Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11194 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
Млатеньето като изкуство
« -: Януари 02, 2011, 11:48:32 »
тей, тука че иде реч за бойните изкуства, за тренировки, за мнения, за съвети и секакви такива ;D

вервам оти секи у даден момент у живота си а сакал да тренира нешто такова и сигурно са а престрашавал да започне нешто

та я съга съм у такъв момент у живота ми каде ми а кеф да почнем да тренирам сериозно, не оти сакам да одим по състезаниеа и такива, просто те така, да имам некакво движение, да имам некаква мотивационна точка, а па и да моа да са пазим умело от разни пияни изтръпляци ;D

и та понеже от доста време разучавам кво предлага моа град по тоа въпрос нещата са сведоа до два избора - бокс или айкидо. верно, има и карате и самбо/борба ама тиа не ме кефат. каратето моа да са запишем по-натама за неколко месеца колко да понаучим некоя друга техника.

та така я сакам да питам дали некои от вазе а тренирал и дали а останал доволен от тава каде а тренирал ???

па и като за край яла те едно мотивационно клипче с Бразилско Джиу-Джицу

Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

jaio

• Гостенин
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #1 -: Януари 03, 2011, 11:25:27 »
ако бъбреш за видин    ич ти не трява да съ записваш нигде   еми земи и съ дигни ф събота през нощъ кади 2 часъ и иди ф мастер клубъ  застани на средъта на дансингъ    кимни на оня тупан ЖИ-ЖЕЯ да намали музиката и силно съ исцепи
-ШЕ ВИ ЕБА МАЙКАТА НА СИЧКИТЕ
и от тук натам нема а са плашиш ше тъ научат на сичко за отрицателно време    демек   ка да съ свиаш на топка та да не моа да тъ ритат ф устата   мешината и мъдете        ка да си падаш на вратъ без да излъчкаш   ка да праиш предно салто   задно салто   циганско колело   челна стойка без ръце        ка са троши мраморна плочка с глава(ма тава ше стане накраа куга тъ исфрълат през вратата и удариш главорешки отсреща ф съвета)и още еднъ камара фатки   и сичко тава ше ти струва 2 лева що толко ше ти сакат на вратата при  флазане    за излазане не сакат ;D ;D
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #2 -: Януари 03, 2011, 11:29:26 »
Eж,ка Джайо знаа ;D ;D ;D ;D
Он е профи ;D ;D ;D ;D А таа рабута може да я научи у сека секлска дискутека ;) ;D ;D ;D
« Последно редактиранье: Януари 03, 2011, 11:31:51 от ЛОМНЯК »
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #3 -: Януари 03, 2011, 11:29:52 »
ахахахахахах, тава би си го турнал за подпис, ама млогу длго, ахахах "ще та научат на фатки" ти си болен в главъта бееееееее
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #4 -: Януари 03, 2011, 11:53:49 »
Брутале, нема да им са сръдиш, ората ти предлагат практически и бързи знания по бойни изкуства...

Я сериозно бих препоръчал чист бокс, щото тама научаваш обикновените неща като координация на движенията и свикваш да нанасяш и поемаш удари, ша ма извиняват почитателете на изтока, ама айкида, таекуондота, каратета са една гулема глупос за мене.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #5 -: Януари 03, 2011, 12:00:20 »
Джайо е праф - съга у Мастра работи една софийска бригада - биат мого убаво ;D А относно каратето у Видин - Вардан Папикян тренира сал деца - за самбо и джудо мислим че си закъснел - там се почва от миничък - я съм с два извадени палеца и разни други убавини от 5 години тренирофки при Ло Гешеф и при Делфина - бокс при Малчиковски съща тренират деца - дрътъте одат да се помлатата след като си платат- На Айкидото познавам треньора ма он съ не сфръта у Видин ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

jaio

• Гостенин
« Reply #6 -: Януари 03, 2011, 12:03:29 »
абе с 2 думи да зима Мито за треньор и да връвът ф Мастера  ;D
Активен

