Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: AC/DC 14.05.2010г.  (Прочетена 4774 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dobbri1

• Гостенин
AC/DC 14.05.2010г.
« -: Май 15, 2010, 11:29:44 »
Ще си позволя да пусна тая тема с цел да пускаме тука сичко което сме снимали и събрали от концерта.
Това все пак са AC/DC и мисля че заслужават отделна тема тука.
« Последно редактиранье: Юни 04, 2010, 07:02:08 от Добри »
Активен

dobbri1

• Гостенин
Re:AC/DC 14.05.2010г.
« Reply #1 -: Май 15, 2010, 11:31:28 »
Те от мене неколко клипчета дека съм снимал с телефоня:

Те тука се искефих най много, тва вече не съм го аз снимал
« Последно редактиранье: Май 15, 2010, 11:45:44 от Добри »
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #2 -: Май 15, 2010, 11:43:19 »
Те и манко снимчици
На трети ред мъничката жена с шишето в ръка и очилата е сестрами(gargamella)

Те и тука преди концерта малко

Те тука сме седнале да пинеме по бирица преди концерта

Тука вече на тръгване.Най гадния момент.Всичко свърши толкова бързо мамкамуууууу!!
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #3 -: Май 15, 2010, 11:54:32 »
А е тва е направо велико
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #4 -: Май 15, 2010, 01:24:34 »
Добри, и тва не беше лошо  ;)  ;D

Много повече бих са зарадвала на стриптийза на Брайън, ма и баце Ангъс бива  ;D а фамилията как му отива, просто не е истина  ;D млад, та млад, да побеснее  ;D  кво шоу напраи тоа човечец!  8) 8) 8)
Още не съм баш у състояние да пиша, по-късно ше се включа със снимков материал и мои размисли относно снощното събитие.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

nikoia

• Гостенин
« Reply #5 -: Май 15, 2010, 02:04:30 »

Не е моя, че ние тва го опущихме:(
А и фотоапарат не зехме, де  ;D
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #6 -: Май 15, 2010, 02:14:48 »
Нема такова братче.Ебаси кефа!!!
Активен

Ваня от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2108
  • Я па я!
« Reply #7 -: Май 15, 2010, 05:58:37 »
Бравос Добри за таа темица! погледа сите клипове и ви завидох дека сте биле тама...на сичките....великоо преживеване е било ;D
станах пръва фенка на ацедецето ;D ;D ;D
Активен
Я му говорим...оно си рупа ли, рупа!!!

Бако

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 79
  • еш ка съм са забръкал па язе
« Reply #8 -: Май 16, 2010, 11:40:38 »
И я бех,и я видох....моа сал да реча ,че са изпрошнах-немам
ни глАва , ни глас ни крАка...разкинах са !!!!

Тава си а една сбъдната мечта,от 25 годин ги чекам,сеги и да
ма удари трамвая ша си умра спокойно,що тава дек съм мечтал е станало !
ВЕЛИКИ !!!
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #9 -: Май 16, 2010, 05:35:16 »
мдаааа....
азе мисла че е трудно да са опише тава събитие провело са завчера на стадьона у софия... азе още не моо са освеста от мащаба и величието на ацедеце и наща публика разбира са де!
водииме и щерката с назе - она влезе на стадьона и дзепна и са шашардиса ти се... то не че и азе са не шашардиса де!

и да не забрава да благодара на едни ора от форумо, де направиа достъпен за мене, мойта жена и щерката - Дечо и Уйна! и ако покрай тя е имало и други забръкани у тва и на тех БЛАГОДАРИМ!
Активен

dobbri1

• Гостенин
« Reply #10 -: Май 16, 2010, 08:01:12 »
Цитат
мдаааа....
азе мисла че е трудно да са опише тава събитие провело са завчера на стадьона у софия... азе още не моо са освеста от мащаба и величието на ацедеце и наща публика разбира са де!

То не е трудно за описване!Според мене е невъзможно да го опишеш на някой който не е бил тама.Аз имах честа да бъда и можеби чак сега започнах да осъзнавам какво съм преживял.
Като свърши зарята и светнаха осветлението на стадиона и си погледнах в часовника.Направо останах шокиран.Времето бе отлетяло като за части от секундата.Цяла нощ след концерта или по точно трите часа в който трябваше да дремна(понеже трябваше да стана в 5.30 за да си тръгвам) са ми звучали в главата.Събота цял ден мрънячкам като мъче, немога да говоря от викането.Искам пак да дойдат и ако това стане имам чувството че ще си искарам още по хубаво.
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #11 -: Май 16, 2010, 08:30:10 »
Браво Добри,темата важи многу!Гулем кунцерт беше,спор нема!Тиа направу ми струшиа главата!Да ти не каам ,че и една две слъзи ми путекоа..за унува време къдеа мугло да ги гледаме,ма не са ни давале...Миналоа дееба,нема връщанье!Така изпумижду другуту съ зъпозна с Байчо и Байчувица на входа на осми сектор.Ма беше много висоскоскоросно...
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #12 -: Май 16, 2010, 08:31:18 »
Така изпумижду другуту съ зъпозна с Байчо и Байчувица на входа на осми сектор.Ма беше много висоскоскоросно...

