Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11190 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #75 -: Януари 06, 2011, 02:57:32 »
оффф - има го тоа момент сас кунг-фу то куто претренираш
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Sino-na-Bagerista

• Гостенин
« Reply #76 -: Януари 07, 2011, 07:48:52 »
Я за млатеьето не млатим често само коги са налага па ако вида че немоем се младим повече бегам да ма не млатат мене верно бегането е срамна работа ама па е сигорна па ако немоем да бегам са свивам на топка и варда кратуната па ша ма млатат ша ма млатат колко да ма млатат. Я на бой съм свикнал оти коги бех манича Багериста ма а млатил ама мого що бех мого проклет  ;D ;D .
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #77 -: Януари 07, 2011, 09:09:11 »
Бегането не требва а са подценява никоги, тава а ено от убавите неща на бокса, че требва могу а са тича  ;D

айде стига приказки, те ви малко млатенье:

П.С. и ако некой пита кой от двамата съм язе, ша го ошамара  ;D
« Последно редактиранье: Януари 07, 2011, 09:31:47 от Онуфри »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #78 -: Януари 08, 2011, 12:38:21 »
абе ти си тоа сас червените гащи - тава е ясно

добар - много добар стил и тактика за послентите секунди на срещата къде спечели
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #79 -: Януари 08, 2011, 12:55:34 »
Я маа яд за теа къде снимат. Абе дако а любителско, дако тава-онава, ми дръжте а таа камера у неко равновесно положение, не да се люля навам-натам. Поне тава секи снимащ може да изплъни, иначе на драгиа зрител му се завива свет.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #80 -: Февруари 10, 2011, 09:21:15 »
изрусенътъ косъ гори както очаквах
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #81 -: Февруари 10, 2011, 06:48:52 »
Убаво де,у пръвото клипче палиа косъта на некъв къде го беа набедиле за педерас,у второто прибиа некъв прибалтиец(т.е. литовец,латвиец ели естонец) начи знаем че сичките тиа у днешни дни са мръсни пияници,ма се пак не мисла че у тва има нещо смешно...?!? ;) Пиянски руски изцепления има вероятно още из интерминеда,ма тва са по-скоро издевателства отколко млатенье... ;) ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #82 -: Февруари 10, 2011, 07:25:19 »
у тиа двата  клипа има млатенье, ма нема ни изкуство, ни смех-общо зето не съ по темата ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

apostolicia

• Гостенин
« Reply #83 -: Февруари 10, 2011, 07:52:34 »
И двата клипа у мене предизвикаа напъни за повръщанье. Особено пръвио къде палат косата на онава монче, нема значение къф а - тава никой го не заслужава. Темата а за спорт, а тука нема нищо спортсменско - некви мутри пребиват и се гаврат с напълно неравностоен противник Тава мене ме одвращава, не ме радва. Иначе обичам бойните изкуства и ме кефи да гледам, особено ката, ама тука нема нищо общо ни с искуство ни със спорт.
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #84 -: Февруари 10, 2011, 08:12:14 »
http://www.ochevidets.ru/rolik/16942/  те таваа млатенйе на педерас (гей)  ;D ;D ;D :udri:
Малеее тоо пикоч, къде млати тва момченце ...Ако ми припадне негде у тъмницата,мамичката му ялува бих ебал!Саму зарди сниманьето съ гаври с момчето!Дееба и копилетор смраден дееба! :tazz:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #85 -: Февруари 10, 2011, 08:53:23 »
И двата клипа изгледах, и си мирвах - но, Бесния да знае че тиа клипове немат местo тукее, сред назе.
« Последно редактиранье: Февруари 11, 2011, 11:36:05 от Izpadqk »
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #86 -: Февруари 10, 2011, 09:00:04 »
те нешто убаво :kostenica:

Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

onufri

• Гостенин
« Reply #87 -: Февруари 19, 2011, 03:35:58 »

Единиа участник предполагам, че сички го знаате, ма язе бех страшно изненадан, че другиа (Андерсон Силва, световен шампион и един от най-добрите ММА бойци в света) има кво да научи от него.
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #88 -: Февруари 19, 2011, 07:17:41 »
Брутале, нема да им са сръдиш, ората ти предлагат практически и бързи знания по бойни изкуства...

Я сериозно бих препоръчал чист бокс, щото тама научаваш обикновените неща като координация на движенията и свикваш да нанасяш и поемаш удари, ша ма извиняват почитателете на изтока, ама айкида, таекуондота, каратета са една гулема глупос за мене.

Абе голема глупост.....манани ти......един Айкидист да фане едно боксьорче ше му ебе мамата за норматив, ма Айкидото е едно от най-трудните за овладевяане и е красиво изкиство  :D :D
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #89 -: Февруари 19, 2011, 07:29:04 »
А може и да греша де!
Активен

Страницата е създадена за 0.137 секунди с 21 запитвания.