Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11119 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #90 -: Февруари 19, 2011, 07:50:31 »
Не съм много навътре в нещата, ама имам един познат дето са е бил в свободните борби, а сеги е съдия, вика са Пламен Петров, от Бургас е. Та той викаше че едни от най-добрите бойци са боксьорите оти са научени да поемат удари, а другото вече са доучва.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #91 -: Февруари 19, 2011, 08:13:55 »
за красиви - всички са красиви, зависи от личните предпочитания на човека, който ще го тренира :green:

обаче за брутални, на не едно и две места съм чел, че най-бруталното и най-безмилостно в цял свят е Крав Мага

Ето една демонстрация:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #92 -: Февруари 19, 2011, 09:31:49 »
Ли ти обещах да те водим на самбо - пръво че те заведем да гледаш ;) Па после ако решиш се пробай  :krkanje: Нема да видиш нищо по различно от тава - Къто на Папикян цирковете :ninji:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #93 -: Февруари 19, 2011, 09:47:41 »
за красиви - всички са красиви, зависи от личните предпочитания на човека, който ще го тренира :green:

обаче за брутални, на не едно и две места съм чел, че най-бруталното и най-безмилостно в цял свят е Крав Мага

Ето една демонстрация: http://www.youtube.com/watch?v=xnZ0sfOiuIM

омааскарено и подиграно от чифутете чисто японско жиу жицу - пфффф мола ти са не фащаи са на тиа провокации изплънени на забързан кадар
« Последно редактиранье: Февруари 19, 2011, 09:49:12 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #94 -: Февруари 19, 2011, 10:52:40 »

Ето една демонстрация: http://www.youtube.com/watch?v=xnZ0sfOiuIM

Бруталчо,баце,я иди си направи справка,кои са поставили основите на еврейските-пардон Израелските сили за сигурност и спицялни части -средата на 40-те години на 20 век ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
« Reply #95 -: Февруари 20, 2011, 01:59:45 »
Български евреи? Разкажи, ако обичаш, ели дай неко линк, ша ми а интересно да чуя. Ако не, утре ша подира в уикито. Иначе за Крав Мага съм чувал само добри неща.

Добри, бачо ти Брус Ли, лека му пръст, а казал, че нема добри и лоши стилове, а добри и лоши майсторе. Предлагам да не спорим с него.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #96 -: Февруари 20, 2011, 10:02:19 »
Краско спортното самбо са само ключове и задържанье.Там бой нема.Виш у бойното самбо каде се практикува у войскови части там има фърляния и удари.
А основно се наблега на психология на близкия бой и на паданьето.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #97 -: Февруари 20, 2011, 10:08:03 »
Български евреи? Разкажи, ако обичаш, ели дай неко линк, ша ми а интересно да чуя. Ако не, утре ша подира в уикито. Иначе за Крав Мага съм чувал само добри неща.

Добри, бачо ти Брус Ли, лека му пръст, а казал, че нема добри и лоши стилове, а добри и лоши майсторе. Предлагам да не спорим с него.
има доста евреи от БГ и вообще от източна Европа ,де още по времето на Адолф Алойзич са се изнесли у Палестина и създават  бойни групи-основно се млатът къкто и сеги с палестинците ма създават и доста ядовен на британците особено след 45 годин.Сеги немам много време да дира щото съм на работа та подири-ма тва де ти го казвам е верно.основно-полски,руски и бг евреи са били у основата на израелската армия у началото.А къкто а извесно-у Полша особено ,па и у Русия -не съ твърде долюбвали авраамовите синове.Виж при наще работата си а друга-голема част от тех са минали през армията на Царство БГ-ниа никоги не сме биле антисемити и съ надявамв да продължиме да бъдеме нормални ора-ниа сме сал донекъде антициганити. ;)-и са имали солидна подготовка.Даже първия командващ парашутните части ако съ не лъжа е бил точно бив ш офицер от БГ армията.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
« Reply #98 -: Февруари 20, 2011, 12:08:12 »
Този беше гост на Слави още 2000-2001 година, Самуел Леви мисля, че се казваше. Беше могу интересен и говореше с голема благодарност за България
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #99 -: Февруари 20, 2011, 01:15:35 »
сички са те тека - мазнат са , притварат са , благодарничат , лендзат са , ма само чекат сгоден мумент да ти олаби фниманието и да ти го нахендрат между филиите - пффффф -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

onufri

• Гостенин
« Reply #100 -: Февруари 20, 2011, 01:34:49 »
От къде имаш толко богат опит?
Тоа човек беше на около 80 годин, не знам дали е сакал да го нахендри на когото и да било...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #101 -: Февруари 20, 2011, 01:38:22 »
лукави са - фнимаваи сас сичките - прет силниа са покланят па куги силниа олаби они венъгъ надигат -
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #102 -: Февруари 20, 2011, 07:45:14 »
Краско спортното самбо са само ключове и задържанье.Там бой нема.Виш у бойното самбо каде се практикува у войскови части там има фърляния и удари.
А основно се наблега на психология на близкия бой и на паданьето.
При назе има и бойно самбо - Имаме и алкански шампион по бойно самбо - беше у Подгорица ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

onufri

• Гостенин
« Reply #103 -: Март 06, 2011, 01:46:04 »

един от най-невероятните рундове в историата на бокса
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #104 -: Март 27, 2011, 03:09:47 »

те тава а тоа къде ми поду носъ преди 2 седмици. не съм знаял, че е толко добър. май по-добре да не права пак спаринг с професионалисте  ???
Активен

Страницата е създадена за 0.176 секунди с 21 запитвания.