това ми е професията и сметам, че съм донегде квалифицирана....  :)  :krkanje:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #181 -: Януари 22, 2014, 09:15:22 »
Въобще не подлагам под съмнение правилноста на тезата ти Рунтавата ;).Говориме за едно и също нещо,с явно локални различия на наименованието :)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
« Reply #182 -: Януари 22, 2014, 03:38:56 »
 :)   :)   :)
Активен

Слави с Трабаня

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 797
  • Не съм за пред ора!
« Reply #183 -: Май 07, 2014, 11:52:27 »
Слави Великов и Стефан Цвятков - Професора - Хороводна Китка (репетиция)

Слави Великов и Стефан Цвятков - Професора - Македонска китка; Гот ми е (репетиция)

:krkanje:
Активен
Ставайте, дЕца-а-а, бащъ ви са а напил, купИл е рейс и сака да ви вози-и-и!!!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #184 -: Май 07, 2014, 02:07:46 »
На звук е добре, ама видеото при мен се неотвара, седът само надписите. Дали е само при мене проблема!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Слави с Трабаня

• Тумбак
  • Не съм за пред ора!
« Reply #185 -: Май 07, 2014, 02:20:34 »
Оно по принцип беше само аудио, ма я турих надписете с една застреляна програма, за да стане видео за качване...Тава си а, грешката неа у твоя телевизор! ;)
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #186 -: Май 07, 2014, 03:42:33 »
Е така ни караш да гадаем какво е ставало на таа музика! :krkanje:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Слави с Трабаня

• Тумбак
  • Не съм за пред ора!
« Reply #187 -: Май 07, 2014, 10:37:38 »
Те още едно:

Слави Великов и Стефан Цвятков - Професора - Кючек mix (репетиция)
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #188 -: Май 08, 2014, 12:07:19 »
Имаше ена реклама:"Къде сбъркахме?" Та и ния с бащъ ти са чудиме чат-пат...  :-[ ??? :green:
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #189 -: Май 08, 2014, 03:58:50 »
Стига па ти, ше му зафаляш на момчето! Еж ка пее от душа и сръце! Тъкмо на свадбата ше минете по-тънко, оти сам ше си пее! ;D
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #190 -: Май 08, 2014, 04:04:39 »
Стига па ти, ше му зафаляш на момчето! Еж ка пее от душа и сръце! Тъкмо на свадбата ше минете по-тънко, оти сам ше си пее! ;D

Тука си ногу праф!  ;D
Наскоро беше кум на един приятел и ни покания и назе. Е па, добре са справи синковеца - и пея, и игра...  :) Тогива каза, че на неговата свадба ше свират 5 оркестъра уживо, та коги едните почиват, другите ше свират. Само не знам къ ше устиска да пеа с 5 оркестъра нон стоп, ма ше видим, ако ни покани де.  ??? :green:
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #191 -: Май 08, 2014, 04:07:54 »
Па ка ше устискаш!? Космодиска на кръста, наколенките на доктор Ливайн, малко виагра да са удръвиш целата и нема да седаш, се права и се на орото! :smeeeh:
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #192 -: Май 08, 2014, 04:10:34 »
Па ка ше устискаш!? Космодиска на кръста, наколенките на доктор Ливайн, малко виагра да са удръвиш целата и нема да седаш, се права и се на орото! :smeeeh:

Ма не я бе, а он! Къ ше пева нон стоп са чуда!  :green: Я некво с бастуня ша клефам накраа на орото, ша ма влачат сватбарете...  :smeeeh:
Активен

Валери61

• Пустиняк
« Reply #193 -: Май 08, 2014, 04:12:59 »
Я си мисла, че ако бастуньете са кожени, ше рипаш като младо козле! ;) :green:
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #194 -: Май 08, 2014, 04:13:40 »
Я си мисла, че ако бастуньете са кожени, ше рипаш като младо козле! ;) :green:

... и чужди, и чуждиии...  :-[ :smeeeh:
Активен

Страницата е създадена за 0.2 секунди с 22 запитвания.