Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Изложби - картини и фотки от Резерватско  (Прочетена 12186 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Изложби - картини и фотки от Резерватско
« Reply #90 -: Ноември 02, 2014, 11:25:21 »
Ебааааа го!Ане ти ма застрея с тоа портрет на Йовков..къде точно у Меяне е тава богатство ? guru
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
« Reply #91 -: Ноември 03, 2014, 02:16:43 »
Чворе, баш ми е драго  :) thanks

Язе тва лето доволно ободи твойто родно место, губи ми се тоа регьон, дип че съм била на лагер у говежда.
Збирката е у училището, Чавдар Антов е стопанисва, но за съжаленее нема време да се одбиам.
Затри негде статеата, колко много творци има от Меяне, Геново, Говежда, и много от Бели мел.
За Галилей не си ли чУвал, приятел на Радичков също, има го и у расказете.
Меяне е добре, реставрирани къщи, има неколко много интересни от пъто.
Много ми арекса селата и Длъги дел, Говежда. Копиловци никогиш не съм го арексвала, пръво не е убаво село, второ ората са по -осбени, трето началството винаги е там и лишава съседните села Дълги дел, ващо, Говежда и ...аде тва преди копиловци, от средства.
десетина евреи са купили къщи у селото преди копиловци, тава не знам дали е добре.
а горното течение на Огоста, създава страхотно усещанье :) гората, планината не раждат тикви ;)

ПП. Главановци, бре, че съм и не моа се сета. там ено приятно монче е завъдило стока, млад скотовъдец да го наречеме
« Последно редактиранье: Ноември 03, 2014, 02:38:20 от Aнe »
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #92 -: Ноември 03, 2014, 04:37:34 »
ееее, Чавдар го познавам лично,живеаме през две къщи на една улица ,като дечор сме играле заедно на фунийки,сбирката му е знам-водих преди 2 лета мининкио да е гледа,ма не съм видел тоа портрет-пропуск мой голем -ще го попраим thanks
Галилей естествено поне като име го знам ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #93 -: Ноември 26, 2014, 11:50:21 »
Изложба на британец снимал у нашия край. Моо цъкнете връз лилявия текст и да прочетете и интервю с него.
http://www.peika.bg/Veriga_ot_goristi_planini_fotografska_izlozhba_l.e_i.92853.html
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #94 -: Ноември 27, 2014, 12:00:40 »
само за 13 фотки нема да ода до Сф , барем да беше рапнал 130 мързеливеа пианица
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #95 -: Ноември 27, 2014, 07:55:06 »
Я обаче сметам да са расода до тама,особено ако борованското шиле потвръди участие...! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
« Reply #98 -: Октомври 16, 2016, 02:30:11 »
Ного е дОбър тоа Митко, одавна не съм дождал по Видинско, та ги бе забуварил теа къшти.
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Страницата е създадена за 0.214 секунди с 22 запитвания.