Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мого важен въпрос!  (Прочетена 2722 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Мого важен въпрос!
« -: Януари 16, 2011, 10:22:02 »
Оджака да издаде книга! Настоявам!
Тава са изключително ценни разкази, които е греота да оставяме да се реят в Интернет пространството.
Тука има ора, къде издават книги и са наясно с процедурата.
Сигурна съм, че секи ша помогне - кой с акъл, кой с пари, кой с кво може.

Ку Оджака са не съгласи, ша ида и ша го прибия. Ако и тава не помогне, ша мисла некви врли заплахи.
Дайте да видиме кво ша праиме, бракя и сестрици. Не моо остаиме нещата така.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Мого важен въпрос!
« Reply #1 -: Януари 16, 2011, 10:25:20 »
Сеги на срещата ше го връжем за масата и със секви методи (еденье, пиенье, бой, глад, сръбска музика, ако требва и .....), додека не са съгласи нема да го отвръзваме! :udri:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #2 -: Януари 16, 2011, 10:27:11 »
Отдалечко с лебец.
Тава е естет човек  :-*.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #3 -: Януари 16, 2011, 10:27:26 »
Требе... :)
Па да си турнеш после тава книжле на лавицата и неко път куто та стегне да отвориш и да попрелистиш неко разказ, па и други ора да видат, деца де нема да растат у СЗ а сал ша слушат за там... ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #4 -: Януари 16, 2011, 10:31:43 »
Подкрепям и адмирирам!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #5 -: Януари 16, 2011, 10:44:04 »
Ъхъ!  8)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #6 -: Януари 16, 2011, 10:49:58 »
С двете ръце "ЗА". Тава не требе да се поаби така. Николайчо, сбирай ги мале теа писания на твоя си кампютор, ако не я че ги сберем, да имаш копие от ньи. Тава а греота да се поарат.
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #7 -: Януари 16, 2011, 10:51:09 »
 И я съм за.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #8 -: Януари 16, 2011, 11:15:55 »
Я съм сигурна, че Оджака има още разкази, дека не е пущал тука, и съм сигурна, че си ги пише некъде и си ги сбира.
Вече си представям как седа на люлеещия се стол, до запалената камина, с книжката в ръка и са наслаждавам на творбите Оджакови. А представяте ли си таа книга къв скъп подарък ша е за приятел?
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #9 -: Януари 16, 2011, 11:38:17 »
Такиви книги моа са подаряват на "наши" си ора, де моа вникнат у тематиката... ;)
Я така купих книгата на Капитаня "Апокалипсиса..." и я подарих за рожденния ден на една приятелка от Михайловград, де си тъгува и тя по СЗ...
После кат я прочела ми рече: Се едно Я съм я писала таа книга... :)
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #10 -: Януари 16, 2011, 11:44:39 »
Па ние тва за книгата одавна го кааме. Неа и толко трудно-нема нижда да се печати книга по класическиа начин у печатница. Има цифрови принтери къде праат книги къде изглеждат по същия начин. Сакаш 10 бройки- бам. Сакаш още 15 - бам. Те да каа и гогата, он е издавал и знаа кък става и кък не става. Ма Я викам да има неклолко книжки, с целото творчество на резервата тука - барабар с другите афтори.
Па като сме тръгнали, нема да е зле да пущиме СЗ радио (интерминет радио), не сака маки си и баща си, музика и чат пат моа пущиме по некоа новина на нашенски (Краси че ги чете  ;D) - отначало за майтап де  ;D, а също така и SZTV телевизиа - отначало че са неколко клипа къде секи моа пуща а не телвизоия, ма важното е да се тури колеца и да се напраи марката  ;D
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #11 -: Януари 16, 2011, 11:47:48 »
SZTV...ше избие ефира...я сал тва ше гледам...
и без друго съга я не пущам таа щагя... :green:
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #12 -: Януари 16, 2011, 11:49:36 »
Верно ли с принтере става? Що я съм се интересувал и у печатница сакат минимален тираж 100 бр. Къде ги има текиви оферти? Ама да неа като ти е изпринтат и сглобат и оно да излене като у печатницата?!? Що и я сакам тава за дедо Торбалан да си го издам, те така да подаревам на приятеле.
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #13 -: Януари 16, 2011, 11:49:55 »
Я викам на срещата да го обсъдим съвсем сериозно сичките тия идеи дека ше популяризират СЗ. А това за радиото е е добра идея и дока са съберем нека да измислим с кво ше го пълним и да сработим идеите и  да направим един план на действие. А и Капитаня нали ше са връща при кореня, така че и он ше задвижи нещата още по-активно!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #14 -: Януари 16, 2011, 11:59:38 »
ми у темата за срещата да зееме освен дневниа ред де а казал Капитаня,да зееме да добавяме точки за обсъжданье-те така,да си ги запишеме та да не забувариме кво сме думали.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.054 секунди с 21 запитвания.