aaaa e те тава забрави азе да кажа!!! да - то беше наскоря че требеше а са влаза и беема закъснеле и мойта жена ви виде и ви позна!
Активен

Krisy

• Гостенин
« Reply #13 -: Май 16, 2010, 10:54:13 »
Те ме мене:малката Кистинка на Гулемиа Концерт! :)

Те и едно клипче от феновете! :) ;)

Концерта беше много много много големо събитие за мене..........аз несам връла фенка на Ацедето обаче шоуто дето наприха беше Велико........... солиста ме изкефи с артистичността си нема къ човек да не почне да играе и да не се кефи на музиката..........китариста се спраи много добрее с китарата напрао на солото имАх чуство че ше скине жицата от зор и накраа легна на сред сцената и започна да рита с крака.........бе шоу  :) сеги са чуда къ да се израза още, ма нема да моа така че ше спра да пиша........тоа концерт не мое да се опише с думи това е емоциа която нема къ да се опише треба да се види.Много се радвам че можах да вида групата на живо в тоа състаф просто мнооо в момента ма тресе праф/промренлив ток..... къ вика един познат така че живи и здрави........  :) ;)
« Последно редактиранье: Май 16, 2010, 11:13:58 от Сугарето »
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #14 -: Май 17, 2010, 02:18:46 »
И така, дойде великия ден - 14.05.2010!
Натоварваме са у колата и укята подкарва смело къде Софее. На един от Богрови-те натоварваме и големия син, решихме, че е по-дбре да слезне тама, отколко да са бутаме у Софето да го дирим по автоагара. Подкарва пак укята с мръсна газ, като подгреваме с лични записи на оркестър АС/ДС, по неко време превкючваме и на рок-радиото, къде звучи пак същото.
Добираме са до столицата и като по чудо намираме едно местенце в близост до бившия Консулски отдел на Външно министерство. Остааме колата и са запътваме къде стадиона с бодра крачка, а около назе почти нема човек без тениска АС/ДС. Работата а ясна... ша ни бие тока яко! ;D  Примъкваме се на едно капанче на езерото и пиваме по бира за отскок, като си праим и неколко фотки.
При влазането немаше проблеми, като се има предвид колко народ е дошол на концерта. Я забележки по органиацията немам. Конкурент нещо мрънячкат на микрофонете, ма ние не бехме толко ентусиазирани да ги чуем, затва оставаме пред тоалетните, да изпразним бойлерите ;D , що не бива да пропуснем ни миг от тава къде ни чака заради едно пиканье.Давам път на една около 5-годишна рокаджийка, що даваше видими признаци за напикаване.  ;) ;D
Намираме местенцата и са настаняваме, ама всъщност никой го не свърта... стадиона пълен - игла да фрълиш, нема къде да падне.

Мексикански вълни (около двайсетина) повдигат напрежението. Абе, емоция! Възрастовата граница на посетителите не може да бъде точно определена, ма освен мънинки дечица, има и:

Евала на тоа баце,  же-ле-зен!!! 
Иии... дойде великия миг! За него ше си спомняме всички още дълго време, защото тва е преживяване, което не може да бъде описано с думи. Даже още не вервам, че ми се е случило...
“Rock ‘N Roll Train” цепи тишината и се почва! Тук малко ми се губат нещата, признавам си, че се разревах.  :-[ Саках да снимам, ма ръцете ми трепереха и са отказах. Отварам една малка скоба, за да пояснъ - никога не съм била сред най-върлите им фенове (като наш Дечо). Аресвала съм ги много, била съм на приливи и отливи към техното творчество, ама едва ли има любител на твърдия звук, който да си не е мечтал да види тия титани на живо.
В продължение на два часа/най-кратките у живота ми/ се наслаждаваме, припеваме и куфеем с Ди Си.
Чухме сичките известни и най-любими парчета - “Thunderstruck” - взривиа стадиона,

“The Jack”, където имаме честта да видим  професионалния стриптийз на баце ви Ангъс    / пак казвам, би предпочела Брайън... ;)

War Machine”, High Voltage”,  Брайън разлюля адската камбана за “Hells Bells”/ ако некой има снимка, да приложи, що нашта не е читава/, Whole Lotta Rosie”

“Let There Be Rock”, на която Ангъс напраи невероятно соло, продължило може би десетина минути, което наелектризаира присъстващите до краен предел. Респект, момче! Железен!

Като сичко на тоя свет, и тоя концерт имаше край за огромно наше съжаление. С  For Those About to Rock (We Salute You) са разделяме с пичовете от енергото и искрено са надяваме тава да не е последната ни среща с тех.

Би било нахално да каам, че имам забележки по концерта а и едва ли некой има....
Страотна анимация, жестоки ефекти, перфектен саунд!
Те още манко снимки:

/ех, Брайънчо, Брайънчо, само да ми паднеш, уйна...  ;) ;D ;D/

П.П. Жалко, че само два дни след тава грандиозно рок събитие, требваше да научим трагичната вест за смъртта на Дио...  :( :'(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 22 запитвания.