Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Печатно и издателско дело  (Прочетена 3616 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Печатно и издателско дело
« Reply #15 -: Март 08, 2011, 11:19:08 »
а по малко от албанците  са ебачите ;) ;D/цитат по жива форумен класик Валери 61 :smeeeh:/
« Последно редактиранье: Март 08, 2011, 11:23:52 от Чвора »
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #16 -: Март 08, 2011, 11:34:24 »
дали па нема мради дизаинере на облекла от СЗ къде мое да прават по виша мода от долче и габана

ма списание за СЗ лайфстаил И сз МОДА просто си требе - ОФФ ОФФ ПРЕТСТАВЯМ СИ седмицата на модата ф париш и наще ора  никви ефирни бални рокли и на нозете галошки на манекенкете - ще поженат небивал успех
« Последно редактиранье: Март 08, 2011, 11:36:03 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #17 -: Март 08, 2011, 11:36:47 »
па оно и тема си имаше за СЗ-модата ;) :)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #18 -: Март 09, 2011, 09:44:51 »
Аз съм си дал предложението.Но това не е всичко.Познавам чесни ора от северозапада които също имат познания и успехи в таа област и могат да помогнат.Четат ни отдавна,но не пишат щото не секи има време и дар слово да го прави.Ако некога се пак се появи нужда нещата да се прават по утъпкани пътеки ,може да се приказва у таа насока.Не бива да се подценява опита и професионализма.Па за новаторство винаги има место у едно начинание,само че не бива да се забравя че козата си сака пръч. Ако не знаех как става щех да си мълча. Но и сега ще замълча след като толкова категорично е несъгласието ,може би наистина не става.Аз мога с това да се опитам да помогна,но помощ се дава когато се поиска.Щом няма нужда,значи няма смисъл.Живота си продължава и без таа идея.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #19 -: Март 09, 2011, 11:21:57 »
Авраме, нема кво да се сръдиш като детенце. Я рекох, че нещем да се институционализираме и да се подлагаме на некви смрадове от общините. Също така рекох, че алманахът не е медията на сдружението. Къде виде у мойте думи нещо нередно?
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #20 -: Март 09, 2011, 11:47:57 »
Стига бе,ква сръдня!Нали знаеш че неам подобно възприятие.Изказал съм мнение и съм се съгласил със ситуацията.Просто май временно съм изгубил способноста си да се изразявам разбираемо.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #21 -: Октомври 22, 2012, 09:19:37 »
Не знам дали таа е най-подходящата тема, ма те тука са спрех. Има отделен сайт за СЗ литература, я лично много си го аресвам. У форума чета предимно стихотворенията и по-късите разкази. Длъжките неща си ги остаам за домашно и после ги дира там. Друг е въпроса,че не винаги ги намирам. Отплеснах са. За друго са бех замислила, сайтеца предлага сал за продажба алманаха. Колю требва вероятно да рече, он знае кък го е замислил. Идеята ми е да са поразмръда тава интерминетско место у посока продажби и на други книжлета на автори от форума.
Кво го мислите?
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #22 -: Октомври 22, 2012, 09:21:39 »
Мислиме че принципно е добре, ма пак приципно нещо онлай тръговиата не връви - досиги не един си не е зимал алманах по интернет - сичко е по ора.
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #23 -: Октомври 22, 2012, 09:37:40 »
Ми некак си литературниа сайт е в сенка затава така, требва му малко реклама, ма ка, къде и по какъв начин незнаа, иначе е и Гогата има книжки, и Ренгеня, и Капитаня, и Ели, и... несещам са още кой, ма има 
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #24 -: Юни 02, 2013, 03:51:09 »
Ми некак си литературниа сайт е в сенка

Литературниа сайт си е сайт, продаването на книги като линкове у разни сайтове е ветър работа. Единствениа начин е у голема интернет книжарница, ма къкто видооме, амазон не поддръжа Българиа. Те тука некаква българска платформа - разпраат че щели да а пущат средатра на юни.

http://e-vestnik.bg/17754

Ако се подкваси платформата, е идялно место за пущане на алманаха и други работи, ма неа ясно кво са построили де, ше се види

Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
« Reply #25 -: Май 21, 2015, 03:35:56 »
Цитат
В сборника „Фолклорен еротикон“, съставен от Флорентина Бадаланова, са публикувани няколко варианта на приказката „Те ти, булка, Спасовден“, разказани от различни хора. Ето интерпретацията на Господина Митрикова от гр. Лом, обл. Монтана (запазен е автентичният диалект на разказвача):

Имало едно време една мома с голема кукувица (кукувица – диал. - вагина). Толко й била голема кукувицата, че одила да пика на Шърбановата воденица и млела брашно за цел Лом. Докъде била по-мънинка, добре… Ама като поотрасла, се молила на баща си да оди да й дири мъж да се жени. Рекла му:
- Ако да ми не намериш мъж да се оженим, че да си откинем едно влакно от кукувицата и че се обесим на ньего!
И бащата ѝ, като всеки баща, се много наскърбил и тръгнал по света да дири за дъщерата си курец.

http://e-vestnik.bg/3980

Изневярата на Спасов ден е разрешена

http://www.zarata.org/archives/28240
« Последно редактиранье: Май 21, 2015, 03:48:34 от мааму стара »
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
« Reply #26 -: Май 22, 2015, 08:11:32 »
... за Спасовден

http://www.fakel.bg/index.php?t=4446

Цитат
... бяха отмалели, както никога досега. Блажено ги протегна и пое дъх. Бе стигнала до чувството, което очакваше толкова години от ласките на Петър и винаги, малко преди да полети с него, той спираше, доволен и запъхтян. Това несподелено от лета чувство го изпита сега...

автор:  Нидал Алганфари

Откъс от книгата „Боже, защо Господ лъже?“
« Последно редактиранье: Май 22, 2015, 08:19:36 от мааму стара »
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 21 запитвания.