Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Димитър Хубенов - Бари  (Прочетена 12562 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

besniamiziq

• Гостенин
Димитър Хубенов - Бари
« -: Ноември 02, 2010, 12:13:32 »
Страшно много се отвратих от това което прочетох в статията която по долу ще публикувам.... намерих я в групата ни в феиса... лошото е ,че е поставена на място което освен учасници в самата група несе вижда от никой друг ... попаднах чак сега. Искам да сподела ,че произведенията на този човек съм виждал и докосвал с ръцете си дори някой неща сме копирали и работили като ученици ... винаги съм си мислил ,че ако Господ ти е дал такава дарба и ако си постигнал такива неща в живота си просто няма какво да желаеш повече и в някакъв момент от живота си ще се наслаждаваш на плодовете на труда си и радоста на хората от направеното за тях .... уви получаваш това ... http://zovnews.com/bg/talantliv-skulptor-zhivee-kato-kloshar/  ПОЧУВСТВАХ СЕ ЛИЧНО ОМЕРЗЕН И БЕЗЛИЧЕН И ЖАЛЪК ЗАРАДИ СЪСТОЯНИЕТО НА ТОЗИ ЧОВЕК,  ЗАРАДИ МЕЧТИТЕ СИ И ДАРБАТА С КОЯТО СЪМ НАДАРЕН КАТО НЕГО ... ЗАРАДИ ТОВА ,ЧЕ СИ ВЪОБРАЗЯВАХ ,ЧЕ НЯГОГА ЩЕ ОСТАВИМ СЛЕДИ СЛЕД НАС .... като се замисля имало е за какво Господ да накаже тоя смърдел народ да го шибат и колят 500 годни турците... ние незаслужаваме да сме народ ... не народ, кучета сме крастави !!!
« Последно редактиранье: Ноември 02, 2010, 12:52:52 от besniamiziq »
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Re:Димитър Хубенов - Бари
« Reply #1 -: Ноември 02, 2010, 12:48:06 »
Баце, това е много жалко и много тъжно. Я незнам кво да доплъним. Тука се цени фолка и кича. Азисове и Нагъзисове. Практиката да се унищожава интелигенцията от куманизма, още е в сила.
« Последно редактиранье: Ноември 02, 2010, 12:58:30 от Плъотрепач »
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #2 -: Ноември 02, 2010, 12:59:39 »
Баце, това е много жалко и много тъжно. Я незнам кво да доплъним. Тука се цени фолка и кича. Азисове и Нагъзисове.
ей Баце я сеги работа една баня у едни ора и си пущам радио да ма занимава така те дорде работа ... ей ебах майкя му по цел ден ка им не умръзна едно и също, около 12 дена  сал политика Яне янеф ка неа педерас миа нещо друго пари ,крадньене и нищо същественно .... по некоа път си викам  дано 2012 са сфръши светъ от немоа издръжам вече... заради тиа пустиняци неможаа да са порадвам на децата си ... така израснаа и отлетеа без да разбера , да ода от зарани до нощите на работа ... нги еба майкята .... ПФУУУУ, ДЕАБА ТАА СМРАД .....
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #3 -: Ноември 02, 2010, 01:00:53 »
"Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!"Йовковите слова ми дойдоха в тоа момент  :(
Чуството, че покрай назе има много ора, които се нуждаят от помощ, а не можем да го сторим за сички.... ме смазва.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #4 -: Ноември 02, 2010, 01:02:15 »
  те ви и е това  , че го чаках до сеги да го одобрът.....  :(  забележете ,че журналиската казва " сам избра да завърши живота си в усамотение... ) АЙ СИКТЕР БЕ ДА ВИ ЕБА МАЙКЯТА.... 
« Последно редактиранье: Ноември 02, 2010, 01:06:33 от besniamiziq »
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #5 -: Ноември 02, 2010, 01:14:09 »
сигур сам е избрал... нема що.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #6 -: Ноември 02, 2010, 09:21:26 »
С пцуванье работата нема да съ опраи.По-разумното а да се напраи нещо у социалните служби-да видът дали тоа човек не моо бъде настанен по некъв начин у дом за стари ора.Най-близкио до Мизия де моо се провери е у Бутан,такъв дом има и у Владимирово.Сметам,че разумнаото решение  а ниа като некво сдружение да провериме моеме ли да напраиме нещо за тоа човек.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #7 -: Ноември 02, 2010, 09:49:13 »
И у Мездра има дом за стари хора, ма както на секаде - требват пари  :(
Показателно а в случая друго - как една дръжава остава е текива ора у тава положение  :-\   ...и тва е един вид послание за младежта - идете учете за поете и художници таланте - те кво ви чака после ....
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #8 -: Ноември 02, 2010, 10:26:24 »
Тоа човек неа толку дрът,я предлагам да видим с кво мое му помогнем...?!?
....дорева ми са,дееба...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

apostolicia

• Гостенин
« Reply #9 -: Ноември 02, 2010, 10:35:00 »
Мамка му! Мамка му! Мамка му!

Реве ми се от скапаната българска държава и още по-скапаната ? журналистика, срам ме е, че съм била журналист и сега разбирате ли що вече не съм!
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #10 -: Ноември 02, 2010, 10:37:54 »
Добре, какво можем да направим? Дайте да помислим - дарителска акция - пари бързо се събират, но и бързо се харчат. Дали не можем да натиснем тук-там да му намерим свестен подслон на този човек? В Берковица има дом с отлични условия по пътя за Ашиклар. В Горна Вереница също има, но там са с деменции и ... не мисля, че е много подходящо за този човек.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #11 -: Ноември 02, 2010, 11:30:23 »
Тъжна картинка...  :( Моя мъж има некакви координати на дома у Берковица, ако сакате мога да го питам.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #12 -: Ноември 02, 2010, 12:14:57 »
Кой с каквото може требва да помогнеме. Доказвали сме друг път, че като искаме, го праиме. Със събиране на пари е лесно, но де вика Апостолицата, арчат се бързо и после па същото, требва трайно решение. И я ще пуща на мои познати и приятели, които имат връзки по такива домове да прочетат и да се замислат.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #13 -: Ноември 02, 2010, 12:31:49 »
Я мисла,че а редно да помогнеме-ако требва ,моо сбереме и неко левец-ма сбираньето не требва да а по принцип а за нещо-примерно-требват 100 лева за такса настаняване,ели нещо такова.тоо човек зима пенсия-значи има възможност ако си дава пенсията у домъ-да живеа-щото доколко знам такъв а редъ.Бе вообще предлагам-да създадеме под неква форма организация за настаняването на човека у социален дом-нема значение дали а художник ели а чистил кенефи-не требва да съ позволява да стигат старите ора до тава положение.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #14 -: Ноември 02, 2010, 12:36:43 »
http://www.econ.bg/law86434/procedures/article115302/nastanyavane_v_dom_za_stari_hora

Те и ка става...по коментарите отдоле обаче подозирам, че ше требват сериозни връзки. Сещам са за един дом до Сливата или Орсоя, там може да проверим кви са условията, ма ако Бушмена може да даде повечко инфо, що беше оттам доколкото помним...
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Страницата е създадена за 0.212 секунди с 22 запитвания.