Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!  (Прочетена 8801 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Re:Лъжливи управници и изчезваща Родина!!!
« Reply #30 -: Февруари 14, 2011, 06:32:28 »
Вапроса на темата за изчезващата родина неа млого правелен.Родина винаги че си имаме що она нема как да изчезне дори и да си идат ората.Друг е вапроса как се именува и дали даржава и родина не са две отделни неща?Що като гледам даржавата е отроче само на некой които си я чува по свой вкус. За останалите сал една утеха че още има ора каде тачат родината и се надяват че даржавата че си заслужи накрая името което е заимствала от родината ни.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

torlak

• Гостенин
« Reply #31 -: Февруари 15, 2011, 08:38:58 »
Цитат
Друг е вапроса как се именува и дали даржава и родина не са две отделни неща?Що като гледам даржавата е отроче само на некой които си я чува по свой вкус. За останалите сал една утеха че още има ора каде тачат родината и се надяват че даржавата че си заслужи накрая името което е заимствала от родината ни.

Авараме, оно идеални држави никаде нема по тоа свет. Затва не сакам да я идеализирам родината куту нещо, деа оделно от државата. Я знам, що државата никога неа да стане идеална. Ма мое и не увидим повод да не стане, да а по-убово от тава, дето а у тоа момент. И се си думам, що оно се отнекъде трее се почне, ма с действиа, не с приказуване. И неа нужно да а големо. Мое да а манко. Но куту са посберат много по манко, от натрупаното количество, се че има и качествено изменение некво.
Активен

besniamiziq

• Гостенин
                                                                                                                                таваа телефонен разговор проведен днес от депутата Венци Лаков .... може  да чуате на живо кво представлява БГ дапутата цървул кут му дадеш влас.... обърнете внимание на последните секунди от записа
« Последно редактиранье: Юли 27, 2011, 06:01:05 от besniamiziq - Сандулов , Гарговски »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
 blax blax blax
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

пергишин

• Гостенин
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #36 -: Август 31, 2012, 03:59:33 »
У 16 ч. неколко по-смели медии ша подпукат М. Найденов.
http://offnews.offroad-bulgaria.com/index.php/97012/sled-tuitar-i-fejsbuk-najdenov-plati-86-610-lv-za-analog-na-skajp
Моо са слуша, чете или гледа.
Накрая има линкове към сите медии, които ша предават.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #37 -: Август 31, 2012, 05:46:41 »
тъмън дупка в морето - пфффффф

както атака компрометира националистическата идеа по план - така и тия смешници компрометират идеята за гражданско опщество - не гледаите , не слушаите , препцуваите продажните копелдаци

нито одбират от материата , нито па казват нещо съществено - нито сезират орган да си сврши работата , нито па завеждат иск на практика срещу неко - мани са с тиа несретници къде са праени с обратната стран на уя

прават си ветар на устите и на горните и долните -

краиния резултат е насаждане на чувство за безнадеждност и обреченост
« Последно редактиранье: Август 31, 2012, 05:51:03 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #38 -: Август 31, 2012, 05:53:28 »
Лошото йъ, че такива харчове колко и да са изумително нагли, са безобидни като размер към тава къде са крадне под формата на проекти.  А още по-лошото е, че нашите €-пейски братя го знаат много по-добре от назе - широката публика у Територията.
Ама трпът Тиквата и кръговете, издигнале и държащи го на влас, щото гарантират стабилност на банковата система и гарантира прокарването на лобистки текстове, обслужващи именно интересите на западните компании - а от там и западните правителства.

Така че ония сътвере са наясно със свинщината и лайнарията, къде ежедневно и ежечасно са случват у Територията, ама докъде са им защитени интересите, са праат на ударени и пущат понеко заучена куха фраза за "по-интензивна и ефективна интеграция" (демек - а, фанете и са стегнете у кръста, стига сте мркале като вдовица за уй и почнете да праите нещо по въпроса за дигане на стандарта си),  "общо европейско бъдеще" (демек - ше са водите, че сте у ЕС, ама ше видите Шенген и €-зона на Уйов ден),  "общи европейски ценности" (демек - ше усвоявате на година горе-доле толко, колко ви е вноската за членството, а ние ше ви зафаляме, капути балкански), "правилни политически сигнали" (демек - докъде избирате све, къде са а намерило смрад, мутра и мафиот у имитацията ви на държава - дотогава ше ни гледате ка живееме, и прежде цитираните говнари си пращат децата да ги изучиме за ваша сметка, а после за благодарност ше са върнат у Балканистан и ше заемат ръководни постове. Що вие ше одъртеете и ше умрете, ама децата ви нали некой требва да ги тумби, като ка са ви тумбиле татковците и мамите им)...
Активен
За глупочата граници нема!

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #39 -: Август 31, 2012, 05:56:10 »
ключова дума = имитация , имитация на дръжава ,

матрял за размисъл доволно
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #40 -: Август 31, 2012, 07:21:42 »
Хвала за последните постове! thanks
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #41 -: Август 31, 2012, 07:40:28 »
мдаа...я последно време съм се абсрахирал от секва политика!!Живея си на територията,връша си мойте работи и грам се не интересувам кво се случва извън моя живот... :PИнфото за тва кво се случва извън моя живот, го приемам сал колко да не углупевам :green:
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #42 -: Август 31, 2012, 07:46:02 »
Валерко, па и азе са не едосвам, мале. Като прочета за поредното доказателство, че не сме ора - разфръгам све по гробища, болници и екарисажи, и си продължавам напреде  ;D
Активен
За глупочата граници нема!

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
« Reply #43 -: Януари 18, 2013, 12:15:12 »
Тук да питам... Дайте някакво мнение за този референдум. Никак не съм ориентирана и не знам какво да правя. Видях мнението на Пустиняка и съм готова да го прегърна с две ръце, защото съм съгласна с това. Ама би ми било интересно да чуя различни мнения.
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #44 -: Януари 18, 2013, 12:24:51 »
Този Референдум е като тази Държава. Демек - такава нема, и такъф реферундум  е измишльотина. От ньего нищо не следва, нищо не се променя, нищо не се решава, освен дигане рейтинга на ББ. Тава е отново един сеир, за отвлачанье фниманието от истината. Но секи има право на мнение и може даже и да гласува :green:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Страницата е създадена за 0.189 секунди с 22 запитвания.