• Пустиняк
« Reply #7 -: Януари 03, 2011, 12:06:23 »
абе с 2 думи да зима Мито за треньор и да връвът ф Мастера  ;D
А - тава е  ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #8 -: Януари 03, 2011, 12:38:25 »
Практиката е доказала,че бокса и самбото са спортовете за истински,мръснишки,уличен, без правила бой.Ако тава сакаш.Ако сакаш да праиш стойки,да учиш кати,да ти набиват дзеньове у главата и да праиш упражнения за общофизическо укрепванье-моо съ запишеш на източните бойни изкуства.за дзеньовете-по смислени от Форумните нема да научиш,така че бойо моо си го спестиш ;) ;D
Добре а Онуфри  да съ обади, щото он а почти професионал по темата и според мене като маанеш наще шашавлъци он ша може достатъчно компетентно да напраи анализ на ситуациата.И я па би ти казал-бокс на пръво место,на второ-самбо.
« Последно редактиранье: Януари 03, 2011, 12:40:19 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #9 -: Януари 03, 2011, 01:45:20 »
Азе куту видех новата темица, рекох, че ще споделяме кой ка млати женицата си
Активен
Животът с назе се ебава.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #10 -: Януари 03, 2011, 01:54:58 »
Азе куту видех новата темица, рекох, че ще споделяме кой ка млати женицата си

ели барем маче от тараба
Активен
не я като да немам, ма би шкял

onufri

• Гостенин
« Reply #11 -: Януари 03, 2011, 03:39:53 »
пръво ни кажи с каква цел сакаш да тренираш нещо таково, па после мое а та посъветваме кво точно.
сичките мое да са добри, зависи страшно могу от тренерите, от другите ора къде тренираш с тех и от теб самиа.
иначе таково нещо куту "тава требва а го почнеш от малък" нема. тава важи ако сакаш да ставаш олимпийски ели световен шампион. язе почнах да тренирам бокс на почти 24 годин, на 25 отидо на майтап на пръвото ми състезание и ебах та го спечелих и така продължих да са състезавам...
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #12 -: Януари 03, 2011, 04:05:57 »
я съм на 36 и почнах да ода два пъти седмично на бокс и тренера ме дава за пример на младежта  ;D ;D

ама има и други дръти пръчове като мене, та има с кого да тренирам, тава го напраих, щото винаги ми са е искало, а през зимата кулолото е зазимено, не се кара у тоа студ
Активен

• Пустиняк
« Reply #13 -: Януари 03, 2011, 04:56:30 »
пръво ни кажи с каква цел сакаш да тренираш нещо таково, па после мое а та посъветваме кво точно.
сичките мое да са добри, зависи страшно могу от тренерите, от другите ора къде тренираш с тех и от теб самиа.
иначе таково нещо куту "тава требва а го почнеш от малък" нема. тава важи ако сакаш да ставаш олимпийски ели световен шампион. язе почнах да тренирам бокс на почти 24 годин, на 25 отидо на майтап на пръвото ми състезание и ебах та го спечелих и така продължих да са състезавам...
За Видин важи - при назе у самбото дръти не зимат - у бокса също нема кой да го тренира - Момчето пита за Видин не за Париж ;)Моа и да сака да тренира ма нема къде ;D Я съм спортен журналист и мислим че знам по-добре нещата ;D А да оди да си млати крушите у залата на Малчиковски сам - мислим че нема смисъл - най-много да излезе на спаринг с некой и оня да го прибие - знам си я стоката у Видин
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #14 -: Януари 03, 2011, 05:17:59 »
тука баце Краси мисла ,че верно а прав-за дадената ситуациа.Ма тава ме наведе на мисълта ,че са манко местата у БГ де те орица като назе на повечко годин моо се фане да тренира нещо -е така за удоволствие и раздвижванье-говора като бокс,като некъв такъв по организиран спорт-не прикаам за измислени фитнесе и мачлета у събота сутринта коги съ играа 20 минути а 2 часа преди и след, са пушат цигари и съ пие бира ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.183 секунди с 20 запитвания.